Şortlar ve Bermudalar

Erkek Şort ve Bermudalar

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Erkek Bermuda - Koyu Gri - NH500 Fresh
İNDİRİM
Erkek Bermuda - Koyu Gri - NH500 Fresh
₺240 −18%
₺195
*16.06.2022 - 19.07.2022 arası
Erkek Futbol Şortu - Gri - TRAXIUM
SERİ SONU
Erkek Futbol Şortu - Gri - TRAXIUM
₺240 −25%
₺180
*28.04.2022 tarihinden itibaren ve stoklar bitene kadar
SOLOGNAC500 BERMUDA
İNDİRİM
SOLOGNAC500 BERMUDA
₺250 −12%
₺220
*İndirim 25.06.2022 tarihinde başlar
4.6/5 Şuna göre: 2117 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Erkek Şort

Erkek şort modelleri, farklı spor dallarıyla ve doğa keşifleriyle ilgilenen erkeklerin konforunu artıran kıyafet çeşitleri arasında yer alır. Özellikle salon sporlarında ve sıcak havalarda gerçekleştirilecek outdoor aktivitelerde tercih edilen erkek şort çeşitleri; tenisten tırmanmaya, futboldan koşuya, bokstan voleybola dek pek çok spor dalında kullanılır. Decathlon tarafından üretilen şort erkek çeşitleri, farklı spor dalları için ayrı ayrı tasarlanır ve bu sayede kişisel performansınızı artırmanıza yardımcı olur. Özel kumaş türleri ve dikkatli tasarımları sayesinde vücudunuza ek yük bindirmeyen ve spor esnasında sizi engellemeyen erkek spor şort modelleri, dayanıklı yapılarıyla da öne çıkar.

Erkek Şort Modelleri Nelerdir?

Erkek spor şort seçenekleri, pek çok spor dalında kullanılmaları sebebiyle son derece zengin çeşitler hâlinde üretilir. En çok tercih edilen ürünler arasında futbol şortu, basketbol şortu, kick boks şortu ve voleybol şortu gibi seçenekler bulunur. Erkek futbol şort çeşitleri, diz üstüne kadar olan boyları ve esnek dokuları sayesinde size dilediğiniz performansı özgürce yansıtabilme imkânı sunarken kaygan dış cepheleriyle de koşarken hızlanabilme oranınızı artırır. Erkek basketbol şortu çeşitleri ise uzun ve bol tasarımları sayesinde geniş adımlar atabilmenizi kolaylaştırırken hafif tasarımlarıyla da koşarken hızlanabilmenize olanak tanır. Basketbol şortu fiyatları ise bu yüksek kaliteye oranlandığında son derece uygun bulunur. En çok tercih edilen boks malzemesi çeşitleri arasında yer alan kick boks şortu türleri, güçlü tasarımları ve esnek dokuları sayesinde en yüksek tekmeleri dahi kolayca atabilmenizi sağlarken güçlü dikiş bölümleri sayesinde antrenman ve maçesnasında yırtılma ve sökülme problemleriyle karşılaşmanızı engeller. Taytlı şort erkek modelleri arasında yer alan voleybol şortları ise dar yapıları sayesinde kas gruplarınızı destekleyerek yükseğe sıçrayabilmenizi kolaylaştırır.

Futbol Şortu Nasıl Olmalıdır?

Futbol şortları, antrenman şortu ve karşılaşma şortu olarak iki farklı grupta üretilir. En çok tercih edilen spor şort erkek türleri arasında yer alan erkek fitness şort çeşitleri, esnek dokuları sayesinde futbol antrenmanlarında tercih edilir ve yumuşak iç yüzeyleri sayesinde güçlenme ve taktik antrenmanlarda vücudunuzun yıpranmasını önler. En önemli futbol ürünleri arasında yer alan ve müsabakalar için özel olarak üretilen erkek futbol şortu seçeneklerinin ise bel bölümünün vücudunuza tam olarak oturması büyük önem taşır. Futbol şortu modelleri, teri emen ve dışarı atan kumaş türlerinden üretildikleri için, kullanım süresi boyunca ağırlaşmaz ve tere bağlı sağlık problemleriyle karşılaşmanızı da önler. Futbol için üretilen şort pantolon erkek modelleri, iç yüzeylerinde esnek bir astar bulundurur ve bu sayede hızlı bir şekilde koşarken ya da kalça bölgesinden sert şutlar çıkartırken kaslarınızı destekleyerek performansınızı artırır. Futbol şortu fiyatları ise ideal seçenekleri sayesinde performansınızı yükselten çok sayıda ürünü bütçenizi aşmadan satın alabilmenize imkân tanır.

Taytlı Şort Ne İşe Yarar?

Taytlı şort türleri, farklı spor dallarında ve outdoor etkinliklerde kullanılabilir. Doğa yürüyüşü için tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alan taytlı şortların bir bölümü erkek bermuda şort şeklinde üretilir ve uzun paçaları sayesinde size yüksek bir konfor sunar. Tayt detayına sahip erkek bermuda şort modelleri, aynı zamanda en çok tercih edilen koşu malzemeleri arasında da yer alır. Bermuda pantolon erkek seçenekleri, sıcak havalarda kendinizi daha ferah ve serin hissetmenizi sağlamalarıyla da öne çıkar. Taytlı ürünler arasında erkek bermuda modellerinin haricinde tenis şortu ve voleybol şortu seçenekleri de bulunur. Tenis şortu erkek modelleri, servis atarken vücudunuzu dilediğiniz gibi esnetebilmenize ve servisi karşılarken de hızlı deparlar atabilmenize olanak tanır. Voleybol şortları ise vücudunuzu etkili bir şekilde sarmaları sayesinde hızlı refleksleri kolayca gösterebilmenizi sağlar. Voleybol şortu fiyatları ise uygun seçenekleri sayesinde her bütçeye hitap eder. Eğer siz de birbirinden kaliteli erkek bermuda şort, futbol şortu, basketbol şortu gibi ürünler satın alarak sporun tadını çıkarmak istiyorsanız, hemen Decathlon'un size özel seçeneklerine göz atabilirsiniz. Birbirinden cazip erkek şort fiyatları ile dilediğiniz kadar ürünü aynı anda satın alabilir ve farklı spor türlerindeki kişisel rekorlarınızı birer birer kırabilirsiniz.