UV Üst, Wetsuit ve Shorty

UV Üst, Wetsuit ve Shorty

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Çocuk Wetsuit - Lacivert - 100
Çocuk Wetsuit - Lacivert - 100
₺650
OLAIAN

Çocuk Wetsuit - Lacivert - 100

(1)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.6/5 Şuna göre: 157 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

UV Üst, Wetsuit ve Shorty

Dalgıç Kıyafeti ve Dalgıç Kıyafeti Fiyatları

Deniz ve rüzgar sporları ile uğraşanların uygun ekipman ve kıyafet seçmeleri çok önemlidir. Su içerisindeki ısı değişimlerinden vücudun etkilenmesine izin vermeyen erkek ve bayan dalgıç kıyafeti, spor aktivitenizin performansını artırır. Kuru ve ıslak olarak farklı seçenekleri olan dalgıç kıyafetleri tercihlere ve bazı özelliklere göre değişkenlik gösterir. Islak dalgıç kıyafetleri vücudu saran yapısı sayesinde sadece teninizle giysi arasında su tabası oluşturur. Bu su vücut ısınızla aynı sıcaklıkta kalarak üşümenizi engeller. Kuru dalgıç kıyafeti ise içinde hava katmanı bulundurur. İçine farklı giysiler giyebilirsiniz. Dalgıç kıyafetleri fiyatları erişilebilir fiyat seçeneği ile her bütçeye uyum sağlar.

Dalgıç Kıyafeti Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Her mevsim yüzmeyi ve dalış yapmayı sevenler için dalgıç kıyafeti bir zorunluluktur. Dalgıç kıyafeti seçerken suyun sıcaklığı önem taşır. Ilık suya sahip alanlarda yüzecekseniz çok kalın dalgıç kıyafeti tercih etmemelisiniz. Gereğinden fazla kalın olan dalgıç kıyafetleri su altında sizi zorlayabilir. Tüplü dalış gerçekleştirecek iseniz kalın dalgıç kıyafetlerini tercih etmeniz daha uygun olur. Çünkü suyun altında daha fazla kalmanız ve daha derine inmeniz, vücudunuzu daha iyi korumanızı gerektirir. Genellikle başlıklı olanları tercih ederek suyun altında başınızın soğumasını engelleyebilirsiniz.Dalgıç kıyafetleri, tek ya da iki parça, uzun ve kısa kollu gibi farklı çeşitler sunar.Decathlon farklı renk ve modelleriyleözellikle bayan dalgıç kıyafetleri alanında geniş ürün seçeneği sağlar.

Wetsuit Özellikleri Nelerdir?

Wetsuit, yapısındaki hava hazneleri sayesinde yalıtım sağlayarak suda daha hızlı olmanızı sağlar. Yeni yüzmeye başlayanlar veya suda üşümekten şikayet edenler için idealdir. Isınmak için su altında vücudunuzun ekstra bir çaba harcamasını engelleyen wetsuit modelleri ile krampları azaltabilirsiniz. Wetsuit modelini seçerken önemli olan suyun sıcaklık seviyesidir. Sörf yapmaya yeni başlayanlar veya sudayüzmek isteyenler 100 model wetsuit seçebilirler. Antrenman süreniz uzunsa ve daha yoğun dalgalarla sörf yapıyorsanız 500 veya 900 modelleri tercih etmelisiniz. Yorgunluğu ve tahrişi büyük oranda azaltan bu modeller ile performansınızı artırabilirsiniz. Vücudunuza tam oturan ve kuruyken bir miktar darlık hissettiğiniz wetsuit modelleri daha uygun olup, suda daha rahat hissedebilirsiniz. Yapısına, modeline göre değişiklik gösteren wetsuit fiyatları erişilebilir seçenekleri ile Decathlon satış noktalarında bulunur. Antrenman zamanlarınızı daha verimli geçirmek için Decathlon wetsuit kadın ve wetsuit erkek modellerine göz atabilirsiniz.

Neden UV Korumalı Sörf Kıyafetleri Almalısınız?

Su üzerinde sörf yaparken güneşin zararlı ışınlarına daha fazla maruz kalırsınız. Cildinizi ve vücudunuzu güneşin olumsuz etkilerinden korumak için UV korumalı sörf kıyafetleri tercih etmelisiniz. Islakken bile güneşin zararlı etkilerinden koruyan sörf mayosu ve tişörtlerini tercih ederek sörf antrenmanınızı daha konforlu hale getirebilirsiniz. Sörf tahtası üzerinde dengede durmanız ve dalgalarda kaymazlık yaratması için klipsi ve sıkma ipi bulunan bu koruyucu giysiler ile sporunuzu daha aktif yapabilirsiniz.

Wetsuit Kadın ve Wetsuit Erkek Modelleri Nelerdir?

Farklı renk ve modellere sahip wetsuit seçenekleri, sörf yaparken kontrolün sizde olmasına yardımcı olur. Sırt veya göğüsfermuarlı, kolay giyip çıkarılabilen, su geçirmez yapıya sahip wetsuit kadın ve wetsuit erkek ürünleri Decathlon satış noktalarında erişilebilir fiyat avantajı mevcut. Antrenman yapacağınız süre ve suyun sıcaklığı gibi önemli kriterleri dikkate alarak tercih edeceğiniz Wetsuit modelleri, daha sağlıklı zaman geçirmenizi sağlar. Çocuklar için seçenekleri bulunan wetsuit modellerine göz atarak ailece sörf yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Suyun içinde daha aktif olmanız, güneşin zararlı etkilerinden korunmanız ve en iyi performansı göstermenizi sağlayan wetsuit modelleri için Decathlon satış noktalarına göz atabilirsiniz.