Terlikler ve Sandaletler

Çocuk Sandalet ve Terlikler

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Çocuk Sandalet - Mavi - 24 / 31 - MH100 KID
İNDİRİM
Çocuk Sandalet - Mavi - 24 / 31 - MH100 KID
₺160 −9%
₺145
*İndirim 16.08.2022 tarihinde başlar
Çocuk Sandalet - Siyah - 28 / 39 - MH120 TW
İNDİRİM
Çocuk Sandalet - Siyah - 28 / 39 - MH120 TW
₺365 −19%
₺295
*İndirim 29.07.2022 tarihinde başlar
Bebek/Çocuk Havuz Terliği - Mavi
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Bebek/Çocuk Havuz Terliği - Mavi
₺80
NABAIJI

Bebek/Çocuk Havuz Terliği - Mavi

(7)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.5/5 Şuna göre: 190 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Çocuk Sandalet ve Terlikler

Çocuklar için özel olarak üretilen terlik ve sandalet türleri, en çok tercih edilen yüzme ürünleri arasında ilk sıralarda yer alır. Hem deniz hem de havuz kenarlarında kullanılabilen çocuk terlik ve çocuk sandalet seçenekleri, ortopedik tasarımlarıyla çocuğunuza benzersiz bir konfor sunarken çocuğunuzun su ve yaz sporları ile özgürce ilgilenebilmesine olanak tanır. Çocuk terlik modelleri arasında kız çocuk terlik, erkek çocuk terlik, çocuk parmak arası terlik gibi ürünler bulunurken çocuk sandalet modelleri de yüksek kaliteleriyle öne çıkar. Çocuğunuz için en ideal sandalet ve terlik çeşitlerini Decathlon’un zengin içerikli koleksiyonlarında bulabilirsiniz.

Sandalet Nerede Giyilir?

Erkek çocuk sandalet ve kız çocuk sandalet türleri, ağırlıklı olarak yaz aylarında ve deniz ya da havuz kenarlarında giyilir. Son derece kaliteli ve koruyucu ürünler olan çocuk sandalet ayakkabı seçenekleri, yüzme esnasında da kullanılabilir. Kız çocuk sandalet modelleri ve erkek çocuk sandalet modelleri, yüksek kaliteleri sayesinde çocuğunuzun ayağını havuz ve deniz kenarında karşılaşılabilecek yabancı maddelere karşı korur ve çocuğunuzun ayağına arka kısımdan sabitlenebilmeleri sayesinde son derece güvenli bir deneyim sunar. Suyu iten malzemelerden üretilen sandalet türleri, bu sayede yüzme esnasında çocuğunuzun vücuduna ekstra yük bindirmez ve çocuğunuzun kolayca yüzebilmesine olanak tanır. Sudan çıktıktan sonra kolayca kuruyan modeller, çocuğunuzun üşüme kaynaklı sağlık sorunlarıyla karşılaşmasının da önüne geçer. Çocuk spor sandalet seçenekleri ise doğa yürüyüşü gibi outdoor etkinliklerde tercih edilebilir. Outdoor sandalet alternatifleri, kaymaz tabanları sayesinde çocuğunuzun outdoor etkinlikler sırasında özgürce hareket edebilmesini sağlarken dayanıklı malzemeleri ile de her türlü doğal ortamda deforme olmadan rahatça kullanılabilir.

Çocuk Sandalet Modelleri Nelerdir?

Çocuk sandalet türleri, kız ve erkek çocuklar için ayrı olarak tasarlanır. Kız çocuk sandalet terlik çeşitleri, dileyen kullanıcılar için parmak arası şekilde üretilir ve böylece çocuğunuzun ayağına kusursuz bir şekilde oturur. Kız çocuk parmak arası terlik türleri, farklı renk seçenekleriyle de öne çıkar. Kız çocuk beyaz sandalet türleri, hem açık hem de koyu renkli spor kıyafetleriyle birlikte rahatlıkla kullanılabilirken siyah renkli sandaletler ise etkili görünümleriyle çocuğunuzun spor esnasında dikkat çekici bir görünüm sergilemesine yardımcı olur. En sevilen erkek çocuk terlik modelleri arasında yer alan erkek çocuk parmak arası terlik seçenekleri ise plastik, silikon, stiren gibi farklı malzemelerden üretilir ve böylece çocuğunuza hem pratik hem de hijyenik bir deneyim sunar. Plastik ve silikon ürünler, ağırlıklı olarak erkek çocuk plaj terlik modeli olarak değerlendirilir. Çocuk plastik terlik seçenekleri, su tutmayan yapıları ve kaymaz tabanlarıyla çocuğunuzun hem havuz hem de deniz kenarında rahatça spor yapabilmesini kolaylaştırırken canlı renkleriyle de öne çıkar. Erkekler için üretilen çocuk plaj terlik seçenekleri tek veya çok renkli olarak üretilebilir.

Çocuk Terlik Fiyatları Nelerdir?

Çocuk terliklerinin fiyat seçenekleri, ürünlerin özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Terlik modelinin yapıldığı madde, boyutu, kullanım özelliği ve kullanım ömrü, ürünün fiyatını belirleyen faktörler arasında yer alır. Bu sebeple çocuğunuz için ideal terlik modelini belirlerken ürünün fiyatlarına ve çocuğunuza sunacağı avantajlara aynı anda göz atmanızda büyük yarar bulunur. Uzun ömürlü terlik ve sandalet seçenekleri, yıllara meydan okuyan yapıları ile son derece cazip seçenekler olarak öne çıkar. Eğer siz de çocuğunuz için birbirinden şık sandalet ve terlik modelleri satın almak, çocuğunuza denizde, havuzda ve doğal ortamlarda çarpıcı bir özgürlük sunmak istiyorsanız, hemen Decathlon tarafından sunulan modellere göz atabilir ve birbirinden şık ürünlerle çocuğunuzun spor yaşamına etkili bir başlangıç yapmasını sağlayabilirsiniz.