İç Giyim

Kadın Spor İç Çamaşırı

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Koşu Külodu - Siyah
SERİ SONU
Koşu Külodu - Siyah
₺120 −33%
₺80
*15.04.2022 tarihinden itibaren ve stoklar bitene kadar
4.6/5 Şuna göre: 219 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Kadın Spor İç Çamaşırı

Spor sırasında performansı etkileyen etmenlerin başında, seçilen kıyafetlerin uygunluğu geliyor. Bilhassa kadın anatomisine uygun bir spor iç giyim ürünlerinin seçilmesioldukça önem taşıyor. ‌Her daim sporcu konforunu öne çıkaran Decathlon, hayatınızı kolaylaştıran ürünler ile yanınızda olmaya devam ediyor.

Kadın Spor İç Giyim Modelleri Nelerdir?

Kadın iç giyim denilince akla ilk gelen sporcu sütyeni, farklı yoğunluktaki sportif aktivitelerin daha rahat ve konforlu yapılabilmesini sağlıyor. Fitness ve kardiyo ekipmanları arasında öne çıkan sporcu sütyeni, göğsü ve sırtı destekleyerek oluşabilecek ağrıların önü geçerken, özel kumaş yapısı ile meme dokusuna hasar vermeden sporcuya hareket imkânı yaratıyor. Kadın iç giyim tercihleri arasında yer alan spor ‌‌külodu ise vücudu saran yapısı sayesinde spor sırasında esnekliğinizi artırmanıza yardımcı oluyor. Spor yaparken yoğun şekilde terlediği bilinen bölgelerden biri olan sırt alt kısmın, uzun süre kuru kalabilmesini amaçlayan spor külot modelleri, seçenekleriniz arasında yerini alıyor. Kayak, snowboard gibi kış sporlarının yapılabilmesini kolaylaştıran spor iç giyim tercihlerinden bir diğeri olan kadın kayak içlik çeşitleri ise vücut sıcaklığınızı korumayı amaçlayan termal yapısı sayesinde hayatınızı kolaylaştırıyor. Üst ve alt takım halinde de kullanılabilen, vücudu saracak şekilde dizayn edilmiş bu form, özellikle kayak sporunda aradığınız konforu size kazandırıyor.

Spor İç Giyim Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Spor iç giyiminde tercihiniz, yapacağınız sporun türüne ve aktivite yoğunluğunuza göre değişebiliyor. Kadın spor sütyeni söz konusu olduğunda, yüksek performans gerektiren bir koşu sırasında darbeleri azaltan, yüksek seviye kavramaya sahip bir koşu sütyeni seçmeniz ideal oluyor.Orta yoğunluklu ‌fitness ‌antrenmanlarında veya az yoğunluklu yoga, pilates seanslarında seçeceğiniz sütyenin kavrama derecesi, buna göre değişebiliyor. Kadın sporcu sütyeni modelleri arasından yapacağınız seçimlerde; ölçülerinize uygun, hava alabilen, özellikle ‌balensiz, hareket kabiliyeti sunan seçeneklere rahatlıkla yönelebilirsiniz. Tüm iç giyim modelleri için söz konusu olduğu gibi kadın spor külot seçiminde de nefes alabilen, teri kolayca dışarı atabilen özellikle yumuşak yapısı ve hafifliği ile dikişsiz spor külot çeşitlerine göz atabilirsiniz. Yine aktivite türüne ve yoğunluğuna göre koşu külodu gibi ayrımlarla, yapacağınız seçimler değişkenlik gösterebiliyor. Kadın kayak içliği arayışında ise esneklik, kullanım rahatlığında öne çıkan detaylar arasında yerini alıyor. Bu açıdan vücudu saran, uzun kesimli hafif modeller, katman katman giyilen kıyafetlerin rahat taşınması açısından önerilebiliyor. Bu ve benzeri tüm kadın iç giyim çeşitleri, ‌Decathlon farkıyla sizleri bekliyor.

Kadın Spor İç Giyim Fiyatları Nelerdir?

Yapacağınız etkinliğin türü ve performansınızın niceliği ölçüsünde aradığınız kalitede ve farklı fiyat aralıklarındaki birden çok sportif ürünü, ‌Decathlon’da bulabilirsiniz. Kadın spor iç giyim fiyatları da bu kriterlere uygun olarak değişkenlikler gösteriyor. Spor sütyeni fiyatları, düşük yoğunluklu ‌antrenmanlardan yüksek yoğunluklu olanlara göre artan seviyede bir fiyat skalasında yer buluyor. Aradığınız sütyene, bu detaya bağlı olarak rahatlıkla karar verebilirsiniz. Yine kayak içliği, kadın sporcuların hangi yoğunlukta performans gösterdiklerine bağlı olarak ilk ya da ikinci katman giysi olarak kullanımı halinde bazı fiyat farklılıkları gösterebiliyor. Bulunduğunuz ortamın hava koşullarına göre yapabileceğiniz bu tercihte, bütçenize en uygun kadın içlik tayt ve kayak içliğine sahip olabilirsiniz. Koşu malzemeleri arasında rahatlığıyla ön plana çıkan iç giyim ürünlerinden koşu ‌tangası ve ‌külodu seçimlerinde de benzer fiyat aralıklarında iyi kalite bir tercihte bulunabilirsiniz. Tempolu bir tenis antrenmanında hareketlerinize hız kazandırabilir şekilde tasarlanmış olan kadın tenis şortu, diğer tenis ürünlerine eşlik edebilecek kalitede ve uygun fiyatlarda, kadın spor giyim tercihleriniz arasında kolayca yerini alabilir. Siz de şimdi aradığınız ürüne, güvenilir kalite ve uygun fiyat farkıyla sporcunun yanında olmayı sürdüren ‌Decathlon ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz.