Sporcu Atletleri

Bayan Sporcu Atleti

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Kadın Sporcu Atleti - Fitness / Kardiyo - MY TOP
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Kadın Sporcu Atleti - Fitness / Kardiyo - MY TOP
₺30
DOMYOS Kadın Sporcu Atleti - Fitness / Kardiyo - MY TOP (68)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Kadın Uv Korumalı Tişört - Turkuaz - Uvtss
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Kadın Uv Korumalı Tişört - Turkuaz - Uvtss
₺55
OLAIAN Kadın Uv Korumalı Tişört - Turkuaz - Uvtss (8)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Kadın Sporcu Atleti - Açık Yeşil - MH500
EKO TASARIM
Kadın Sporcu Atleti - Açık Yeşil - MH500
₺80
QUECHUA Kadın Sporcu Atleti - Açık Yeşil - MH500 (1)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.8/5 Şuna göre: 379 Çevrimiçi ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Kadın Sporcu Atleti

Spor yaparken duruma uygun giyinmek, en az yapılan spor kadar önemli.Kadın sporcuların daha rahat hareket edebilmeleri için özel olarak üretilen kadın sporcu atleti modelleri, birçok sporun daha rahat yapılabilmesine olanak tanır.Esnek veterletmeyen ya da çabuk kuruyan kumaşlardan üretilmiş sporcu atleti modelleri, ister yoğun sporlarda isterseniz hafif tempolu yürüyüş ve koşularda rahat hissetmenizi sağlar. Sporcu atletleri genellikle hareket özgürlüğünüzü kısıtlamadan en yüksek düzeyde destek sağlayan kullanışlı modellerdir.

Sporcu Atleti Nasıl Olmalıdır?

Spor yaparken doğru giyinmek yaptığınız spordan en yüksek verimi almanızı sağlar. Bu yüzden doğru ekipman ve spor kıyafetlerle çok daha rahat hareket eder ve spordan zevk alabilirsiniz. Sporcu atleti kadın sporcuların sıklıkla kullandığı kullanışlı modellerdir.Sporcu atlet, genellikle terletmeyen kumaştan ve iç destek parçalarıyla üretilir. Özellikle kadınlar için üretilen sporcu atletleri içinde esnek bir göğüs bandı ve çıkarılabilir ya da sabit pedlerle desteklenir. Bu şekilde farklı bir sütyen kullanmadan doğrudan tek parça olarak kullanılabilir. Genellikle rahat hareket sağladığı için tercih edilen kolsuz spor atlet modelleri, terlemenin de bir sorun olmasının önüne geçer. Sıfır kol sporcu atleti tercih edersenizkol hareketlerinde kolaylık sağlayacaktır. Her türden spor dalı için ihtiyaç duyulan destekli sporcu atleti, günlük giyim için de kullanılabilir. Daha yoğun sporlarda hareket kabiliyetini en üst seviyede tutabilmek için yarım sporcu atleti kullanılabilir. Kadın sporcularda sporcu atleti sütyeni olarak da kullanılabilen sporcu yarım atlet modelleri, karın bölgesini açıkta bırakarak terin daha kolay dışarı atılmasını sağlar. Tenis oynarken kullanılabilecek yarım ya da uzun modeller tenis etekleriyle uyumlu renk ve model seçenekleri sunar. Decathlon'un fitness kardiyo ekipmanları kategorisinde bulabileceğiniz birçok farklı model antrenman atleti sizi bekliyor.

Sporcu Atleti Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Sporcu atletleri, kesim ve kumaş bakımından birçok çeşit barındırsa da ortak olarak ter emici, ferah ve vücuda tam uyumlu tasarımlarla üretilir. Sporcu atleti satın alırken öncelikle vücut yapınızı ve hangi sporu yaparken kullanacağınızı göz önüne alarak model seçimi yapmanız daha uygun olacaktır. Koşu atleti olarak kullanacaksanız kolsuz ve uzun modelleri tercih edebilirsiniz. Daha farklı hareketler yapmanızı gerektiren basketbol gibi sporlar için özel üretilmiş geniş kesim basketbol atleti modellerini tercih edebilirsiniz. Fitness atleti olarak kullanılabilecek özellikle sütyenli sporcu atleti formundaki giysiler, göğüs kısmında kullanılan destekle daha rahat hareket edebilmenize olanak tanır. Pilates yaparken de kullanılabilecek bu modeller,ekstra destek katmanı oluştururken göğüs kısmındaki taşmaların da önüne geçer. Görünüm olarak da sizi tatmin edecek birçok farklı tasarım bulabileceğiniz modeller arasından siyah sporcu atletiasil bir görünüm sağlarken, beyaz sporcu atleti ise ferah ve kullanışlı parçalar olarak karşınıza çıkar.Fitness sporcu atleti olarak kullanacağınız modellerde vücudu daha sıkı saran ama rahatsız etmeyecek formdaki modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle yürüyüş ve koşularda kullanabileceğiniz kapüşonlu sporcu atleti de rüzgardan koruyan yapısıyla kullanışlı olacaktır. Vücut geliştirme kıyafetleri olarak da kullanabileceğiniz bu parçaları,kaslarınızın nasıl şekillendiğini görmeniz için tasarlanan daha dar ve kısa birçok farklı modeldebulabilirsiniz.

Sporcu Atleti Fiyatları Nelerdir?

Sporcu atleti fiyatları tercih edeceğiniz kumaşa ve markaya göre değişiklik gösterir. Genellikle çok yönlü kullanım sunması sebebiyle oldukça kullanışlı olan modelleri satın alırken bu dengeyi gözetmeniz faydanıza olacaktır. Sağladığı rahatlık ve fayda açısından defalarca yıkanmaya dayanıklı kumaşları sayesinde sporcu atletleri uzun ömürlü kullanım sağlar.Fiyat performans değerlendirmesi yapıldığında kullanıcı dostu fiyatlarla bulabileceğiniz sporcu atletlerini şimdi Decathlon ayrıcalıklarıyla keşfedebilirsiniz.