Terlikler

Terlik Modelleri (Çeşitleri)

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Quiksilver Monkey Abyss M Erkek Terlik
İNDİRİM
Quiksilver Monkey Abyss M Erkek Terlik
₺220 −13%
₺190
*İndirim 07.07.2021 tarihinde başlar
KADIN PARMAK ARASI TERLİK - PEMPE - ROXY
SERİ SONU
KADIN PARMAK ARASI TERLİK - PEMPE - ROXY
₺150 −20%
₺120
*18.01.2022 tarihinden itibaren ve stoklar bitene kadar
Bebek/Çocuk Havuz Terliği - Mavi
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Bebek/Çocuk Havuz Terliği - Mavi
₺80
NABAIJI

Bebek/Çocuk Havuz Terliği - Mavi

(7)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Kadın Parmak Arası Terlik - Siyah - 100
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Kadın Parmak Arası Terlik - Siyah - 100
₺65
OLAIAN

Kadın Parmak Arası Terlik - Siyah - 100

(2)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
3.9/5 Şuna göre: 311 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Terlik Modelleri

Terlik modelleri, havuz ve deniz kenarlarında sıklıkla kullanılan ve konforlu tasarımlarıyla ön plana çıkan yüzme ekipmanlarıarasında yer alır. Erkek terlik, kadın terlik, çocuk havuz terliği, bebek deniz terliği bulunan terlik seçenekleri, esnek yapıları sayesinde size son derece yüksek bir konfor sunar ve suyu iten dokuları ile de kolaylıkla kullanılabilir.

Su tutmayan tasarımları sayesinde kullanım esnasında ağırlaşmayan ve güçlü yapılarıyla da kopma, sökülme, yırtılma gibi problemlerle karşılaşmanızı engelleyen ürünler, dilerseniz parmak arası terlik formunda da tasarlanabilir ve böylece çakıllı ve kumlu plajlarda da güvenle kullanılabilir. Birbirinden kaliteli erkek ve bayan terlik modelleri ile tanışmak isterseniz, hemen Decathlon’un size özel tasarımlarına göz atabilirsiniz.

Terlik Çeşitleri Nelerdir?

Terlik seçenekleri, havlular ve güneş gözlükleri ile birlikte en temel havuz ve deniz kenarı ihtiyaçları arasında yer alır. Bayan terlik, erkek terlik modelleri, çocuk deniz terliği gibi türleri bulunan terlikler; deniz terliği, havuz terliği ve parmak arası olmak üzere üç ana grupta üretilir. En çok tercih edilen spor terlik türleri arasında yer alan kadın ve erkek deniz terliği alternatifleri, dileyen kullanıcılar için sabitleme lastiği detayıyla birlikte tasarlanır ve bu sayede yüzme esnasında da kullanılabilir. Kaymayan havuz terliği çeşitleri ise kaydırmaz taban özelliği sayesinde havuz kenarlarında güvenli bir şekilde hareket edebilmenize yardımcı olur. Parmak arası terlik erkek ve kadın çeşitleri, özel silikon parçaları sayesinde size konforlu bir deneyim sunar ve parmak aralarının tahriş olmasının önüne geçer.

Doğru Terlik Seçimi Nasıl Olmalı?

Havuz ve deniz terliği modelleri; terlik erkek, terlik bayan, erkek ve kız çocuk terlik gibi farklı türlerde üretilir. Bu nedenle de terlik seçiminde bulunurken ilk olarak size en uygun modeli seçmeye özen göstermenizde yarar bulunur. Fiziğinize uygun şekilde tasarlanmış terlik türleri, ayağınıza etkili bir şekilde oturur ve böylece kendinizi rahat hissetmenizi sağlar. Ürünlerin su tutmama ve kaymama özelliğine sahip olması ve yüksek bir dayanıklılık göstermesi de dikkat etmeniz gereken diğer önemli noktalardır.

Havuz Terliği Özellikleri Nelerdir?

Kadın ve erkek havuz terliği modelleri, ağırlıklı olarak plastik, silikon, kauçuk ya da etilen vinil asetattan üretilir. Bu sayede son derece esnek ve dayanıklı bir yapı sergileyen terlik seçenekleri, vücut ağırlığınızı dengeli bir şekilde dağıtarak ayak tabanında baskı oluşmasını önler. Plastik terlik türleri, aynı zamanda deniz terliği kadın ve erkek seçenekleri olarak da kullanılabilir. Kaymaz tabana sahip olan havuz terlikleri, hem açık hem de kapalı havuz ortamlarında rahatlıkla tercih edilebilir. Dilerseniz yaz tatillerinde ve eğlence amaçlı yüzme etkinliklerinde, dilerseniz de sportif aktivitelerde kullanabileceğiniz havuz terlikleri, ayağınızı kusursuz bir şekilde kavrayarak size etkili bir denge sağlar ve kendinizi daima güvende hissetmenize yardımcı olur.

Terlik Kokusu Nasıl Giderilir?

Havuz ve deniz terliği bayan, erkek ve çocuk modelleri, kimi zaman kokuya yol açabilir. Koku oluşumuna sebep olan faktörler; uzun süreli kullanım, kullanılmış terliklerin havalandırılmadan kapalı bir alanda muhafaza edilmesi ve çeşitli cilt sorunlarının terlik üzerinde etki oluşturmasıdır. Terliklerde oluşan kokuları gidermek için, ayağınızın temas ettiği terlik içi bölgeleri doğal sabun türleriyle elinizde yıkamanız ve sonrasında terliklerinizi açık havada kurumaya bırakmanız yeterlidir. Bu işlem, terliklerinizde oluşacak kötü kokuları büyük oranda giderir. Ayak sağlığınıza dikkat etmeniz de terlik kokusunu gidermenin yolları arasındadır.

Eğer siz de birbirinden kaliteli ve uygun terlik modelleri arıyorsanız, hemen Decathlon tarafından üretilen seçeneklere göz atabilir ve birbirinden avantajlı ürünler arasından dilediğiniz modeli kolayca sepetinize ekleyebilirsiniz.