WEDZE

Yetişkin / Çocuk Kayak / Snowboard Maskesi - Siyah - G 500 S3

₺980
Ref. : 8589714

Buğu önleyici bu gözlük güzel havalarda yapacağınız kayak antrenmanlarınız için mükemmel görüş açısı sunmak adına tasarlandı. Gözlük kullananlara uygundur.

G 500 S3 maske buğu oluşumunu önleyen işlemden geçmiş çift silindirik camı ile güneşli ve bulutlu havalarda yaptığınız kayak antrenmanlarınız için idealdir.

Renk: Siyah

  • S undefined
  • L undefined

ürün faydaları

Güneşe karşı koruma

%100 UV koruması. Güneşli ve bulutlu havalarda görmeyi sağlayan kahverengi cam.

Buğu önleme

"YÜKSEK PERFORMANSLI" buğu oluşumunu önleme işleminden geçen çift cam, hava alabilen çerçeve

Görüş alanı

Yüksek "PERFORMANSLI" görüş alanına sahip silindirik cam

Rahatlık

Çift yoğunluklu köpüğü ve kumaşı rahatlık sağlar

Destek

Kaymayı önleyen çift silikonlu, 40 mm genişliğinde elastik bant

Ayarlanabilir yapı

Elastik kayışın uzunluğunu hızlıca ayarlamayı sağlayan 2 toka

Uyumluluk

OTG, 145 mm genişliğindeki numaralı gözlükler ile birlikte kullanılabilir.

ürün fotoğrafları

Yetişkin / Çocuk Kayak / Snowboard Maskesi - Siyah - G 500 S3
Yetişkin / Çocuk Kayak / Snowboard Maskesi - Siyah - G 500 S3

teknik bilgiler

%100 UV Koruması

UV ışınları gözlere zararlı olduğundan bütün kayak maskelerimiz EN 174 standardına uygun olarak UV ışınlarına karşı %100 etkilidir. Maske, UV ışınlarının ve yansımaların geçişini önlemesi sayesinde korunmanın en iyi yoludur

S3 SUN Cam

S3 SUN camlar gözleri güneşin yoğun ışıklarından koruyan koyu renkli camlardır. Gölgeli yerlerde veya güneş ışığının zayıf olduğu noktalarda iyi görünürlük sağlaması amacıyla kahverengi bir cam kullandık. Camı çizilmeye karşı dayanıklı değildir.

Yüksek performanslı buğu oluşumunu önleme

"YÜKSEK PERFORMANSLI" buğu önleme, iç yüzeyi işleme tabi tutulmuş çift ekran ile çerçevesinde kayak gözlüğünün içinin havalanmasını sağlayan güçlü havalandırmaya denir.
Maskenin içinin iyice havalanması için dışarıdan hava giren boşlukların kapatılması gerekmektedir, bunun için boyunluk kullanabilirsiniz.
Buğu önleyici özelliğin etkisini uzun süre kaybetmemesi için camın iç kısmını ovalamayın, hafif hareketlerle temizleyin.

Çift cam

Çift camlı yapısı buğu oluşumunu engeller. Yani, hava 2 cam arasına hapsedilir ve ısı yalıtımı sağlanır. Bu sayede maskenin içi ve dışında oluşabilecek termal şok azaltılır ve maskenin iç camında daha geç buğu oluşumu sağlanır. Bu süreci tamamlamak için iç cama ayrıca buğu oluşumunu önleyici bir işlem yapılmıştır.

Silindirik cam

Silindirik yapıda çift kat cam. Polikarbonat dış cam darbelere karşı çok dayanıklı. İç cam ise selüloz propionat bileşenlidir.

"PERFORMANSLI" görüş açısı

G 500 "PERFORMANSLI" görüş açısına sahiptir, yanları iyi görmek için geniş görüş alanı sunar.

Kayak kaskı ile uyumluluk

Tüm Wedze kayak maskeleri, Wedze kayak kasklarıyla tam uyumludur.

Numaralı gözlükle uyumluluk

G 500 S3 kayak maskesi maksimum 145 mm genişliğindeki numaralı gözlükler ile birlikte kullanılabilir. Kenar köpükleri ve maskenin gövde yapısı, sadece gözlük saplarının geçeceği özel bir alana sahiptir.

Kayış

Poliamit elastik, 40 mm kalınlığında polyester ve kauçuk, kaymayı önleyen 2 bant

Renkli Flash cam

Kayak maskesinin dış yüzeyindeki renkli kaplama (renkli flash olarak adlandırılır) göze gelen ışığın iletim yüzdesini azaltır, bu da aydınlık ortamlarda daha az parlama ve daha fazla görsel netlik demektir. Dikkat, camı çizilmeye karşı dayanıklı değildir.

EN -174 ve ANSI standardı

EN 174 standardı, kayak veya snowboard gibi benzer aktivitelerde göz sağlığını korumak için kayak maskelerinde kullanılan bir Avrupa Standardı'dır. ANSI bir Amerikan standardıdır, Avrupa standartlarına göre darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklılık konusunda daha katıdır. Bu kayak maskesi her 2 standardın onayını almıştır

Buğu oluşumunu önleme

Nem buğu oluşumuna neden olur. Köpüklerin nemlenmesini önlemek için maskeyi kaskın üstüne ya da ıslak bere üzerine koymaktan kaçının. Kar üzerine ters olarak düşmesi de buğu oluşumunda önemli bir etkendir. Bu nedenle maskenin tüm nemden arınması için geceleri iyice kurutulması ve ertesi gün tamamen kuru ürünlerle kullanılması gerekmektedir.

2 boy

Maske boyu baş çevrenizin ölçüsüne göre seçilmelidir. 55 cm'e kadar S boy, 56 cm ve üzeri için L boy seçilebilir.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Çerçeve 100% Termoplastik poliüretan Elastik bant 36% Sentetik kauçuk, 33% Poliamid, 31% Polyester Ekran 60% Polikarbonat, 40% Asetat Köpük 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kullandıktan sonra, maskenizi Wedze kılıfı içinde saklayın.

TESTLER

Tüm Wedze ürünleri gerçek kullanım şartları altında test edilmektedir. Karlı, soğuk ve kayak esnasında karşılaşılması olası tüm hava koşullarında denenmiştir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, tasarımcılar, mühendisler ürünün sahadaki özelliklerinin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz