WEDZE

Yetişkin Kayak Eldiveni - Haki / Siyah - 100 Light

₺390
₺520 -25%
*20.02.2024 tarihinden itibaren ve stoklar bitene kadar
Ref. : 8654715

Su geçirmeyen bu ince eldivenler, serin havalarda kayak antrenmanlarınız veya diğer kış antrenmanlarınızda size eşlik etmesi için tasarlandı.

Su geçirmezlik için membrana ve sıcak tutması için hafif bir elyafa sahip olan bu şık ve çok yönlü eldivenler kayak antrenmanı sırasında ve sonrasında ellerinizi soğuktan korur

Renk: HAKİ / Siyah

  • XS undefined
  • S undefined

ürün faydaları

Sıcak tutma

60g/m² elyaf dolgulu ve sentetik kürk astarlı eldiven.

Su geçirmezlik

Su geçirmez membran ve su tutmaz dış kumaş

Dayanıklılık

Poliüretan avuç içi ile daha dayanıklıdır.

Ayarlanabilir yapı

Bilekte ayarlanabilir esnek bant.

Rahat Kavrama

Bu eldiven ile nesneleri kolayca tutabilirsiniz.

teknik bilgiler

BİLEŞENİN SU TUTMAZLIK ÖZELLİĞİ

Tüm Wedze eldivenler ve tek parmaklı eldivenler, kumaşının suyu emmeden yüzeyden akıp gitmesini sağlayan bir su tutmazlık işleminden geçirilmiştir. Böylece, kumaş suyu içeri sızdırmaz. Sıcak tutar ve hafif kalır. Kumaş su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan bir işlem ile kazanır. Bu özelliğin korunabilmesi için işlemin her 2 - 3 yıkamada bir mağazalarımızda satılan özel ürünlerle yenilenmesi gerekmektedir.

SU GEÇİRMEZ MEMBRAN

Bu kayak eldiveni, astarı ve dış unsurlarla temas eden bölümü arasına yerleştirilmiş oldukça ince polimer bir filmden oluşan su geçirmez membrana sahiptir. Bu membran suya karşı bir bariyer görevi görür ve ürünün su geçirmez olmasını sağlar. Ayrıca, ürünü oluşturan dış bileşenler suyun emilimini azaltmak için bir su tutmazlık işlemine gereksinim duyar. Sadece kauçuk bir eldiven su sızdırmazdır. Membran bir eldiven yağışlı zor şartlarda belirli bir su sızdırmazlık sunar

RÜZGAR KESİCİLİK

Tüm Wedze eldivenler ve tek parmaklı eldivenler rüzgar kesicilik özelliğine sahiptir. Rüzgarın, hissedilen soğuğu büyük oranda artırdığını biliyor muydunuz? 20 km/sa ile esen rüzgarın 0°C'lik bir havada hissedilen sıcaklığı -10°C olacaktır. Rüzgar kesici bileşenler, rüzgar veya yapılan spor antrenmanının hızından kaynaklanan üşütücü etkiyi azaltır.

KAYBOLMAYA KARŞI GÜVENLİK

Bileğin etrafında yer alan, elastik ipi eldivenlerinizi kaybetme riski olmadan teleferikte kolayca çıkarmanızı sağlar.

BİR ELDİVENİN/TEK PARMAKLI ELDİVENİN RAHAT KAVRAMA ÖZELLİĞİ NEDİR?

Bu eldiven ile nesneleri kolayca tutabilirsiniz. Her bir eldivenimizin rahat kavrama seviyesi sahada test edilerek 1 - 5 arası derecelendirilmiştir. Eldiven rahat kavrama özelliğinin 5 ile derecelendirilmesi nesneleri çıplak elle tutma hissi vermesi anlamına gelir.Rahat kavrama özelliklerini ölçmek için eldivenli halde kayak maskesini takma ve çıkarmayı, kayak ayakkabılarının kancalarını ayarlamayı ve hatta mont fermuarını açıp kapamayı test ettik.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester Astar 100% Polyester Dolgu 100% Polyester Avuç içi 100% Polyester Kaplama 100% Poliüretan

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz