Tüm Avcılık Ekipmanları

Av Malzemeleri ve Ekipmanları

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Erkek Avcılık Tişörtü - Kahverengi - SG100
İNDİRİM
Erkek Avcılık Tişörtü - Kahverengi - SG100
₺140 −28%
₺100
*İndirim 04.07.2022 tarihinde başlar
Kafa Lambası/Feneri - 80 Lümen
SERİ SONU
Kafa Lambası/Feneri - 80 Lümen
₺110 −36%
₺70
*16.08.2022 tarihinden itibaren ve stoklar bitene kadar
AVCI SIRT ÇANTASI 20L
İNDİRİM
AVCI SIRT ÇANTASI 20L
₺250 −12%
₺220
*İndirim 17.08.2022 tarihinde başlar
Erkek Avcılık Tişörtü - Yeşil - 100
İNDİRİM
Erkek Avcılık Tişörtü - Yeşil - 100
₺110 −9%
₺100
*İndirim 04.07.2022 tarihinde başlar
Alüminyum Avcı Taburesi - 500
SERİ SONU
Alüminyum Avcı Taburesi - 500
₺250 −24%
₺190
*19.04.2022 tarihinden itibaren ve stoklar bitene kadar
SOLOGNAC500 BERMUDA
İNDİRİM
SOLOGNAC500 BERMUDA
₺250 −12%
₺220
*İndirim 25.06.2022 tarihinde başlar
Erkek Avcılık Tişörtü - Yeşil - 100
İNDİRİM
Erkek Avcılık Tişörtü - Yeşil - 100
₺140 −28%
₺100
*İndirim 02.07.2022 tarihinde başlar
Avcılık Pantolonu - Camo - Pamuk - 100
İNDİRİM
Avcılık Pantolonu - Camo - Pamuk - 100
₺280 −17%
₺230
*İndirim 17.08.2022 tarihinde başlar
Yivsiz Silah Temizleme Seti
SERİ SONU
Yivsiz Silah Temizleme Seti
₺45 −2%
₺44
*17.08.2022 tarihinden itibaren ve stoklar bitene kadar Miktar başına Fiyat ₺14,67unit
Tüfek Çantası 102 CM
İNDİRİM
Tüfek Çantası 102 CM
₺630 −20%
₺500
*İndirim 17.08.2022 tarihinde başlar
4.4/5 Şuna göre: 7459 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Avcılık

Avcılık, eskiden insanların hayatlarını idame ettirebilmeleri için zorunlu olsa da şimdilerde ise doğayla iç içe olmak ve rahatlamak için tercih edilen bir aktivite haline geldi. İnsanlar, avcılık sporu sayesinde doğayla adeta bütün olup stres ve kaygısını boşaltıyor. Tabii bu yapılan sporun da kendisine göre belli başlı kuralları mevcut. Avcılık kursu, vize, daha sonra avcılık kotası gibi adımları izlemeniz gerekiyor. Tamamen huzura erip ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bu hobi için ihtiyacınıza uygun Decathlon avcılık ekipmanları arasından dilediğinizi inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Avcılık Sporu Nedir? Nasıl Yapılır?

Avcılık sporunu genel itibarıyla insanların doğayla birleşip yabani hayvan avlayarak stres attıkları bir spor olarak tanımlanıyor. Aslında avcılık sporu ile insanlar, yabani hayvan avlamaktan ziyade doğanın sağladığı huzurdan istifade etmek ve tüm tasayı avcılık sporu esnasında vücuttan boşaltmayı hedefliyor. Tabii ki bunların yanı sıra avcılık sporunun riskli yanları da mevcut. Avcılık sporuyla uğraşacak kişilere avcılık belgesi, vize ve avcılık ekipmanlarının yeterli düzeyde olması gibi birtakım şartlar koşuluyor. Çünkü avcılık esnasında hangi yabani hayvanla ne tarz durumlarla karşı karşıya kalınacağı kestirilemiyor. Bu yüzden her daim dikkatli ve ihtiyatlı davranılmalı, insan sağlığı gözetilerek bu spor yapılmalı. Tüm bunlar için de kaliteli av malzemeleri kullanmanız, zaten tehlikeli olan bu sporda işinizi şansa bırakmamanız gerekiyor. Decathlon'da geniş bir yelpazede bulunan av kıyafetleri arasından kolaylıkla kendinize göre bir tercih yapabilir, bu spordan aldığınız keyfi artırabilirsiniz. İhtiyacınız olacak av kıyafetleri modellerine ulaşabilir, dilediğiniz ürünü uygun fiyat avantajıyla satın alabilirsiniz.

Avcılık Malzemeleri Nelerdir?

Avcılık sporu keyifli olduğu kadar da riskin oldukça fazla ve büyük dikkatle icra edilmesi gereken sporlardan biri. Bu yüzden mutlaka sağlığınızı ön planda tutmanız, güvenlik önlemlerini alarak avcılık yapmanız gerekiyor. Bunları sağlamanız için güvenilirliğini kanıtlamış markalardan, birinci kalite malzemelerden imal edilmiş avcılık ürünlerine ihtiyacınız oluyor. İhtiyacınız olan malzemelerden bazıları kamuflaj kıyafetler, avcı çizmesi, avcı boyunluk, avcılık botu, avcı bıçağı, sırt çantası ve av tüfeği gibi ürünler. Bu ürünlerin kullanım alanlarına ve özelliklerine göre değişen modelleri kategoride yer alıyor. Avcılık sporunda oluşabilecek tehlikeleri minimuma indirmek adına malzemelerin hepsine sahip olmanız ve spor esnasında yanında bulundurmanız gerekiyor. Birçok farklı modelde bulunan avcılık malzemelerine Decathlon aracılığıyla erişebilir, avcılık malzemelerini detaylarıyla görebilirsiniz.

Avcılık Malzemeleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Avcılık sporuna başlamadan önce yanınızda bulundurmanız gereken ekipmanlara sahip olmalısınız. Amatör bir şekilde avcılık yapmamalı, hem kendi hayatınızı hem de başkalarının hayatını riske atmamalısınız. Tüm bunların yanı sıra avcılık konusunda ne kadar usta olursanız olun kaliteli avcılık malzemeleri hayati önem teşkil ediyor. Birinci sınıf kalite malzemeden imal edilmiş avcılık malzemeleri tercih etmeli ve bu malzemelerin markaları da güvenilir olmalı. Güvenmediğiniz ve üretim malzemesini bilmediğiniz avcılık malzemeleri, telafisi olmayan sonuçlar doğurabiliyor. Bunların yanı sıra av malzemelerinizi avlayacağınız hayvanlara göre şekillendirmelisiniz. Farklı yabani hayvanların avı sırasında birçok türde av ekipmanlarına ihtiyacınız olabiliyor. Bu yüzden ava gitmeden önce avlayacağınız hayvanları ya da karşınıza çıkabilmesi muhtemel hayvanları belirlemelisiniz. Eğer avcılıkta fazla tecrübeniz bulunmuyorsa bir öğretmen yardımıyla avcılık yapmalı, onun talimatlarına uyum sağlamalısınız.

Avcılık Malzemeleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Avcılık malzemeleri, avcıların konforlu bir şekilde bu sporu icra etmeli için birinci kalite ham maddeler kullanılarak üretiliyor. Kaliteli av ekipmanları sayesinde minimum risk ile avcılık sporunu yapabilir, aldığınız keyfi ikiye katlayabilirsiniz. Fiyatlar ise ürünlerde kullanılan malzemeye göre birtakım değişiklikler gösteriyor. Fakat ürünlerde geniş fiyat aralığı bulunması sebebi ile bütçenize uygun Decathlon avcılık malzemesini kolaylıkla satın alabilirsiniz.