Terlikler ve Sandaletler

Kadın Terlik

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
KADIN PARMAK ARASI TERLİK - PEMPE - ROXY
SERİ SONU
KADIN PARMAK ARASI TERLİK - PEMPE - ROXY
₺150 −20%
₺120
*18.01.2022 tarihinden itibaren ve stoklar bitene kadar
Kadın Parmak Arası Terlik - Siyah - 100
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Kadın Parmak Arası Terlik - Siyah - 100
₺65
OLAIAN

Kadın Parmak Arası Terlik - Siyah - 100

(2)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Kadın Sandalet - Kahverengi - NH100
Kadın Sandalet - Kahverengi - NH100
₺230
QUECHUA

Kadın Sandalet - Kahverengi - NH100

(2)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.4/5 Şuna göre: 714 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Kadın Terlik ve Sandalet

Kadın terlik ve sandalet çeşitleri, yaz aylarında yararlanabileceğiniz en kullanışlı ve konforlu ürünler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Yüzerken, doğa yürüyüşleri gerçekleştirirken ve su sporlarıyla ilgilenirken tercih edebileceğiniz kadın terlik sandalet çeşitleri, farklı tasarımlarıyla size benzersiz bir konfor sağlıyor ve en zorlu spor etkinliğinde dahi maksimum performansa ulaşabilmenize yardımcı oluyor. Hafif tasarımları sayesinde outdoor etkinliklerde vücudunuza yük bindirmeyen ve böylece enerjinizi spora yönlendirebilmenize olanak tanıyan ürünler, zengin çeşitleri ile her kadın tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor.

Kadın Sandalet Çeşitleri Nelerdir?

Kadın sandalet terlik çeşitleri, su sporları ve doğa yürüyüşleri için ayrı özelliklerde tasarlanıyor. Yüzme için üretilen kadın spor sandalet çeşitleri, ergonomik yapıları sayesinde ayağınıza sabitlenebiliyor ve bu sayede su içindeyken sandaletinizi düşürme tehlikesi yaşamanızın önüne geçiyor. Su ve yaz sporları için tasarlanan kadın sandalet modelleri, ayrıca suyla temas edince ağırlaşmayan özel dokuları ile yüzme performansınızın düşmesini ve çeşitli sakatlık riskleri yaşamanızı da önlüyor. Outdoor kadın sandalet çeşitleri ise parmak arası seçenekleri ve bilekten sabitlenebilen alternatifleri ile dilediğiniz spor etkinliğini özgürce gerçekleştirebilmenize imkân tanıyor. Parmak arası terlik kadın seçenekleri, ağırlıklı olarak kumsal ve çimenlik gibi düz ve güvenli zeminlerde tercih ediliyor ve hafif yapıları ile size son derece yüksek bir konfor sunuyor. Ortopedik tabanları ile vücut ağırlığınızı da dengeli bir şekilde dağıtan kadın parmak arası terlik modelleri, zengin renk seçenekleriyle yazlık kıyafetlerinizle birlikte kullanılabiliyor. Bilekten sabitlenebilen kadın sandalet çeşitleri ise ayağınızı etkileyici bir şekilde sarıyor ve bu sayede engebeli zeminleri dahi kolayca aşabilmenize yardımcı oluyor. Bisiklet kullanma, tırmanış gerçekleştirme, trekking, koşu gibi etkinliklerde de faydalanabileceğiniz outdoor sandalet kadın çeşitleri, esnek yapıları sayesinde tüm sportif faaliyetlerinize uyum sağlayabiliyor.

Kadın Spor Sandalet Nasıl Olmalıdır?

Spor sandalet kadın modelleri, farklı alanlarda rahatlıkla kullanabilmeniz amacıyla farklı özelliklerde tasarlanıyor. En çok tercih edilen kadın spor sandalet modelleri arasında ise doğa yürüyüşü gerçekleştirmenize olanak tanıyan outdoor ürünler ön plana çıkıyor. Kadın outdoor sandalet türlerinin kaymaz ve kalın tabanlı olması büyük önem taşıyor. Kaymaz özellikleri sayesinde yürüyüş esnasında denge problemi yaşamamanızı ve zorlu zeminlerden güvenli bir şekilde geçebilmenizi sağlayan sandalet kadın modelleri, tabanlarının kalın olması ile de taş, kaya, ağaç kökü gibi unsurların ayağınıza zarar vermesini engelliyor. Spor kadın sandalet çeşitlerinin ayağa sabitlenebilmesi de etkili bir kullanım için olmazsa olmaz özellikler arasında yer alıyor. Parmak arası aparatı ya da bilek bantlarıyla ayağınıza sabitleyebileceğiniz spor kadın sandalet çeşitleri, bu sayede kullanım esnasında kendinizi daha güvende hissetmenize yardımcı oluyor. Yüzme ürünleri arasında yer alan plaj terliği kadın seçeneklerinin su tutmaması da aranan özellikler arasında kabul ediliyor. Su tutmayan kadın plaj terliği çeşitleri, bu sayede su içindeyken ya da sudan çıktıktan sonra ağırlaşmıyor ve deforme olmuyor. Kadın havuz terliği ürünleri, esnek yapılarıyla size kullanım kolaylığı sağlıyor.

Kadın Parmak Arası Terlik Fiyatları Nelerdir?

Kadın terlik modelleri ideal fiyatları ile de öne çıkıyor. Decathlon tarafından size sunulan parmak arası kadın terlik fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve malzemelerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Kadın sandalet modelleri ve fiyatları ise maksimum kaliteye en ideal seçeneklerle ulaşabilmenize yardımcı oluyor. Son derece dayanıklı bir yapıya sahip olan kadın parmak arası terlik ve sandalet çeşitleri, yıllara meydan okuyan kalitesi ile de bütçenize katkıda bulunuyor. Eğer siz de birbirinden işlevsel plaj terliği kadın seçenekleri ya da sandalet modelleri arıyorsanız, hemen Decathlon'un size sunduğu seçeneklere göz atabilirsiniz. En cazip havuz terliği kadın ve kadın sandalet seçenekleri arasından dilediğiniz ürünü kolayca bulabilir ve yaz günlerinin tadını doyasıya spor yaparak çıkarabilirsiniz.