BTWIN

560 Bisiklet Pançosu Neon Sarı/Siyah

₺1.600
İlk Yorum Yazan Siz Olun
Ref. : 8781354

Şehir içi bisiklet gezilerinizde veya işe gidip gelirken kendinizi yağmurdan korumak mı istiyorsunuz? Bu panço üst pantolonla kullanabilmeniz için tasarlandı.

Yağmurda bisiklet sürün ve şarkı söyleyin, KKE sertifikalı pançonunuz gece gündüz görünür olmanızı sağlar. Kompakt oluşu ile size her yerde eşlik eder! Şiddetli rüzgarda kullanmayın

Renk: NEON YEŞİL / Siyah

  • XS/S undefined
  • M/L undefined
  • XL/2XL undefined

ürün faydaları

Su geçirmezlik

Bileşen, yıkamadan önce 5000 mm H2O'ya ve sonra 2000 mm H2O'ya dayanıklıdır.

Görülebilirlik

Neon rengi ve reflektörlü bantları sayesinde gece/gündüz görünür kalın.

Ayarlanabilir yapı

Körüklü yapısı ile kapüşonu kaskın üzerine veya altına yerleştirebilirsiniz.

Destek

Bacaklarda ve ellerde sağladığı koruma ile en iyi şekilde korunun.

Su tutmaz

Suyun bileşen üzerinde kaymasını sağlayan özel bir işlem yapılmıştır.

Hareket serbestliği

Kolları ve ayarlanabilir kapüşonu sayesinde rahatça yolculuk yapın.

Yer kaplamama

Ön cebe kolayca sığar.

teknik bilgiler

Bu panço şehir içi ulaşıma nasıl uyum sağlar?

Geniş kesimi ile bisiklete binmeye uygun pançonuzu, günlük ceketinizden 20 litre çantaya kadar farklı eşyaların üstüne giyebilirsiniz.
Unisex kesime sahiptir ve başınızdan kalçanıza kadar sizi yağmurdan korur. Kase yapılı yani daha hacimli olan kasklar dışındaki tüm kasklarınızda kapüşonunuzu kaskın altına ya da üstüne takabilirsiniz.
Kafa hareketlerini takip eden ayarlanabilir kapüşon. Cebe sığar: U 26,5 × Y 22,5 × D 5,5 cm.

NASIL KURU KALINIR?

Panço vücudun üst kısmını baştan dizlere kadar çok iyi korusa bile, bacaklarınızı yağmurdan korumak için pantolon giymek şarttır. Ne yazık ki panço ayakkabıları korumaz ve şiddetli sağanak yağışlarda sonuç ölümcül olabilir.Pançonun avantajı ise yağmur kıyafetlerini giymenin ve bisiklet çantalarında saklamanın kolay olmasıdır. Saniyeler içinde giyebilirsiniz!

SU GEÇİRMEZLİK:

- SU TUTMAZLIK İŞLEMİ
Flor OLMAYAN, kumaş yüzeyine yerleştirilen ve suyun bileşen yüzeyinden kaymasını sağlayan kimyasal reçete. Bu işlem, ısı etkisiyle yenilenebilir (kurutucu kullanımı - 10' hassas program). - SU GEÇİRMEZ BİRLEŞTİRME
Amaç, dikişlerin altına yerleştirilen su sızdırmazlık bantları kullanılarak dikiş deliklerden su girmesini engellemektir. - SU GEÇİRMEZ BİLEŞEN
Bir kumaşın suyu emmesini önleme kapasitesidir.

SU GEÇİRMEZLİK ÖLÇÜMÜ

Su geçirmezlik Schmerber ya da mmH2O (su sütunu tarafından uygulanan basınç) ile ölçülür.
10000 mm değerine sahip bir bileşen 10 metre suya dayanıklıdır. Bu rakam ne kadar artarsa kumaşın su geçirmezlik düzeyi o kadar artar.

GÖRÜNÜRLÜK STANDARDI NE ANLAMA GELİR?

Bu panço GÜNDÜZ ve GECE GÖRÜLEBİLİRLİK sertifikasına sahiptir (EN17353 standardı). Reflektör özellikleri sayesinde bisiklet sürücüsünün gece sürüşlerinde de görünür olmasını sağlar.
Görünürlük unsurlarının konumu, bisikletlinin kısıtlamaları göz önünde bulundurularak çalışılmıştır; bu da gece araba farlarının varlığında 50 metrede görünürlüğü garanti etmeyi mümkün kılmaktadır.

SU GEÇİRMEZLİK VE NEFES ALABİLİRLİK NEDİR?

Hidrofil kaplama (RET=12): ürünün içindeki yoğunlaşmayı engeller. Kumaşın nefes alan özellikte olup olmadığını öğrenmek için buharlaşma direnci (RET) ölçülür (ISO 11092 standardını temel alan test) Direnç azaldıkça, kumaşın antrenman sırasında vücut tarafından üretilen su buharını dışarı atma oranı, yani nefes alma özelliği artar Örneğin: RET<9 = çok yüksek oranda nefes alan kumaş, 920 = az nefes alan veya hiç almayan kumaş.

Ağırlık

0.46 kg

vıdeo

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester Kaplama 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kullandıktan sonra ve saklamadan önce ürünün iyice kuruduğundan emin olmalısınız. Ayrıca pançonuzu su geçirmez spreyle yıkadıktan sonra bakımını yapmanızı da öneririz.

Kullanıcı Talimatları

Şiddetli rüzgar ve yüksek hıza uygun değildir (maks. 20 km/sa)

TESTLER

Su geçirmez ürünlerimiz için 3 test gerçekleştiriyoruz:
- Su geçirmez bileşen: Japon standardını kullanıyoruz - JIS 1092.
- Su tutmazlık işlemi: Su tutmazlık işleminin etkinliğini garanti etmek için yıkamadan önce ve sonra ISO 4920'ye göre yapılan test. Su tutmazlık sonucu 0-5 arasında olan bir derecelendirmedir (5, en yüksek performanstır). - Su geçirmezlik sağlayan birleştirme: Farklı yoğunluklarda yağan yağmuru taklit eden bir duş testi kullanarak test ettiğimiz tasarım kurallarımız mevcuttur.

Onaylayan

Bu panço, takan kişinin görünürlüğünü artıran Kişisel Korunma Ekipmanıdır (KKE). Bu ürün, onaylanmış bir Avrupa kuruluşu tarafından CE tip incelemesinden geçmiştir: SGS Fimko, no. 0598, Takomotie 8, 00380 Helsinki, Finlandiya. CE tip incelemesi, kategori AB3 KKE için NF EN17353 standardının gereklilikleri temelinde gerçekleştirilmiştir.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz