SUBEA

Çocuk Su Altı Keşif Maskesi - 6 / 10 Yaş - Turkuaz - Easybreath XS

₺790
Ref. : 8549879

Easybreath, dünyanın ilk maskesi, karada olduğu gibi suyun içinde de mükemmel şekilde görebilmeniz ve nefes alabilmeniz için tasarlandı!

Panoramik görüş açısı ile burundan nefes alma olanağı sağlayan Easybreath su altı keşif maskesi ile su altı dünyasını daha rahat keşfedebilirsiniz.

Renk: Turkuaz yeşili / Mentol yeşili

XS Stokta Mevcut Değil
Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Kullanım kolaylığı

Burun ve/veya ağız yoluyla doğal nefes almayı sağlayan tam yüz maskesi.

Buğu önleme

Özel hava dolaşım sistemi, buğu oluşumunu engeller.

Görüş alanı

Panoramik görüş alanı, 180°'ye kadar etkili.

Su geçirmezlik

Su girişini ve valfin tıkanmasını önleyen "dry-top-release" şnorkel

daha fazla bilgi

EASYBREATH SU ALTI KEŞİF MASKESİ - 6 / 10 YAŞ - XS BOY

Deni̇zden daha çok keyi̇f alın

“Çocukların (6-10 yaş) görme anatomisine uygun tasarlanmış uzunluğu ve ilk dalışlarda paniklemeyi önleyen şnorkeli ile Easybreath, tüm aile için kullanışlı bir üründür!“
Thibaut, Ürün Şefi

Suda görüş ve duyma rahatlığı

EASYBREATH SU ALTI KEŞİF MASKESİ - 6 / 10 YAŞ - XS BOY

Rahatlikla yüzün ve keşfedi̇n

EASYBREATH SU ALTI KEŞİF MASKESİ - 6 / 10 YAŞ - XS BOY
EASYBREATH SU ALTI KEŞİF MASKESİ - 6 / 10 YAŞ - XS BOY
EASYBREATH SU ALTI KEŞİF MASKESİ - 6 / 10 YAŞ - XS BOY
EASYBREATH SU ALTI KEŞİF MASKESİ - 6 / 10 YAŞ - XS BOY
EASYBREATH SU ALTI KEŞİF MASKESİ - 6 / 10 YAŞ - XS BOY
EASYBREATH SU ALTI KEŞİF MASKESİ - 6 / 10 YAŞ - XS BOY
EASYBREATH SU ALTI KEŞİF MASKESİ - 6 / 10 YAŞ - XS BOY

Easybreath konsepti

ürün fotoğrafları

Çocuk Su Altı Keşif Maskesi - 6 / 10 Yaş - Turkuaz - Easybreath XS
Çocuk Su Altı Keşif Maskesi - 6 / 10 Yaş - Turkuaz - Easybreath XS
Çocuk Su Altı Keşif Maskesi - 6 / 10 Yaş - Turkuaz - Easybreath XS

vıdeo

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Etek 100% Silikon Kayak çerçevesi 100% Polipropilen Dalış tüpü 100% Polikarbonat-Akrilonitril Bütadien Stiren Dalış lensi 100% Polikarbonat

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kuru ve ışık almayan bir yerde saklayın.

Kullanıcı Talimatları

Yoğun yüzme ve dalış da dahil 6 yaşından küçükler kullanamaz.

Bakım tavsiyesi

Kullanımdan sonra duru suyla durulayın. Gözlüklerinizi mikrofiber bez veya temizleme spreyi gibi uygun ürünlerle temizleyin (ORAO aksesuar serisi).. Kuru ve havadar bir yerde kurutun.

Kılavuz

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek için şuna başvurun: bildiri

teknik bilgiler

Her kullanımdan önce özellikle de çocuğunuzun Easybreath maskesini kontrol edin:

- Şnorkeli elinize alın ve soldan sağa doğru hareket ettirin. Bilyenin çevirdiğiniz yönde rahatça hareket etmesi gerekir
- Bağlantı parçasının varlığını, durumunu ve doğru konumda olup olmadığını kontrol edin
- Tüm valflerin mevcut olduğundan, deforme olmadıklarından ve desteklerine sıkıca bastırıldıklarından emin olun.
- Maskenin genel kurulumunu kontrol edin ve gövdenin çerçeve ve cama takılmasında herhangi bir sorun olmadığından emin olun
- Maskeyi asla şnorkel olmadan kullanmayın

Buğu olursa ne yapmalıyım?

Gözlerde buğu olması durumunda önceki 4 ayrıntılı adımı tekrar uygulamanızı, Easybreath maskenizi doğru şekilde yerleştirmenizi ve Easybreath'inizin boyutunun yüzünüze tam uyduğundan emin olmanızı öneririz. Sorun devam ederse maskeyi kullanmayın ve en yakın Decathlon mağazasına danışın.

Şnorkelle dalışta güvenlik

Şnorkelle dalış, tüm aile için basit ve eğlenceli bir aktivitedir! Şnorkelle nefes almaya çalışmak yüzmekten daha zor olabilir. Kendinizi yorgun, havasız kalmış veya baş dönmesi hissediyorsanız maskenizi çıkarın ve sudan çıkın. Kardiyovasküler ve nefes darlığı problemleriniz varsa (akciğer enfeksiyonu, anjina, astım, hipertansiyon, kalp hastalığı vb.) bu ürünün kullanmayın. Tereddüt ettiğiniz durumlarda doktorunuza danışmaktan çekinmeyin.

Easybreath nedir?

Easybreath Çocuk maskesi Decathlon tarafından icat edilen tam yüz su altı keşif maskesidir.
180° panoramik görüş alanı, buğu oluşumunu önleyici sistemi ve kolay giyilmesi ile Subea Easybreath maske su altını keşfetmek isteyen 6 - 10 yaş çocuklar için idealdir.
"Dry-top" inovasyonu sayesinde dalganın içinden geçerken ya da başı sudan kaldırdığınız zaman nefesi engellemeyen bir yapıya sahiptir.

Easybreath nasıl çalışır?

Solunan temiz hava nazal valfler sayesinde burun ya da ağıza ulaşmadan önce cama yansıtılır. Sürekli olarak gelen bu temiz hava maske içindeki buğu oluşumunu azaltır.

Nemli ve CO²'ye sahip hava ise maske çerçevesinin iç kısmında yer alan, bu havayı şnorkele yönlendiren kanallar tarafından dışarı atılır. Böylece hava sürekli olarak yenilenir. Maske içine giren ve dışarı çıkan hava akımı yalnızca temiz havanın solunabilmesi için kirli havanın ayrılabilmesini sağlar.

Easybreath çocuk maskesi ile dalış yapabilir miyim?

Decathlon çocuk maskesi dalış antrenmanlarına uygun değildir. Bu şnorkel maskesinin içinde bulunan havanın miktarı klasik bir dalış maskesinde bulunan hava miktarından çok daha fazladır. 1 metrelik derinlikte maskenin yüze uyguladığı basınç çok belirgin olacaktır. Bu nedenle serbest dalış yaparken basıncın giderilmesi gerekmektedir. Subea Easybreath maskeyle buruna ulaşmak imkansız olduğundan bu mümkün değildir.

Klasik bir şnorkelli maskeye kıyasla neden Easybreath maske tercih edilmelidir?

Decathlon Easybreath maske tasarımı sayesinde yüzeyden su altını gözlemleyen çocuklar için idealdir. Bu su altı keşif tam yüz maskesinin seçimi temelde benzersiz bir nefes alma rahatlığı ve çok geniş görüş alanı sunma özelliklerini arayan çocuklara bağlı olarak yapılacaktır.

Suyun içeri girmesini engelleyen Dry - Top sistemi nasıl çalışır?

Maske Dry-top teknolojisini kullanır. Bu sistem, su üzerinde dalga olduğunda, dalınca veya kullanıcı başını çok fazla öne eğdiğinde şnorkele su girmesini önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Şnorkel, suyun altına geçtiğinde deliğini kapatmak için yukarı çıkan bir valf içerir. Bu durumda şnorkeli sudan çıkarırken valfin doğru şekilde aşağı indiğinden emin olmak için üflemeyi unutmayın.

Hangi Easybreath boyunu tercih etmeliyim?

Easybreath Çocuk su altı keşif maskesi 6 - 10 yaş çocuklara uygundur ve tek boyu bulunmaktadır: XS. 
Entegre maskenin 10 yaş üzeri kullanıcılara uygun ve 2 farklı boyu ile yüzü %90 saran modeli de bulunmaktadır. 10 yaşından büyük çocukların ve ince yüzlü kullanıcıların S/M boylarını, daha geniş yüzlü kullanıcıların ise M/L boylarını seçmesi önerilir.

Kırılması halinde, Easybreath maskemin tamiri mümkün müdür?

Evet, Subea Easybreath maskenizin ömrünü uzatın! DECATHLON mağazanızın atölyesinde satış sonrası hizmet mevcuttur. Yedek parçalar, aşağıdaki bağlantılarda mevcuttur: Parçaların kodları: Kayış - 8316952, Valf - 8363399, Şnorkel - 8559605, Beyaz kapak- 8590394.

Easybreath maskemi kullanırken nelere dikkat etmeliyim?

Kuma dikkat edin! Easybreath XS boy, 6 -10 yaşa uygun maskenizi, camlarının çizilmesine neden olacağından kumla temas ettirmeyin. Kum girmesi durumunda şnorkeli yerine takmaya çalışmayın. Şnorkeli maskeye takmadan önce her ikisini de durulayın. Kum şnorkelin içinde bulunan su tahliye valfini tıkayabilir. Şnorkeli doğrudan bol suyla durulayın veya tahliye valfini açmak için şnorkelin arka kısmındaki hava deliklerinden geçirebileceğiniz bir anahtar kullanın, ardından şnorkeli durulayın.

Kurulmamış maskenin boyutları

Yükseklik: 23 cm. 
Genişlik: 15 cm. Kalınlık: 11 cm. 

Garanti

Gerekli olan yedek parçaların ürünün kullanım dahilindeki garanti süresi: 2 yıl.

Ağırlık

0.586 kg

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz