Bikiniler

Çocuk Bikini

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Çocuk Bikini Altı - Koyu Mavi - MAS 900
SERİ SONU
Çocuk Bikini Altı - Koyu Mavi - MAS 900
₺70 −50%
₺35
*15.08.2021 tarihinden itibaren ve stoklar bitene kadar
Bali Bikini - Çocuk - Pembe - 100
Bali Bikini - Çocuk - Pembe - 100
₺50
OLAIAN

Bali Bikini - Çocuk - Pembe - 100

(6)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.7/5 Şuna göre: 19 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Çocuk Bikini

Yaz mevsiminde suda verimli bir zaman geçirmek için ihtiyaç duyduğunuz şey çocuk bikini çeşitleridir. Çocuk bikinileri, mayo ve şortlar konforlu bir yüzme deneyimi ve su sporları için özel kumaşlar ve kalıplar ile üretilir. Çabuk kuruması ve rengini uzun yıllar koruması, ürünlerin önemli avantajlarındandır. Çeşitli çocuk bikini tasarımları, yerinde duramayan, hareketli ve sportif çocuklar için oldukça kullanışlıdır. Modeller, rahat kullanımlar için mayo kumaşı ile üretilir. Hareket özgürlüğü kazandıran ve aynı zamanda konforlu hissetmelerini sağlayan geniş yelpazeli seçenekler, beklentilerinizi karşılar. Decathlon’un sunduğu birçok model ve renk seçenekli tasarımlar, her çocuğun tarzına hitap eder. Koleksiyonda birçok çocuk bikini, mayo ve deniz şortları, kaliteli kumaşlar ve eğlenceli renkler ile sizlerin beğenisine sunulur.

Çocuk Bikini Modelleri

Ürün seçenekleri arasında farklı yaş gruplarına özel kız çocuk bikinileri, mayo ve şort modelleri bulunur. Çocuk bikini ve mayo modelleri, başlangıç, orta ve ileri seviyelerde su sporları yapmaya elverişli olarak tasarlanır. Dolayısıyla her bir ürün, eğlence ve spor esnasında vücut kıvrımlarını tamamen sarar ve vücut hareketlerine uyum sağlayarak konforlu deneyimler yaşatır. Kız çocuk bikini modellerinin yanında çocuk mayo modelleri, mayo giymeyi tercih eden ve yüzmeye ilgi duyan çocuklar için tasarlanır. Vücudu kavrayan ve kaymayan stil, suda vakit geçirirken üstün konfor sağlar. Ürün seçenekleri arasında şort modelleri, yoğun ilgi görür. Tasarımlar, bikini altlarının üzerine de giyilebilir şekilde tasarlanır. Ayrıca suyu yeni keşfeden küçükler için yıkanabilir bikini altları, bebek bezlerine alternatif olarak bulunur. Ürünler, küçük kazaların suya karışmasını da önler.

Çocuk Bikini Altları ve Üstleri

Çocuk bikini üstleri, kız çocuklarının rahat hareket edebilmeleri için sıkça tercih edilir. Bikini üstü, bikini altları ve şort seçenekleri, esnek yapıları sayesinde hareketleri kolaylaştırır ve aynı zamanda eğlenceyi ve konforu zirveye taşır. Tercihe göre üçgen kesim ve düz kesimli çocuk bikini üstü seçenekleri, alternatifler içerisinde yer alır. Düz tasarımlı kopçasız bikini üstleri, ince ve düz sırt askıları ile vücudu sarar. Kopçasız modeller arasında bikini ayarlama sistemli straplez bikini üstü dikkat çeker. Üçgen tasarımlı bikini üstlerinin sırtı kopçalı olarak tasarlanır ve tek bir hareketle kolaylıkla giyilip çıkarılabilir. Bikini üstlerini isterseniz tek olarak alabilir, ya da koleksiyonda bulunan altları ile kombinleyebilirsiniz. Çocuk bikini altı ve üstüne beraberinde ihtiyaç duyanlar için bikini modelleri takım seçeneklerine göz atabilir. Seçim yapmanız gerektiğinde kız çocuk bikini takımları arasında birçok seçenek bulabilirsiniz. Dilerseniz çocuk bikini takımlarına uygun renklere sahip çocuk deniz şortu modellerini birlikte değerlendirebilirsiniz.

Renkli Kız Çocuk Bikinileri

Denizi, kumsalı çağrıştıran turkuaz, pembe, yeşil ve mor renk ve desenli çocuk bikini takımları ve mayolar, plajın en eğlenceli ve kullanışlı ürünleri olarak yer alır. Zevk ve kullanım şekline göre boyundan askılı ve düz sırt askılı bikini kız çocuk modelleri, kolay bir kullanım avantajı sağlar. Her iki askılı seçenek, yüzerken ya da su sporları yaparken hareket esnasında açılmama ve vücudun üst kısmını sıkmadan kavrama özelliğine sahiptir. Çocuk bikini fiyatları, ürün çeşidine, modeline, parça ya da takım haline göre farklılık gösterebilir. Decathlon, bütçenize uygun kaliteli bikini modelleri ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılar. Siz de Decathlon’un sunduğu modeller arasından beğendiğiniz ürünü inceleyebilir ve satın alarak suda güvenli ve keyifli deneyimler yaşayabilirsiniz.

Çocuk Bikini Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Çocuk bikini modeli almadan önce temel kriteriniz konfor olmalı. Konforlu bir kullanım için seçtiğiniz tasarımların %100 mayo kumaşı olduğuna emin olmanız gerekir. Mayo kumaşı hızlı kurumaya eğilimlidir, dolayısıyla hem hijyenik kullanımlar sağlar, hem de çocuğunuzun üşümesini önler. Naylon-elastan ve polyester-elastan karışımlı %100 mayo kumaşı ile tasarlanmayan ürünler kısa sürede renk atabilir. %100 mayo kumaşı, aynı zamanda güneş ışınları ve tuz etkenlerine karşı oldukça dirençlidir. Dolayısıyla kumaşın hem ıslakken şeklini koruyabilmesi, hem de kolay ve hızlı bir şekilde kuruması için model seçimi yapmadan önce kumaş içeriğini göz ardı etmeniz gerekir. İçeriğini öğrendikten sonraki adım, uygun bir bikini modeli seçmektir. Çocuklar, hızlı hareket ettikleri için bikini modeli, vücut yapısına ve hareketlere uygun olmalıdır. Fiziksel özelliklere uygun şekilde tasarlanan birbirinden şık Decathlon çocuk bikini modelleri arasından seçim yaparak siz de çocuklarınızın yazın enerjisine hazırlayabilirsiniz.