Polarlar

Erkek Polar

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Erkek Polar Mont - SH100 U-WARM
EKO TASARIM
Erkek Polar Mont - SH100 U-WARM
₺570
QUECHUA

Erkek Polar Mont - SH100 U-WARM

(34)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.4/5 Şuna göre: 2522 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Erkek Polar

Kış aylarında en yakın arkadaşınız olan polar kıyafetler, soğuk geçirmemesi ve bakımının kolay olması nedeniyle çokça tercih edilen bir kurtarıcıya dönüşüyor. Bu işlevsel polarlar kolay kırışmadığından günlük hayatta sizi ütü gibi zaman kaybettiren aktivitelerden uzak tutarak vaktinizi daha verimli kullanmanıza yardımcı oluyor. Üstelik bu polar kıyafetler kadın ve erkeklere aynı anda hitap ediyor.Son yıllarda erkek polar kullanımının erkek polar mont modelleri ve kapüşonlu polar erkek gibi kategorilerde arttığını görmek mümkün. Öyleyse gelin, erkek polar modellerine hep birlikte göz atalım.

Erkek Polar Modelleri Nelerdir?

Decathlon’un ürettiği polar hırka erkek, erkek polar sweatshirt ve polar üst erkek modelleridoğada yürüyüş, futbol, kayak-snowboard, pilates ve hafif jimnastik, avcılık ve okçuluk gibi sporlar için özel olarak üretilmiştir. Bu özel üretimlerde, polar kıyafeti giyen kişinin sporu yapmasını kolaylaştıracak malzemelerden yararlanılmıştır. Örneğin avcılık ve okçuluk için üretilen rahatlık, hafiflik ve sessizlik sunan erkek polar yelekler ve polar mont erkek modelleri,çift bileşenli oluşusayesinde sıcaklık ve dayanıklılık gücünü artırmak üzere üretilmiştir.

Doğa ‌yürüyüşü için üretilen, uzun kollu polar kazak erkek ve polar ceket erkek modellerisiz hareket halindeykenvücut ısınızı ideal sıcaklıkta tutuyor,sporunuz dışında başka bir şeye odaklanma problemini ortadan kaldırıyor. Üstelik bu polar sweat erkek modelleri ve ceketler, geri dönüştürülmüş malzemeden üretiliyor. Uzun sırt kesimi, yüksek yaka ve manşetleri sayesinde kayak snowboard sporları için ideal olan polarlar, hareket serbestliği sunması ve ısı yalıtımı özellikleri nedeniyle sizin için tercih sebebi haline gelebilir. Bu özel üretim polarlar aynı zamanda zevkinize dehitap etmeyi başarıyor. Alıcısına farklı renk ve özellikleri deneme seçeneği sunan erkek polar modelleri ve fiyatlarıgri, haki, bordo, mavi, siyah, turuncu ve lacivert seçenekleriyle karşınıza çıkıyor. Her kesimden alıcıya hitap eden bu ürünlerde önemli bir diğer kriterse erkek polar fiyatları. Kalite, fiyat-performans değerlendirmesi yaptığınızda oldukça memnun kalacağınız ürünleri Decathlon'da bulmanız mümkün.

Tüy Döken Polar Nasıl Temizlenir?

Hepimizin, bu kullanımı kolay ve yumuşak polarları sevdiği inkar edilemez bir gerçek. Peki tüy döken polar nasıl temizlenir? İşte size tüylenme problemini çözecek 5 öneri…

Tıraş Bıçağı

Tüylenen polarlarınızı temizlemenin en kolay yollarından biri, temiz bir tıraş bıçağını bu iş için ayırmak! Tüy temizleyicisine dönüşen bu tıraş bıçağıyla, polarınızın üstünde veya içinde topaklanmaya başlamış tüy yumaklarını fazla güç uygulamadan, yavaş hareketlerle kesip alabilir, polar yüzeyini böylece düzleştirerek başka yüzeylere takılıp yırtılmasını engelleyebilirsiniz.

Koli Bandı

Koli bandı herkesin evindebulunan, rahatça erişebileceğiniz bir ürün. Bu ürün sandığınızdan daha faydalı olabilir! Eğer bu evsel yöntemi, tüylenen polarlarınızdaki çıkmış ipleri toplamak için kullanmak isterseniz yapmanız gereken şey oldukça basit: Poları düz bir zemine koyun, üstünde tüylenen veya topaklanan kısma bandı yavaşça yapıştırarak çekin. Bu noktada dikkat etmeniz gereken nokta, polara bantla fazla güç uygulamamanız.

Bulaşık Süngeri

Bulaşık süngeri, iki tip yüzeye sahip bir ürün olduğundan, sert yüzeyitopaklanmış tüyleri toplamak açısından faydalıdır.Yumuşak tarafı ise hafif pürüzlenmiş yüzeyleri daha düz bir hale getirmek için birebirdir.

Sık Dişli Tarak

Yine evde sıklıkla bulunan ve kullanılan sık dişli tarak, polarlardaki tüyleri toplamak için adeta bir tırmık görevi görüyor. Geniş ağzı sayesinde onu yatay olarak kullanabilir ve böylece tüyleri toplarken zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Tüy Toplama Rulosu

Kolayca sipariş edebileceğiniz tüy toplama rulosu, evde uygulayabileceğiniz yöntemlerden çok daha az eforla, polarınız üzerindeki tüyleri toplamanıza yardımcı oluyor. Değişebilen yapışkanlı kağıt yüzeyi ve rulo şekli sayesinde üzerinde gezdirdiğiniz zemindeki tüyleri kıvrak bir şekilde toplayarak yüzeye zarar vermeden görevini tamamlıyor. Üstelik yapışkanlı kısmı değiştirmek oldukça kolay! Yapışkanı azalan kağıt kısmını çıkartarak altındaki kullanılmamış yüzeye ulaşabilirsiniz.

Polar Nasıl Yıkanır?

Polarlarınızı elde ve makinedeyıkayabilirsiniz. Elde yıkama oldukça kolay ve masrafsız bir yöntem olduğundan insanlar tarafından tercih ediliyor. Ilık su ile dolu bir kova içine polarınızı bastırıp 15-20 dakika bekleterek temizleyebilirsiniz. Fakat elle yıkamada dikkat etmeniz gereken nokta, poları kovadan çıkardığınızda iyice sıkmanız gerektiğidir. Kurutma aşamasına geçmeden önce polarınızı nazikçe sıkarak üzerindeki suyu attığınızdanemin olmalısınız.

Polarınızı makinede yıkamayı tercih ediyorsanız, önem vermeniz gereken birkaç küçük nokta var. Öncelikle kuru deterjanlar yerine sıvı deterjanlar tercih etmeniz sürtünmeyi azaltma açısından daha iyi olacaktır. Sürtünmeyi azaltmak polar hırkalarınız, polar sweatshirt ve polar ceketlerinizin tüylenmesinin önüne geçmek açısından oldukça büyük önem taşır. Dikkat etmeniz gereken bir diğer noktaysa tüylenecek ve birbirlerini tüylendirecek ürünleri bir arada yıkamamaktır. Mümkünse polar ürünlerinizi tek olarak yıkamanız daha iyi olacaktır.