Su Geçirmez Kılıflar

Su Geçirmez Kılıf

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
a11y.skip-filters
Filtre alanı
Fiyat
4.2/5 Şuna göre: 83 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Su Geçirmez Kılıf

Su geçirmez kılıf seçenekleri, doğada sıkça vakit geçirenlerin ve ekstrem spor türleriyle ilgilenenlerin mutlaka edinmesi gereken aksesuar çeşitleri arasında yer alır. Cep telefonunuzun suyla temas etmesi durumunda dahi güvende kalmasına yardımcı olan cep telefonu su geçirmez kılıf türleri, cihazınızın beklenmedik arızalarla karşılaşma riskini ortadan kaldırır. Decathlon tarafından size sunulan ürünler, yüksek kaliteleri sayesinde telefonunuzu etkili bir şekilde korurken her markaya ve modele de rahatlıkla uyum sağlar.

Su Geçirmez Telefon Kılıfı Nedir?

Su geçirmez telefon kılıfları, ağırlıklı olarak termoplastik poliüretandan imal edilir ve bu sayede son derece dayanıklı bir yapı sergiler. IP4 ve IPX8 standartlarına uygun olarak üretilen su geçirmez kılıflar; iPhone 5S su geçirmez kılıf, iPhone 6S su geçirmez kılıf, Note 5 su geçirmez kılıf gibi farklı türlere ayrılır. Her telefon modeli için ayrı olarak üretilen kılıf seçenekleri, yağışlı günlerde ve çeşitli doğa serüvenlerinde kullanılmak amacıyla tasarlanır. Damlama ve serpme şeklindeki su temaslarına karşı kesin koruma sağlayan kılıf türleri, telefonunuzun su teması sebebiyle arızalanmasını önleyerek cihazın kullanım ömrünü uzatır.

Su Geçirmez Kılıf Nasıl Kullanılır?

Su geçirmez kılıf kullanırken dikkat etmeniz gereken noktaların başında, ürünün cihazınıza uygunluğu gelir. Satın almadan önce ürün üzerindeki iPhone 6 Plus su geçirmez kılıf, LG G4 su geçirmez kılıf gibi marka ve model belirten ibareleri kontrol etmeniz ve cihazınıza en uygun ürünü tercih etmeniz önerilir. Su geçirmez kılıflar, klasik telefon kılıflarından farklı olarak katlanarak kullanılır, bu sebeple de kasası birbirine benzer telefonlarda aynı kılıf türü tercih edilebilir. Su temasına karşı üretilen kılıf türleri, deniz ve havuz kenarında vakit geçireceğiniz günlerin de vazgeçilmezleri arasında yer alır. Dileyen kullanıcılar için renkli olarak üretilebilen su geçirmez kılıflar, mayo modelleri ile etkili bir görsel uyum yakalayarak tarzınıza da katkıda bulunur.

Su Geçirmez Kılıf Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Su geçirmez kılıf satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri, ürünü kullanma amacınızdır. Yağışlı havalar, doğa keşifleri ve yüzme etkinlikleri için ayrı kılıflar üretilir. Yağışlı havalar ve doğa sporları için tasarlanan kılıf türleri, ağırlıklı olarak yalnızca temas seviyesine karşı koruma sağlar ve telefonunuz suya daldığında su geçirmezlik özelliğini yitirebilir. Yüzme etkinlikleri için özel olarak üretilen kılıf çeşitleri ise 1 metreye kadar suya daldırılabilir ve telefonunuzu 30 dakikaya kadar koruyabilir. Bu sebeple amacınıza uygun kılıf tercihinde bulunmanız telefonunuzun güvenliği açısından büyük önem taşır. Kılıfın cihazınızla uyumlu ebatlarda olması da önemlidir. Telefona göre fazla büyük kalan kılıflar, kullanım esnasında sızdırma yapabilir ve bu durum da cihazınızın arızalanmasıyla sonuçlanabilir.

Su Geçirmez Telefon Kılıfı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Su geçirmez kılıf fiyatlarının belirlenmesinde farklı parametreler kullanılır. Serpme şeklindeki temasları önleyen kılıflarda fiyat belirlenirken ürünün boyutu önem kazanır. Yüzme etkinlikleri için üretilen kılıfların değerleri ise diğer yüzme gereç ve ekipmanlarıyla aynı şekilde belirlenir. Yüzücülere özel olarak üretilen su geçirmez telefon kılıflarının fiyatları, tıpkı bikini fiyatları gibi ürünün denizde mi yoksa havuzda mı tercih edileceği, ne kadar uzun süreyle kullanılacağı gibi değişkenlere göre farklılık gösterebilir. Su geçirmez telefon kılıflarının fiyatları, ürünün dayanıklılık seviyesiyle paralellik gösterir. Kısa süreli kullanım için üretilen kılıflar, uzun ömürlü ürünlere göre daha ideal fiyatlarla satılabilir. Eğer siz de yağışlı günlerde, doğa keşiflerinde ya da yüzme keyfiniz esnasında cep telefonunuzun güvenliğini sağlamak istiyorsanız hemen Decathlon'un size sunduğu su geçirmez kılıf seçeneklerine göz atabilirsiniz.