Çanta, Kutu, Kova ve Ekipmanlar

Balıkçı Çantası ve Olta Sehpası

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
a11y.skip-filters
Filtre
Fiyat

En yüksek fiyat en düşük fiyattan küçük olamaz.

Kafa Lambası - Moonlight Usb 500
İNDİRİM
Kafa Lambası - Moonlight Usb 500
₺290 −31%
₺200
*İndirim 17.08.2022 tarihinde başlar
Balık Kepçesi Mavi
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Balık Kepçesi Mavi
₺40
CAPERLAN

Balık Kepçesi Mavi

(1)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Balık Kepçesi
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Balık Kepçesi
₺40
CAPERLAN

Balık Kepçesi

(1)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Balıkçılık Takım Çantası
Balıkçılık Takım Çantası
₺125
NO BRAND

Balıkçılık Takım Çantası

(22)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.5/5 Şuna göre: 230 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Balıkçı Çantası ve Olta Sehpası

Deniz ya da göl kenarında bir adet olta ve kovayla yapılabilen balık tutma aktivitesi, hobinizi profesyonel şekilde sürdürmek istediğinizde; size sınırsız sayıda ürün seçeneği sunar. Olta takım çantası, sahte yem kutusu gibi aşina olunan ekipmanların yanı sırabalık avlama sepeti ile buzluk çanta gibi onlarca ürün, profesyonel balıkçılığın farklı bir yanını keşfetmenize imkan tanır. Başta balık takım çantası olmak üzere aradığınız tüm balıkçılık aksesuarları, av heyecanını kesintisiz yaşamanız için Decathlon fırsatlarıyla satışa sunulur.

Balıkçı Takım Çantası Fiyatları Nelerdir?

Balıkçı takım çantası;aralarında yem kutusu, malzeme kutusu ve olta ekipmanlarının dabulunduğu gereçlerin taşınmasına yardım eden ana balıkçılık malzemesidir. Sürgü çekmeceli, dosya çantası görünümlü, katlanıp açılabilen pek çok farklı tasarımı bulunan balıkçı çanta modelleri, balık avlarından daha fazla keyif almanızı sağlar. Malzemelerin birbirine karışmadan, zahmetsizce elinizin altında olması için tasarlanan balıkçı çanta modelleriyle rotanızı özgürce oluşturabilirsiniz.

Ağ ve olta bakımı, balık temizleme, bot tamiri gibi balıkçılığın doğasında olan tüm durumlara karşı hazırlıklı olmanızı sağlayan balıkçı takım çantası fiyatları, yarattığı pozitif katkıya kıyasla ulaşılabilir değerlerle kullanıcılara sunulur. Balık kovası ya da buzluk çantafiyatları ile kıyaslandığında oldukça makul fiyatlar taşıyan takım çantaları, yer kaplamayan kompakt özellikleriyle balık avlama işlemlerini pratik eylemlere dönüştürür.

Balık Sepeti Nedir?

Balık yakalama sepeti, balık avlarında aynı anda birden çok balığı yakalamayı sağlayan özel bir ekipmandır. İçine yem koyularak dere, ırmak ve göllerin dibine bırakılan balık avlama sepeti, sulak alanlarda kamp yapan doğa tutkunlarının yemek bulmalarını pratik hale getirir. Balıklara zarar vermeden onları yakalamanıza olanak tanıyan sepetler, tutulmaya uygun olmayan balıkları tekrar suya bırakılmasındaavcılara destek olur. Tel, kamış ve ağ gibi malzemeler kullanılarak hazırlanan bu ürünler, yuvarlak, silindirik ve katlanabilir şemsiye tipi modellerden oluşur.

Birçok balıkçı tarafındankullanılan balık sepetleri, uzun süreli kamp aktivitesi yapmayı düşünenler için değerli kamp malzemeleri olarak öne çıkar. Taşıması, yemlemesi ve kullanımı oldukça kolay olan sepetler, boyut seçenekleriyle farklı ölçülerdeki balıkları yakalama imkanını avcılara sunar. Balık yakalama sepeti fiyatları;katlanabilirlik, malzeme türü ve giriş deliği sayısı gibi etmenlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Tutmak istediğiniz balığı belirledikten sonra, Decathlon balıkçılık kategorisinde satışa sunulan balık sepeti fiyatları içininceleme yaparak size en uygun ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Balık Sepeti Nasıl Yemlenir?

Balık tutma sepeti yemleme işlemi,hangi balığı nerede tutacağınıza göre değişkenlik gösterir. Durgun sularda hafif ağırlıklar ile dibe batırılan sepetler, ırmak ve dere gibi akarsularda sabitleme işlemine sağlamlık katan ağırlıklar kullanılarak yapılır. Av balık sepeti hazırlanırken; tutulacak balık türüne göre kuru ekmek vebalık yemi gibi balıkları cezbedecek yemler eklenir. Balık sepeti modelleri, farklı balıkların yanı sıra yengeç gibi kabukluların yakalanmasında da kullanılır. Balık yağı ve parçalarının kullanıldığı avlar, yengeç ve büyük balıkların sepetlere gelmesini ve yakalanmasını kolaylaştırır.

Kamp ve seyahatlerinde sepetle avlanmak istediğinizde, balık takım çantası içinde yem çeşitleri bulundurmak, istediğiniz balığı zahmetsizce tutmanızı kolaylaştırır. Hazırlama aşamaları oldukça basit olan balık sepetleriniyerleştirirken bazıdetaylara dikkat etmelisiniz. Özellikle akarsularda yapılan uygulamalarda sepetlerin yerini belirleyecek şamandıra ve işaret kullanılması önemlidir. Ayrıca sepetlerin güçlü ve dayanıklı bir noktaya sabitlenmesi su ve balıkların yarattığı darbelere karşı sepetin yerinde kalmasını güvenli hale getirir.

Balık avlamaya dair aradığınız tüm ürünleri, geniş ürün alternatifleriyle sizlere sunan Decathlon, en avantajlı olta takım çantası fiyatları ile balık tutma konusundakiuzmanlığınıza katkıda bulunur.