Formalar

Erkek Forma

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Erkek Yol Bisikleti Forması - Siyah - RC100
EKO TASARIM
Erkek Yol Bisikleti Forması - Siyah - RC100
₺270
TRIBAN

Erkek Yol Bisikleti Forması - Siyah - RC100

(6)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Erkek Yol Bisikleti Forması - Beyaz - RC100
EKO TASARIM
Erkek Yol Bisikleti Forması - Beyaz - RC100
₺270
TRIBAN

Erkek Yol Bisikleti Forması - Beyaz - RC100

(1)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.6/5 Şuna göre: 217 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Forma

Erkek forma modelleri futbol, basketbol, voleybol gibi takım sporlarının temel üst giysilerinden biri olarak kabul ediliyor. Formalar hem takım oyuncularının sahada birbirlerini rahatça görmesine olanak tanıyor hem de takım ruhunu güçlendirerek oyuncuların aidiyet duygusunu besliyor. Futbol formaları geniş kesimleri ve hafif kumaşları ile öne çıkıyor. Basketbol forması çeşitleri kolsuz kesimi ile antrenmanlarda rahat etmenize olanak tanıyor. Kolsuz modeller dışında yarım kollu basketbol antrenman forması modelleri de bulunuyor. Basketbol forması fiyatları her bütçeye uyum gösteriyor. Basketbol ürünleri kategorisinde yer alan basketbol forma modelleri ve futbol malzemeleri grubundaki futbol forması çeşitleri yanında bisiklet sporu ile ilgilenenler için de formalar bulunuyor. Likralı bisiklet formaları dağda ya da yolda sürüş performansınızı iyileştiriyor.

Bisiklet Forması Nasıl Olmalıdır?

Bisiklet, futbol, voleybol, basketbol gibi farklı spor dalları için tasarlanan formalar özellikleri ile birbirinden ayrışıyor. Formalar spor dallarının gereklerine uygun olarak tasarlanıyor. Örneğin bisiklet kıyafetlerinin hafif, bacak hareketlerinizi kolaylaştıran yapıda ve dayanıklı olması gerekiyor. Keyifli ve güvenli bir bisiklet sürüşü için olmazsa olmazlardan biri olan bisiklet formaları da özel likra kumaş materyali kullanılarak üretiliyor. Likra kumaş vücudunuzu sararak hareket özgürlüğü sağlıyor ve gün boyu maksimum konfor vadediyor. Bisiklet forması modelleri nefes alabilirlik özelliği ile de öne çıkıyor. Nefes alabilirlik, en zorlu antrenmanlarda bile vücudunuzun kuru kalmasına destek oluyor. Nefes alabilirlik işlevi teri dışarı atma özelliği ile tamamlanıyor. Böylece terleme nedeniyle oluşan nem ve ıslaklık hissi en aza iniyor. Bisiklet formalarının dayanıklılığı da en önemli özelliklerden biri. Bazı modellerde aşınma ve yırtılmaya karşı kol bölgesine ek silikon kumaşlar yerleştirilebiliyor. Formalardaki cep detayları ise bisiklet üzerinde iken her an elinizin altında olmasını istediğiniz özel eşyalar için güvenli saklama alanı sunuyor. Dağ bisikleti veya yol bisikleti için özel tasarlanan uzun kollu ya da kısa kollu bisiklet forması modelleri tercih alanınızı genişletiyor. Avantajlı bisiklet forması fiyatları ile en beğendiğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Forma Nasıl Yıkanır?

Formaların uzun süre kullanılması için dayanıklılık ve kaliteli kumaş gibi doğru bakım da önem taşıyor. Formaların yıkama talimatlarına uygun bir şekilde yıkanması yıpranma, renk solması ve deforme olma riskini azaltıyor. Hafiflik için genel olarak sentetik kumaş materyali kullanılarak üretilen formaların, çamaşır makinelerinde sentetik yıkama programında ve ters çevrilerek yıkanması gerekiyor. Formanın rengini ve parlaklığını kaybetmemesi için yumuşatıcı veya çamaşır suyu kullanımından uzak durmanız gerekiyor. Formalar için kuru temizleme yapılması da önerilmiyor. Ayrıca formanızı yıkamadan önce bilgi etiketinde yer alan açıklamaları mutlaka gözden geçirmelisiniz.

Futbol Forması Fiyatları Nelerdir?

Yapılan sporun hareket koşulları forma tasarımlarını belirleyen en önemli etken oluyor. Örneğin, basketbol forma modellerinde oyuncuların yukarı sıçrama, potaya uzanma gibi dikey yönlü hareketlerini kolaylaştıran kol tasarımlarına önem verilirken oyuncuların her an aktif olduğu ve ayak ve bacak hareketlerinin önde olduğu futbolda formanın her yöne hareket kabiliyetini desteklemesi gerekiyor. Futbol forması modelleri genel olarak standart tişörtlere yakın genişlikte tasarlanıyor. Ayrıca oyun gereği futbol formalarında kullanılan kumaş da çekme gücüne karşı dayanıklı oluyor. Futbol forma fiyatları markaya, tasarımına ve özelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Aradığınız formaya en uygun futbol forması fiyatları ile sahip olabilirsiniz.

Spor tutkunlarına hitap eden Decathlon, eşofmandan tayta, şorttan formaya kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Basketbol sporu ile ilgileniyorsanız avantajlı basketbol forma fiyatları ile dilediğiniz formayı satın alabilirsiniz. Futbol ya da bisiklet için tasarlanan ürünler de en uygun forma fiyatları ile Decathlon'da sizi bekliyor.