Yağmurluklar ve Pançolar

Erkek Yağmurluk ve Pançolar

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Yağmurluk - 100
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Yağmurluk - 100
₺90
Yetişkin Panço - Siyah - Glenarm
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Yetişkin Panço - Siyah - Glenarm
₺220
SOLOGNAC

Yetişkin Panço - Siyah - Glenarm

(7)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Erkek Kar Montu - SH100 warm -5°C
Erkek Kar Montu - SH100 warm -5°C
₺485
QUECHUA

Erkek Kar Montu - SH100 warm -5°C

(87)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.4/5 Şuna göre: 1459 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Erkek Yağmurluk / Softshell Montlar

Açık havada zaman geçirmeyi sevenlerin en önemli ekipmanlarından olan erkek rüzgarlık ve yağmurluk modelleri birbirinden şık tasarımları ile kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olur. Rahatlığından taviz vermeyenlerin seçimi olan su geçirmez yağmurluk erkek modellerini doğa yürüyüşlerinde, bisiklete binerken, koşarken ya da günlük yaşantınızda kullanabilirsiniz.

Erkek Yağmurluk Modelleri Nelerdir?

Erkek yağmurluk fiyatları ve modelleri, oldukça geniş bir yelpazeye sahip olup her ihtiyaca yönelik farklı seçenekler mevcuttur. Genellikle yağışlı iklimlerde yaşayanların tercih ettiği ve aniden bastıran yağışlarda kurtarıcı olan şeffaf yağmurluk erkek modelleri oldukça ince olarak tasarlanır. Katlayarak çantanızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz erkek yağmurluk modellerini kıyafetinizin üzerine geçirerek kullanabilirsiniz. Balıkçı yağmurluk erkek modelleri diz altına kadar uzanan modeller olup yüksek koruyuculukları ile bilinir. Uzun saatler süren balıkçılık aktiviteleri esnasında kullanılan ürünler, aynı zamanda rüzgâra karşı da koruma sağlar. Balıkçılık, doğa gözlemciliği, kampçılık gibi outdoor aktivitelerde kullanabileceğiniz uzun yağmurluk erkek modelleri sayesinde vücudunuzun daha geniş kısmını yağıştan korumanız mümkündür. Doğa yürüyüşü esnasında kullanılan yağmurluk ceket erkek modelleri, yüksek hava sirkülasyonu sunmaları ile ön plana çıkar. Bu sayede vücut ısısını dengede tutmak daha kolay olur. Rüzgârın ekstra etkili olduğu bisiklet antrenmanları esnasında kullanmak için kapüşonlu yağmurluk erkek modellerine göz atabilirsiniz. Geniş kesimli erkek uzun yağmurluk modelleri sayesinde vücudunuzun alt kısmını da koruyabilirsiniz.

Spor Yağmurluk Rüzgarlık Nasıl Seçilir?

Yalnızca spor yaparken değil, günlük yaşantınızda da kullanabileceğiniz erkek rüzgarlık ve yağmurluk modelleri arasından seçim yaparken alışkanlıklarınızla beraber bütçenizi de göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Yelkencilikte tekne ve yelken malzemeleri kadar kullanılacak yağmurluk rüzgarlık erkek giyim ürünleri de önemlidir. Satın alacağınız ürünün rüzgâr ve su geçirmezliğinin yanında esnek olmasına da dikkat etmelisiniz.

Yazlık yağmurluk erkek modelleri tek katman olarak tasarlanan ürünler olup mevsim geçişlerinde de kullanılabilir. Dilerseniz katmanları ayrı olarak da kullanılabilen bir erkek yağmurluk mont alarak yaz ve kış mevsimlerinde faydalanabilirsiniz. Erkek yağmurluk mont fiyatları satın alacağınız ürünün su geçirmezlik seviyesine göre değişiklik gösterebilir. Günlük kullanacağınız erkek rüzgarlık modellerinin suya karşı dayanıklı olması yeterlidir. Ancak zorlu hava şartlarında outdoor aktivitelerde faydalanacağınız bir erkek spor yağmurluk alacaksanız, yalnızca kumaşının değil, dikişlerinin de su geçirmez olmasına özen göstermelisiniz. Yüksek efor gerektiren aktivitelerde kullanacağınız erkek yağmurluk modellerinin havalandırma fermuarı olmasında fayda vardır. Erkek rüzgarlık fiyatları ürünün dış bölümünde kullanılan kaplamaya göre değişiklik gösterebilir. EVA gibi rüzgâra karşı ekstra dayanıklılık gösteren erkek rüzgarlıkların fiyatları daha yüksek olsa da yıllar boyu rahatlıkla kullanılabilir.

Yüksek koruma için satın alacağınız rüzgarlık ceket erkek modellerinin kol kısmında cırt cırt olmasına özen gösterebilirsiniz. Ayrıca belini ayarlayabileceğiniz ve kapüşonu takılıp çıkarılabilen rüzgarlık erkek modelleri daha kullanışlıdır. Outdoor aktivitelerde yanınızda taşıyacağınız bir yağmurluk alacaksanız mümkün olduğunca hafif olmasına dikkat edebilirsiniz. Bu sayede uzun süreli yürüyüşler esnasında çantanızın ağırlığını artırmamış olursunuz. Trekking, hiking, kaya tırmanışı gibi aktivitelerde kullanacağınız yağmurluğun büyük ve fermuarlı ceplerinin olması her an elinizin altında durması gereken eşyaları saklamak için faydalıdır.

Softshell Nedir?

İşlevsel tasarımı ve şık duruşları ile ön plana çıkan softshell mont erkek modelleri, üç katmandan oluşan dış giyim ürünleridir. Kullanılan özel teknoloji ile polyester, poliüretan, politamit ve elastanın avantajlarını bir araya getiren softshell su geçirmez erkek mont modelleri, esneklikleri sayesinde özellikle outdoor aktivitelerin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Suyu üzerinde barındırmayarak kayıp akmasını sağlayan erkek rüzgarlık montlar hem yağmur hem de rüzgâra karşı koruma sunar. Geniş yelpazeye sahip erkek yağmurluk modelleri ve fiyatları arasından siz de aradığınız ürünü Decathlon’da bulabilirsiniz.