Dart

Dart Malzemeleri

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Dart Oku Ucu - Siyah - Plastik - 50 adet
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Dart Oku Ucu - Siyah - Plastik - 50 adet
₺45
Miktar başına Fiyat ₺0,90unit
Çelik Dart Tahtası - CLUB700
EKO TASARIM
Çelik Dart Tahtası - CLUB700
₺590
CANAVERAL

Çelik Dart Tahtası - CLUB700

(15)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
3.9/5 Şuna göre: 267 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler
"

Dart hem çocuk hem de yetişkinler tarafından oynanan ve her geçen gün popülerliğini koruyan bir spor oyunudur. Bu spor, tüm dünya tarafından bilinmekle beraber, oyunu oynayan insanlar da her geçen gün hızla artış gösterir. Dart, insanların stratejik düşünmesini ve hızlı hareket etme becerisini geliştirir. Ayrıca oyun, kişilerin matematiksel zekasını da artırma özelliği ile dikkat çeker. Özellikle küçük yaşlarda dart oyuncakları ile oynayan çocuklar hızlı düşünür ve düşündüğü her şeyi hızlı bir şekilde hayata geçirme becerisi kazanır. Böylece çocuklar, küçük yaşlardan itibaren stres yönetimlerini de gerçekleştirebilir.

Çocukların ilgi ve beğenisini kazanan çeşitli dart modelleri mevcuttur. Bu modeller farklı oyun türleri için hazırlanır. Klasik dart oynama şekli ise oldukça basittir. Dart oku sayesinde dart tahtası üzerindeki hedefe atış yaparak bu oyunu oynayabilirsiniz. Oyunu oynayan kişinin hedefi, oku merkeze yakın olan noktalara isabet ettirerek sabit olan puanı düşürmesi ve sıfırlamaya çalışmasıdır. Oyun, okun atış mesafesine bağlı olarak zorlaşabilir. Farklı malzeme türleri kullanılarak üretilen dart modelleri, kişilerin eğlenirken öğrenmesini de sağlar. Dart modelleri için ürünleri inceleyebilirsiniz.

Çocuklar İçin Güvenli Mıknatıslı Dart Seçenekleri

İnsanların eğlenceli vakit geçirmesi için tasarlanan dart oyunu, dünya şampiyonasında da oynanan bir spor türüdür. Buna bağlı olarak dart modelleri de farklılık gösterebilir. Özellikle çocukların güvenli bir şekilde oynamaları için üretilen modeller, ebeveynler tarafından en çok satın alınanlar arasındadır. Cırt cırtlı hedef tahtası modelinde olan seçenekler, 3 yaş ve üzeri çocuklar için tercih edilebilir. Mıknatıslı dart olarak da bilinen bu model, çocukların hedef tahtası üzerine atış yapabilmesi için tasarlanır. Ürün, kullanım kolaylığı özelliğine sahiptir böylece toplar çocukların kolayca atabileceği şekilde tasarlanır. Bu ürünün dart tahtası da arkasında bulunan parçası sayesinde her yere kolayca asılabilir. Mıknatıslı dartlar duvar ve tahta gibi zeminlere zarar vermediği için de birçok kullanıcının ilgisini çeker. Çocuklar için üretilen dart modelleri, ebeveynlerinin yaptığı gibi ok atma hareketi yapmak isteyen çocuklar için tasarlanır. Üç farklı renk seçeneği ile dikkat çeken bu ürünlerin dart tahtalarının yüzey boyutu ise 37 santimetredir. Bu oyunu çocuklarınızla beraber oynayarak hem onları hem de kendinizi eğlendirebilirsiniz.

Dart Malzemeleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dart malzemeleri ve çeşitlerinden birini satın almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı durumlar mevcuttur. İlk olarak dart çeşitlerini genel olarak incelemelisin,z. Ahşap dart, pirinç dart, mıknatıslı dart ya da elektronik dart gibi seçenekler arasından bir seçim yapmanızda fayda olabilir. Çünkü bu dartların teknik özellikleri ve oynayış şekilleri birbirinden farklı özelliklerde olabilir. Örneğin, elektronik dart seçeneği başlangıç seviyede dart oynamak isteyen kişiler tarafından tercih edilebilir. Bu ürünler, interaktif bir hedef ve elektronik ok özelliğine sahip olduğu için kolay bir kullanım nitelikleri sergiler. Sizin yerinize puanlarınızı sayan bu ürünler, LCD ekrana sahip olduğu için de iki oyuncunun puanını aynı anda gösterir. Ürünlerin plastik oklu uçları ise dart tahtası ile uyumlu bir hedef gerçekleştirmenizi sağlar. Bu ürünleri satın alırken, pil yardımıyla çalıştığını da göz önünde bulundurabilirsiniz. Dart malzemelerini set halinde satın alabileceğiniz gibi ayrı ayrı da alabilirsiniz. Örneğin, çelik uçlu dart okları satın almak istiyorsanız ürünlerin tek parça yapılarda ve sağlam özelliklerde olmasına dikkat edebilirsiniz. Dart board satın almadan önce de ürünlerin ağırlıklarını dikkate alabilirsiniz.

En Uygun Dart Fiyatları Decathlon’da!

Birbirinden farklı kurallara sahip olan dart oyunları, dünya genelinde en çok oynanan oyunlar arasında yer alır. Dart, genellikle iki kişi ile oynanır. Oyuncuların dışında ise yazıcı ve hakemler de bulunabilir. Yazıcılar, oyuncuların atışlarını kontrol eder ve skor bilgisini tutar. Oynaması oldukça kolay olan bu oyunu tercih ederek ailenizle birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bu ürünleri satın almadan önce fiyat skalasını da göz önünde bulundurabilirsiniz. Dart fiyatları ürünlerin modeline göre değişkenlik gösterebilir. Çocuklar için üretilen mıknatıslı dartlar ile yetişkinler için üretilenler farklı fiyat seçenekleri ile alıcılara sunulur.

Dart fiyatları belirlenirken hedef tahtalarının boyutu ve ağırlığı da dikkate alınır. Bu yüzden büyük hedef tahtaları ile küçük hedef tahtalarının fiyatları değişkenlik gösterir. Dart oku fiyatları da üründen ürüne göre farklıdır. Sivri uçta üretilenler çelikten yapıldığı için fiyatları daha yüksek seçeneklerde olabilir. Hem yetişkinler hem de çocuklar için üretilen dart modelleri arasından beğendiğiniz ürünü seçerek ailenizle ya da arkadaşlarınızla keyifli zamanlar geçirmeye başlayabilirsiniz. En uygun fiyatlardan oluşan okçuluk malzemeleri Decathlon‘da sizi bekliyor!

"