İnovasyon

İnovatif Ürünler

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Futbol Topu - 4 Numara - Beyaz - F500
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Futbol Topu - 4 Numara - Beyaz - F500
₺90
KIPSTA Futbol Topu - 4 Numara - Beyaz - F500 (7)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
3 Kişilik Çadır Trek 500 Fresh & Black
İNOVASYON
3 Kişilik Çadır Trek 500 Fresh & Black
₺2.000
FORCLAZ 3 Kişilik Çadır Trek 500 Fresh & Black (4)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
B1 Çocuk Scooter / 2- 4 Yaş
B1 Çocuk Scooter / 2- 4 Yaş
₺220
OXELO B1 Çocuk Scooter / 2- 4 Yaş (440)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
2 Kişilik Gölgelik - 2 Seconds XL Fresh
İNOVASYON
2 Kişilik Gölgelik - 2 Seconds XL Fresh
₺460
QUECHUA 2 Kişilik Gölgelik - 2 Seconds XL Fresh (42)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.5/5 Şuna göre: 2679 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

İnovatif Ürünler

Spor, doğa ve kamp aktivitesi ile ilgilenen pek çok kişinin sürekli olarak yeniliklere ihtiyacı olabilir. Halihazırda bulunan bir sorunu çözmek ya da doğada işleri daha pratik hale getirmek için inovatif ürünlere sürekli olarak ihtiyaç duyulur. Bu noktada pratik olması çokça tercih edilen malzeme çeşitlerinden biri olarak kamp malzemeleri gösterilebilir. Kamp sırasında eşya taşıma, konaklama, eşya depolama ya da yemek yapma gibi pek çok konuda en pratik çözümler, kişinin minimum zahmet ve zaman kaybıyla işini halletmesini sağlar.

Bu noktada, inovatif çadır ve şişme yatak seçenekleri ile kamp sırasında konaklama konforu, kamp tencere seti ve kamp tabak seti ile yine kamp sırasında yemek yapma konforu artar. Bunlara ek olarak inovatif ürünler aynı zamanda eko tasarımlı ürünler noktasında da farklılık gösterir. Eko tasarımlı ürünler ham maddeden son ürüne gelene kadar tüm basamaklarda çevreye en az etkiyi verecek şekilde üretilir. Bu sayede doğasever pek çok kullanıcı, doğa sporları ve kamp aktivitesi için ekipmanlarını satın alırken doğayı da maksimum seviyede korumuş olur.

İnovatif Ürünler Nedir?

Farklı ve yenilikçi tasarımlar ile hayatı daha pratik hale getiren ya da bulunduğu ortama katkı sağlayan ürünlere “inovatif ürün” denir. Bu noktada yenilikçi özellikleriyle tasarlanmış kamp malzemeleri, yeni pratik kullanım alanları sağlayarak inovatif bir hale getirilebilir. Aynı zamanda çevreye zararı minimum seviyelere indirilmiş olan eko tasarımlı ürünler de yine inovatif ürünlere bir örnek sayılır.

Son yıllarda özellikle kamp alanında sıklıkla kullanılan katlanır tabure masa ürünleri, inovatif ürünlere güzel bir örnektir. Özellikle kampa giderken götürülen pek çok eşyanın arasında hantal ürünlere yel olmadığı için, bir adet katlanır masa ve tabure seti birden fazla kişinin kamp sırasında rahat etmesi için en iyi seçenekler arasındadır.

Bunun dışında yine kamp hayatında konforlu bir şekilde konaklamak isteyenler için yumuşak, rahat ve geniş bir konseptte tasarlanan çift kişilik şişme yatak ürünleri önerilebilir. Decathlon, şişme yatak fiyatları açısından rakipsiz olmasının yanında ürün kalitesinden de ödün vermez.

Kamp yapmayı çok sevenler için bir başka inovatif ürün seçeneği olarak kamp tencere modelleri gösterilebilir. Son derece pratik olan ve az yer kaplayan bir kamp tencere tava seti ile, kamp sırasında uzun süre boyunca yemek ihtiyacını son derece hızlı bir şekilde çözmek mümkün.

Neden İnovatif Ürünler?

Her spor ve doğa faaliyetinde sürekli olarak geliştirmeler yapılması zorunludur. Bu durum özellikle şartların iyileştirilmesi ve ekipman performansının arttırılması ile doğrudan ilişkilidir. Durum böyle olunca, inovatif ürünler ile spor ya da hobi alanlarında ihtiyaç duyulan daha pratik çözümler üretilmiş olur. Bu duruma örnek olarak push up wheel ürünleri gösterilebilir. Son yıllarda evde spor yapma aktivitesinin pek çok kişi tarafından benimsenmesi sebebiyle büyük ilgi gören push up wheel ürünleri, inovatif ürünler arasındaki yerini almıştır.

Buna ek olarak, kano gibi farklı sporlarla amatör ya da profesyonel seviyede uğraşanlar için de pratik çözümler inovatif ürünler arasında bulunur. Şişme kano ürünleri sayesinde son derece pratik kullanım vadeden seçenekler sporcuların hizmetine sunulur. Özellikle şişme kano fiyat seviyesini merak eden pek çok kullanıcı, Decathlon’da yer alan bütçe dostu şişme kano fiyatları ile rahatlıkla alışverişini tamamlayabilir. Spora ve sporcuya verilen önemin bir göstergesi olarak spor ürünleri sürekli olarak geliştirilmeli ve inovatif ürünlerle sporda sağlanan gelişim desteklenmelidir. Kaliteli ve sağlıklı spor aktivite süreci ancak bu şekilde mümkün olabilir.