Bale Ayakkabıları

Bale Ayakkabısı

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
4.8/5 Şuna göre: 11 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Kadın Bale Ayakkabı

Amatör, orta seviye ve tecrübeli dansçılar için tasarlanan bale ayakkabısı çeşitleri, pointe geçiş kolaylığı sunan ve özel dolguları sayesinde rahatlık ve yumuşaklık sağlayan ürünlerden oluşuyor. Balerinlerin ve dansçıların, bale kıyafetleri ve bale aksesuarları ile birlikte kullanabileceği ürünler arasında klasik point bale ayakkabısı çeşitleri ve ekstra rahat kullanım sunan ürünler satışa sunuluyor.Her kullanıcının ayak bedenine özel seçimler yapmasını kolaylaştıran bale point ayakkabısı modelleri, dans ayakkabıları olarak da kullanılabiliyor. Ayrıca ürünlerin uyum sağlama özelliği, dans sırasında oluşan ağrı ve acıların önlenmesine yardımcı oluyor.

Bale Ayakkabısı Nasıl Giyilir?

Dans ayakkabı ürünleri arasında en kibar ve zarif ayakkabılardan olan bale ayakkabısı point modelleri, bale patiği, özel giyim adımlarının uygulanmasıyla konfor sunuyor. Ürünleri giyerken öncelikle büyüklük kontrolü yapmalı, ayağınıza tam uyumlu olan dans ayakkabı modelleri seçtiğinizden emin olmalısınız. Kadın dans ayakkabısı ürünleri arasında bale için sıklıkla tercih edilen bale patikleri ya da bale pisi pisileri, genellikle üst bölümlerinde bir lastik şeridi içeriyor.Bu lastik şeridi, ürünün ayaktan çıkmamasını sağlamak için ekleniyor. Ürünü ayağınıza giydikten sonra bu lastik bölümünü ayağınızdan çıkamayacak şekilde sıkı bir şekilde bağlamanız gerekiyor. Ürünlerin lastik bölümünün kan dolaşımını engelleyecek kadar da sıkı olmaması ve hareket özgürlüğü sunmasına dikkat edilmesi önem taşıyor.

Sarılarak bağlanan ürünler dışında bir de lastik bölümü kendiliğinden dikili olan kadın dans ayakkabı ürünleri bulunuyor. Bu ürünleri giyerken kendi bilek yapınıza göre yeniden dikebilir, ayağınıza tam uyumlu duruma getirebilirsiniz. Profesyoneller ve ileri yaş grupları için hazırlanan bale dans ayakkabısı modelleri ve diğer dans ayakkabısı türlerininbilek bölümlerine kurdele dikilebiliyor. Bu kurdele bölümleri 2 cm genişliğinde ve yaklaşık 105 cm uzunluğunda üretiliyor. Kurdeleler genellikle ayağın ön iç bölümüne ve arka bilek bölümüne dikiliyor. Bu sayede giydikten sonra ayağı muntazam bir şekilde sararak kullanılabiliyor. Sarma işleminin çaprazlamasına yapılması ise büyük önem taşıyor. Bağlandıktan sonra ortada kalan kıvrımların bilekte bulunan kurdele bölümlerinin altına girmesi gerekiyor. Buna rağmen artan kurdele görüntüsü varsa bu bölümlerin kesilmesi gerekiyor.

Bale Ayakkabısı Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

Bale ayakkabısı çeşitlerinin,öncelikle dansçının ayağıyla tam uyumlu bir yapıya sahip olması gerekiyor. Bunun için beden seçim kılavuzunu gözden geçirebilir, sizin için en uygun ürünü anında öğrenebilirsiniz.Bağcıklı bale ayakkabısı seçeneklerini tercih edebilir, kolay giyme ve çıkarma özelliğinden faydalanabilirsiniz. Ürünlerin esnek malzemelerden üretilmiş olmaları gerekiyor. Bu özellik sayesinde kadın dans ayakkabısı modelleri tercih eden kullanıcılar, özgürce ve kolayca hareket edebiliyor. Ürünlerin sıkma ipi özelliği bulunması da önemli özellikler arasında yer alıyor. Bu özellik ayak morfolojisi konusunda üstün performans göstererek bale sırasında performansınızı artırabiliyor. Ayak yapısına uygun olarak elastan içeren esnek kumaş seçenekleri taşıyan modeller, esnek iç astar ve lastik eklentileriyle yumuşaklık sunuyor. Temel olarak esneklik, yumuşaklık, kullanım kolaylığı, çift taban ya da yarık taban gibi ayrıcalıklara sahip olan ayakkabılar,en çok fayda sağlayan ve aranan ürünler arasında başı çekiyor.

Bale Ayakkabısı Fiyatları Nelerdir?

Dans ayakkabısı kadın ürünlerinin fiyatları, ürünlerin üretim özellikleri baz alınarak listeleniyor. Bale ayakkabısı fiyatları ve dans ayakkabıları fiyatları arasında ise farklılıklar bulunabiliyor. Bale ayakkabısı fiyatı, bütçesine uygun olarak hareket etmek isteyen kullanıcılar için de çok çeşitli seçenekler sunuyor. Dans spor ayakkabısı ürünlerinin yanı sıra diğer bale malzemeleri ihtiyaçlarınızı daDecathlon'da bulabilir, dans ayakkabısı fiyatları arasında karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Dans ayakkabısı spor ürünlerini de inceleyerek sizin için en uygun performansı gösterecek olan ürünlere yönelebilirsiniz.