Sandalyeler

Sandalye Çeşitleri

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Kamp Taburesi
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Kamp Taburesi
₺130
Alüminyum Avcı Taburesi - 500
SERİ SONU
Alüminyum Avcı Taburesi - 500
₺250 −24%
₺190
*19.04.2022 tarihinden itibaren ve stoklar bitene kadar
4.6/5 Şuna göre: 2820 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Sandalye Çeşitleri

Katlanır sandalye; seyahatseverler, kampçılar ve piknikçiler için vazgeçilmez olan, oldukça ideal ürünlerdir. Bulunduğunuz ortam ne olursa olsun, Decathlon üzerinden satın alabileceğiniz ergonomik katlanır sandalye modelleri ile herhangi bir rahatsızlık yaşamadan outdoor etkinliklere katılabilirsiniz.

Katlanır Sandalye & Kamp; Tabure Çeşitleri

Açık havada keyifle vakit geçirebileceğiniz kamp sandalyesi ile doğal alanda konforlu bir deneyim yaşamak mümkün. Küçük bir alan kaplayan ve kolay taşınabilen katlanır sandalye en ucuz olarak Decathlon’da bulunur. Katlanır kamp sandalyesi; ahşap, plastik veya metal malzemeden üretilebilir. Kamp sandalyesi fiyatları ve katlanır tabure fiyatları ise genellikle bu malzemelere göre değişiklik gösterir. Katlanır şezlong sandalye, ayak uzatmalı kamp sandalyesi, kullanıcıların uzanmasına da imkan veren rahat katlanır sandalyelerdendir. Katlanır plastik sandalye ve katlanır plastik tabure yapısı gereği hafiftir ve taşınma kolaylığı sunar. Katlanır tekerlekli sandalye, açıldığı anda kullanılabilir olan tekerlekleriyle daha mobil bir hareket sağlar. Böylece yüzeylerde sandalyeyi kaydırmak kolaylaşır. Katlanır bez sandalye ve katlanır bez tabure şeklindeki sandalyeler esnek yapılarıyla oturulduğu anda her vücut formuna uygun şekil alan ergonomik bir yapıya sahiptir.

Öte yandan, çocuklu bir aileye sahipseniz minik bedenler için daha uygun olan boyutlardaki çocuk kamp sandalyesi ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Plastik katlanır sandalye ve plastik katlanır tabure, metal sandalye ve taburelere göre daha dayanıksız olsa da aynı zamanda bütçe dostu yapıya sahiptir.

Çadırlar ile beraber katlanır sandalye kamp yaparken az miktarda harcanan güçle katlanabilirliği ve sağladığı konforla kullanıcıların olmazsa olmazlarındandır. Katlanır kamp sandalye fiyatları ise her bütçeye uygun olarak değişkenlik gösterir. Katlanır kamp sandalyesi en ucuz bütçe dostu modelleri olduğu gibi, oldukça kaliteli üst düzey kamp sandalye modelleri de vardır. Eğer bir kamp sandalyesi arayışındaysanız en ucuz kamp sandalyesi ürünlerini Decathlon ile elde edebilirsiniz.

Katlanır Sandalye Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yüzey ya da ortam ayırt etmeden her yerde sağladığı estetik ve geniş oturma alanıyla kamp sandalyesi tavsiye edilen bir üründür. Katlanabilir kamp sandalyesi, oldukça kullanışlı bir ürün olsa da dikkat edilmesi gereken bazı hususlara sahiptir. Örneğin, ilk olarak vücut ağırlığınızı taşıyabilecek şekilde uygun malzemeden yapılmış kamp sandalye tercihinde bulunabilirsiniz. Öte yandan bu ürünler kolayca açılıp kapanabilse de, bu açılıp kapanma işlemi kullanım kılavuzundaki gibi yapılmazsa kamp tabure ürününüz bozulabilir. Bir başka karşılaşılan sorun, eğer katlanır tabure modelleri içerisinde yer alan bir katlanır bez tabure sahibiyseniz kesici aletleri tabure yüzeyinden uzak tutmanız iyi olabilir. Aksi takdirde, taburenizde kesikler oluşur ve bu kesikler sonucu ürününüz kullanışsız hale gelir. Bütün bu tavsiyelerin ardından eğer bir kamp sandalyesi arayışındaysanız sizlere uygun kamp sandalyesi en ucuz olarak Decathlon’da bulunur.

Katlanır Sandalye Nasıl Olmalı?

Katlanır sandalyelerin nasıl olacağı belirlenmeden önce kullanıcının kullanım amacı belirlenmelidir. Örneğin, bir balıkçıysanız sırt destekli ve fazladan ek cepleri bulunan file destekli modeller size daha uygun olabilir. Piknik tutkunu biriyseniz piknik malzemeleri ile rahat hareket edebileceğiniz hafif katlanır tabure modelleri ile istediğiniz konfora ulaşabilirsiniz. Tercihinizi yaptıktan sonra diğer dikkat edilmesi gereken husus katlanır sandalyenin ağırlığınızı taşıyabilmesidir. Dolayısıyla buna uygun malzemeden yapılmış ürünü seçmeniz, uzun ömürlü kullanım için gereklidir.

Katlanır Sandalye Kaç Kg Taşır?

Katlanır kamp sandalyesi modellerinin maksimum taşıyabileceği ağırlık, ürünün yapıldığı malzemeye göre değişir. Ancak, hemen hepsi yetişkin ve ortalama kilogramdaki bir insanı taşıyabilir. Biraz daha kilolu bireyler için, yüksek ağırlık taşıyabilen kamp sandalyeleri en ideal tercih olabilir. Decathlon’da tüm outdoor etkinlikleriniz için uygun sandalye çeşitlerini bulabilir, hemen sipariş verebilirsiniz.