Polarlar

Bayan Polar

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Kadın Outdoor Sweatshirt - Gri - NH100
FİYATI DÜŞTÜ
Kadın Outdoor Sweatshirt - Gri - NH100
₺500
QUECHUA

Kadın Outdoor Sweatshirt - Gri - NH100

(25)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Kadın Polar - Pembe - MH20
Kadın Polar - Pembe - MH20
₺120
QUECHUA

Kadın Polar - Pembe - MH20

(42)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Kadın Outdoor Polar - Gri - MH120
Kadın Outdoor Polar - Gri - MH120
₺270
QUECHUA

Kadın Outdoor Polar - Gri - MH120

(132)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Kadın Outdoor Polar - Sepya - MH500
Kadın Outdoor Polar - Sepya - MH500
₺610
QUECHUA

Kadın Outdoor Polar - Sepya - MH500

(3)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.6/5 Şuna göre: 720 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Kadın Polar

Polar, rahat giyinmeyi seven kadın kullanıcılara, özellikle sonbahar ve kış aylarında büyük kolaylık yaratan bir kıyafettir. Sağladığıkonfor, kadın polar çeşitlerini günlük yaşamdan sportif faaliyetlere kadar çok geniş bir alanda kullanma imkanı sunar.Dokusu ile sizi her koşulda sıcak tutacak bayan polar modellerine Decathlon'danulaşabilirsiniz.

Polar Mont Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

Polar montlar yapısal olarak yalıtım özellikleri güçlü olan giysilerdir. Sahip oldukları bu özellikkıyafetleri rüzgarlı ve soğuk hava şartlarına karşı korumalıhale getirir. Yelkenli polar, polar mont gibi çok sayıda çeşidi olan ürünler, dayanıklı ve kalın tasarım özelliklerine karşın oldukça hafiftir. Bu özellikler,polar çeşitlerinitişört ve eşofman üstü gibi sportifkıyafetlerle birlikte kullanma konusunda kolaylık sağlar. Çok amaçlı kullanılabilmesi; açık deniz sporları, kamp faaliyetleri ve doğa yürüyüşü gibi çok sayıda aktiviteyi, rahat ve konforlu şekilde gerçekleştirmenize imkan tanır.

Fermuarlı, kapüşonlu, sweat ve yelek şeklinde tasarımlara sahip olan outdoor polar kadın modelleri, farklı aktiviteler için değişen kalınlıklara sahiptir. Polarların geniş ölçekli yoğunluk farkına sahip olmaları, kıyafetleredağ tırmanışlarından ev içinde günlük giyime kadar çok fazla kullanım alanı yaratır. Isı yalıtımı ve nefes alabilirlik konularında üst düzey özellikler taşıyan kadın polar sweat, cepli ve cepsiz olmak üzere iki farklı tasarımdan oluşur.Yelken ve balıkçılık gibi su ile teması olan aktiviteler için ayrı, dağ tırmanışları ve kamp aktiviteleri için ayrı özellikler sunan polar kıyafetler, taşıdıkları özelliklere göre kendinizi güvende hissettirir.

Kadın Polar Fiyatları Nelerdir?

Kadın polar mont çeşitleri, sahip oldukları ısı yalıtım, nefes alabilirlik ve su geçirmezlik gibi donanımlara göre farklı fiyatlara sahiptir. Ürünlerin tümü, giyim sırasında konforlu anlar yaşamanız adına hafif ve esnek malzemeler kullanılarak tasarlanır. Yarattığı ısı yalıtımı dışında, varlığını unutturan polar üst kadın modelleri, esnek yapılarıyla her zaman rahat hissettirir. Kullanım alanlarına göre onlarca modele ev sahipliği yapan Decathlon, keyif alacağınız anlara eşlik edecek kaliteli ürünleri, bütçenizi zorlamayacak fiyatlarla satışa sunar.

Dokuma yoğunluğuna göre kalitesi değişkenlik gösteren polar çeşitleri, çok sayıda özelliğine ek olarakyer kaplamadan kolayca taşınabilir. Dilediğiniz zaman yanınızda bulundurma kolaylığı sunan bu özelliği sayesinde ürünler,yelken ve tekne malzemeleri arasında kendine yer edinir vealan kısıtlaması olan yerlerde hayatınızı kolaylaştırır. Esnek ve hafif dokularını avantaja çeviren polar yelek ve kapüşonlu polar kadın kıyafetleri hafif tempolu koşu, yürüyüş, bisiklet gibi aktivitelerde hareket kısıtlaması olmadanuygulamaları gerçekleştirmenize imkan tanır.

Polar Nasıl Yıkanır?

Kullanma talimatları tüm ürünlerde olduğu gibi polar türlerinde de uzun süreli kullanım için önemlidir. Dokuma yoğunluğunun kalın ya da ince olmasına bakılmaksızın kadın polar yelek ve kar montu kadın modellerinin tamamı pratik şekilde yıkanıp kuruma özelliğine sahiptir. Özellikle pamuk ve tüylenmeye karşı hassas olan polarlarındokuları, yıkama anında belirli noktalara dikkat etmeyi gerektirir. Polar ceket kadın ve polar sweatshirt kadın modelleri başta olmak üzere tüm polar giysiler maksimum 40 sıcaklıkta yıkanmalıdır. Sentetik dokulara sahip olan kıyafetlerbu özellikteki deterjanlar kullanılarak temizlenmelidir.

Geri dönüştürülen ipler ve plastiklerden elde edilen Decathlon kadın polar çeşitlerinin tümü ekolojik ürünlerdir. Bu nedenle hassas giysi sınıfında yer alırlar. Kadın polar fermuarlı modelde olduğu gibi çıkıntılı bölmeleri bulunan kıyafetlerin tersyüzleri çevrilerek yıkama işlemi gerçekleştirilir. Yapıları gereği nem tutma özelliği bulunan kıyafetler yıkanırken dokularının sertleşmemesi için yumuşatıcı gibi ek ürünler kullanılmamalıdır. Normal bir yıkama işlemi sonrasında kurutucu makine kullanmadan bir askı yardımı ile kurutma işlemi yapılması kıyafetlerinizin uzun ömürlü olmasına yardımcı olur.

Hayatın farklı alanlarında özgürce hareket etmeniz ve aktivitelerinizi gerçekleştirmenizi sağlayan kadın polar modelleri, fark yaratan tasarımlarıyla spor tutkunlarının tercihi Decathlon'dasizleri bekliyor.