Yelekler

Erkek Yelek

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
a11y.skip-filters
Filtre
Fiyat

En yüksek fiyat en düşük fiyattan küçük olamaz.

Ball-Trap Atıcı Yeleği - GRİ - 520
SERİ SONU
Ball-Trap Atıcı Yeleği - GRİ - 520
₺510 −21%
₺400
*16.08.2022 tarihinden itibaren ve stoklar bitene kadar
Ball-Trap Yeleği - MAVİ - 520
SERİ SONU
Ball-Trap Yeleği - MAVİ - 520
₺510 −21%
₺400
*16.08.2022 tarihinden itibaren ve stoklar bitene kadar
4.4/5 Şuna göre: 618 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Erkek Yelek

Çeşitli spor dallarına özel olarak hazırlanan tasarımlarıyla tarzınızı ortaya çıkaran erkek yelek modelleri, rahat hareket etme olanağı tanıyan kesimleriyle size iyi bir deneyim sunuyor. Renk, kumaş ve beden olarak pek çok çeşide sahip olan ürünler, farklı mevsim koşullarına göre üretilen stilleriyle şıklığınızı tamamlıyor. Sportif yönünüzü ortaya çıkararak tarzınıza dinamik bir hava katan birçok erkek yelek, hem doğa yürüyüşü yaparken hem de bisiklet sürerken rahatlığı ve konforu bir araya getiriyor. Kolsuz tasarımlarıyla gömlek, tişört ve kazak gibi pek çok kıyafetin üzerine giyebileceğiniz ürünler hareket kabiliyetinizi kısıtlamıyor, vücudunuzu rahat bir şekilde yönlendirebilmenizi sağlıyor. Isı yalıtımına sahip olan modelleriyle de soğuk ve rüzgârlı havalarda iyi bir deneyim sunan birçok erkek spor yelek, her bedene uygun alternatifleriyle seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. Rahat giyinmeyi seven erkek sporcular için tasarlanan kıyafetler, yıpranmaya karşı dayanıklı kumaş dokularıyla birlikte uzun süre kullanılabiliyor. Özelliklerine, renklerine ve desenlerine göre pek çok seçenek sunan erkek yelek fiyatları, geniş ürün çeşitliliğiyle aradığınız modeli bulabilmenize yardımcı oluyor.

Erkek Yelek Nasıl Giyilir?

Yazlık ve kışlık olarak pek çok seçeneğe sahip olan erkek spor yelek modelleri, nefes alabilir kumaşlarıyla teri dışarı atarak deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarıyor. Pantolon ve pijama ile birlikte giyebileceğiniz ürünler, boydan fermuarlı tasarımlarıyla kombinlerinize şıklık katıyor. Cepli modelleriyle de ön plana çıkan birçok kolsuz yelek erkek sporculara özel olarak üretilen beden ölçüleri ve birbirinden farklı detaylarıyla tarzınızı ortaya çıkarıyor. Hafif ve esnek malzemeler kullanılarak tasarlanan ürünler, ani hareketler sırasında vücudunuzun dengesini koruyarak verimliliğinizi artırıyor. Özellikle yağmurlu havalarda giyebileceğiniz pek çok kapüşonlu yelek erkek kullanıcılara özgü kesimleri ve sağlam dikişleriyle sökülme ve benzeri problemlerle karşılaşmanızın önüne geçiyor. Av malzemeleri ve ekipmanları arasında da yer alan ürünler, omuzlarınızı tamamen özgür bırakan kolsuz tasarımlarıyla rahatlığı ve konforu bir araya getiriyor. Dolgulu kumaşlarıyla dikkat çeken birçok erkek şişme yelek, rüzgâr geçirmeyen dokularıyla koşarken, yürüyüş yaparken veya bisiklet sürerken iyi bir deneyim sunuyor.

Avcı Yeleği Modelleri Nelerdir?

Pek çok outdoor spor faaliyeti için kullanışlı bir kıyafet olan yelekler, birbirinden farklı detaylarıyla konforunuzu artırıyor. Avcılık ve binicilik malzemesi olarak birçok seçenek sunan erkek şişme yelek modelleri, tüylenmeye karşı hassas dokularıyla vücut ısınızı uzun süre muhafaza ediyor. Açık ve koyu renklerin yanı sıra kamuflaj desenli tasarımlara da sahip olan ürünler, özellikle avcılıkla ilgilenenler için pek çok seçenek sunuyor. Av yaparken dikkat çekmeden hareket edebilme imkânı veren avcı yeleği modelleri, güçlendirilmiş kumaşları ve kolay erişilebilen cepleriyle deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyor. Elastik dokularıyla vücudunuza uyum sağlayarak daha iyi odaklanmanıza yardımcı olan ürünler, birbirinden farklı kalıplarıyla kaliteyi ve işlevselliği bir araya getiriyor. Hafif tasarımlarıyla da öne çıkan birçok avcı yeleği, hareket özgürlüğü sunan kesimleriyle köprücük kemiklerinizi serbest bir şekilde yönlendirebilmenizi sağlayarak vücut dengenizi koruyor. Dayanıklı ve esnek özellikleriyle spor aktivitenizin kalitesini artırarak performansınızı maksimize ediyor. Kumaş yapısına ve kullanım özelliklerine göre pek çok seçeneğe sahip olan avcı yeleği fiyatları, geniş ürün yelpazesiyle seçim yapmanızı kolaylaştırıyor.

Spor Yelek Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

Teri dışarı atan kumaşlarıyla dikkat çeken birçok yazlık yelek erkek sporculara özel tasarımlarıyla özellikle nemli havalarda konforunuzu artırıyor. Isı yalıtımına sahip modelleriyle de soğuk havalarda vücudunuzu ideal sıcaklıkta tutan ürünleri tercih ederek iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz. Hafif tasarımlarıyla öne çıkan pek çok erkek yelek mont ve kaban içine giyebileceğiniz boyutlarıyla maksimum rahatlık sunuyor. Suya dayanıklı kumaşlardan üretilen ve her türlü hava değişimine adapte olan ürünler ile özellikle doğa yürüyüşlerinde kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Hem hafifliği hem de nefes alabilir yapısıyla öne çıkan pek çok kaz tüyü yelek erkek giyim ürünleriyle birlikte özellikle yürüyüş yaparken vücut dengenizi koruyor. Görünürlüğünüzü artıran açık renkli birçok bisiklet yeleği, olası kazalara karşı önlem alabilmenizi sağlıyor. Koyu renkli ürünler arasında yer alan pek çok siyah yelek erkek aksesuarlarıyla birlikte diğer spor kıyafetlerinizi tamamlıyor. Kadife dokusu sayesinde hareket ederken ses çıkarmayan erkek polar yelek modelleri, soğuktan daha iyi korunabilmenize yardımcı oluyor. Siz de birbirinden farklı tasarımlara sahip erkek yelek modellerini Decathlon aracılığıyla satın alabilir, daha iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz.