Kış Ürünleri

Kış Ürünleri

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
4.4/5 Şuna göre: 15595 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Kış Ürünleri

Spor ile uğraşan her yaşta bireyin farklı spor giyim zevklerine hitap eden birçok ürün bulunmaktadır. Decathlon kış ürünleri arasında yer alan tüm modeller hem kullanışlı hem de sezonun ana trendlerinden, desen ve renklerinden ilham alan, güvenle kullanılabilecek ürünlerdir. Decathlon markasının ürün seçkisinde kadın, erkek, çocuk ve unisex ürünler yer alıyor. Decathlon kış koleksiyonlarında başta kışlık mont modelleri olmak üzere hem spor yapanların hem de spor tarzda giyinenlerin beğenisini kazanacak çok sayıda spor kıyafet ürünleri de mevcuttur. Kışlık montlarda farklı bedenlerle tasarlanmış modeller, farklı vücut yapısına sahip kişilerin de kullanımına olanak tanımaktadır. Sporda ihtiyacınız olacak ana ürünler olduğu gibi Decathlon ile özdeşleşen modeller de tüm kış ürünleri koleksiyonlarında yer almaktadır. Decathlon markasının tüm ürünleri, kullanıcı hataları dışında kalan tüm olumsuzluklara karşı garantilidir.

Mont Modelleri

Kışlık mont modelleri arasında, erkek ve kadınlar için tasarlanmış mont çeşitlerinin yanı sıra erkek bebek, kız bebek, kız ve erkek çocukları gibi farklı yaş grupları için üretilmiş yazlık ve kışlık spor ürünleri de bulunur. Ürünlerin ortak özelliklerinin başında, su geçirmezlik özelliği dikkat çekicidir. Yürüyüş, kayak, kar, snowboard, dağcılık, tırmanış, kızak, bisiklet, günübirlik doğa yürüyüşleri ve trekking gibi sportif aktivitelerde kullanılmaya uygun, özellikle kış ayları için üretilen mont modelleri vardır. Ürünlerin fiyatları, model ve markasına, teknik özelliklerine göre değişiklik gösterir. Renk tercihlerinde ise koyu ve açık tonlar, sezonun trend renkleri de dahil olmak üzere renk skalası oldukça geniştir.

Decathlon Su Geçirmez Montlar

Özellikle bahar ve kış aylarında oluşan soğuk havanın olumsuz koşullarında, spor yaparken veya gündelik yaşamda giyilen dış giyim ürünlerinin doğru bir biçimde seçilmesi önemlidir. Bu noktada hangi coğrafi bölgede yaşanırsa yaşansın, ortaya birdenbire çıkabilecek yağmura karşı giyilecek olan montun su geçirmezlik özelliği olmalıdır. Su geçirmez mont ürünlerinin ortak özelliği, montun tasarlandığı materyal ne olursa olsun, üzerinde bulunan dış kaplamasıdır. Kaplama kalınlığı da son derece önemlidir. Kayak montlarında su geçirmezlik için yapılan kaplama 3000 mm düzeyindedir. Çocuk montlarında ise bu kaplama 5000 mm rakamına kadar çıkabilir. Kaplama kalınlığı arttıkça su geçirmezlik özelliği de doğru orantılı olarak artar. Ayrıca su sızdırmaz dikişler, Decathlon mont modellerine ayrıcalık kazandırır.

Bot Modelleri

Kış mevsimi denilince akla öncelikle soğuyan havalar ve üşüyen ayaklar gelir. Kış ürünleri içinde kışlık bot olmazsa olmaz bir üründür. Botlar genel anlamda kış aylarında ayakkabı ile çizmenin arasında bir ara ürün oldukları için rahatlıkla giyilebilir ürünlerdir. Rahatlığı, dinamik tasarımları ve şık görünümleri ile sporcular için de idealdir. Bu bağlamda sporcular ve outdoor aktivitelerle uğraşanlar için av botları, kar botları, karda yürüyüş botları, snowboard botları, kısa tip av botları gibi çeşitli kışlık bot modelleri vardır. Yine bu modeller hem kadın hem erkek hem de çocuklar için olan ve garantili olarak satılan botlardır. Güvenle alıp yıllarca kullanabilirsiniz. Bu senenin kışlık botlarında ise sezonun ana trendleri ve renkleri yer alır. Decathlon bot modelleri tercih edilerek, hem modaya uygun tarzda giyinip hem de rahatça spor yapabilirsiniz.

Su Geçirmez Bot Özellikleri

Su geçirmez bot olarak tabir edilen botların ortak özellikleri adından da anlaşılacağı üzere herhangi bir suyu gerek alt kısmından yani tabanından gerek ise boyun kısmından geçirmemelidir. Su geçirmezlik özelliğini elde etmek için bu botların tasarımında ayrıcalıklı materyaller kullanılır. Decathlon su geçirmez bot modellerinin ayakları kuru tutma ve ısı yalıtımı gibi farklı özellikleri vardır. Kışlık botların kullanım yerine göre tasarlanmış farklı kaplamaları vardır. Yine bu kaplamaların farklı kalınlıkları mevcuttur. Ara tabanda kauçuk kullanılması ve tabanda kullanılan malzemenin özelliği, Decathlon botlara su geçirmezlik özelliği kazandırır. Ürünlerin ortak özellikleri su geçirmemekle beraber hafif ve oldukça rahat kullanılabilir olmalarıdır. Bazı modeller özel tasarımları itibariyle her şart altında su geçirmezlik özelliğine sahiptir.

İçlik Modelleri ve Fiyatları

İçlikler kış aylarında her yaştan ve her kesimden kullanıcı için vazgeçilmez olan ürünleridir. İçlik kişilerin gündelik yaşamda kullandığı iç giyim ürünüdür. Atlet üzerine ya da çıplak tenin üzerine doğrudan giyilebilir. Bu noktada gelişen teknolojiye istinaden farklı tarzda içlikler vardır. Pamuklu olan içliklerin yerini günümüzde termal denilen içlik türleri almış durumdadır. Kadın, erkek, çocuk ve bebek için üretilen farklı tasarımlar olup, kişinin vücudunu sıcak tutarak sağlıklı kalmasını sağlarlar. Bunun yanı sıra alt içlik, üst içlik, şort içlik, tayt gibi çok değişik türleri mevcuttur. İçlik fiyatları da bu özelliklere göre değişiklik gösterir. Değişik spor türleri için özel olarak üretilen içlikler de bulunur. Bu içlikler spor yaparken kullanılır.

Polar Ceket

Değişen mevsim şartlarında rüzgar ve su girişini engellemek, hava durumuna uygun kıyafetler tercih etmeniz oldukça önemlidir. Havaların soğumaya başladığı sonbahar ve dondurucu kış mevsiminde polar ceket ile gününüzü havanın yıpratıcı etkisinden koruyarak güzelleştirebilirsiniz. Polar kumaşlar sıcak tutması, nefes alabilir olması nedeniyle sonbahar ve kış mevsiminde sizi sıcak tutacaktır. Polar outdoor kıyafetler örgü yapıları nedeniyle vücut ısısını yüksek tutmaktadır. Polar ceket için birçok desen ve renk seçeneği bulunmaktadır.

Kış Aksesuarları

Kış soğuğu adım adım yaklaşırken, kışı sıcacık geçirmenizi sağlayacak kış aksesuarları da önem kazanıyor. Kış mevsiminin vazgeçilmez parçaları bere, eldiven, boyunluk ve şemsiye modellerini Decathlon’da bulabilirsiniz. Birbirinden güzel desenli, triko, yün bere modelleri ve boynu korumak için farklı model ve desenlerde tercih edeceğiniz boyunluk modelleri spor tarzınızı tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Soğukla savaşmak yerine sıcacık bir kış geçirme istiyorsanız; çocuk, bayan, erkek bere modellerini de yine bu kategoride bulabilirsiniz.

Kış Sporları Aksesuarları

Kış sporu ile ilgilenen sporseverler için birbirinden kaliteli spor ekipmanları ve aksesuarları oldukça önemlidir. Spor yapmayı bu spor aksesuarları ile daha keyifli hale getirebilirsiniz. Uzun yıllar deforme olmadan kullanabileceğiniz kış sporu aksesuarları decathlon.com.tr’de! Siz de spor ekipmanları içerisinden ilgi duyduğunuz spora özel aksesuarı belirleyebilir, eğlence dolu sportif etkinlikler yapmaya başlayabilirsiniz.