Elektronikler

Elektronik Ürünler

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
PİL - 1 ADET - 3 VOLT
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
PİL - 1 ADET - 3 VOLT
₺12
Karabinalı Pusula / Oryantiring 50
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Karabinalı Pusula / Oryantiring 50
₺70
Beyaz Kulaklık / Koşu - Onear 100
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Beyaz Kulaklık / Koşu - Onear 100
₺190
Tartı SCALE 100
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Tartı SCALE 100
₺210
Pusulalı Düdük / Oryantiring - Turuncu - 50
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Pusulalı Düdük / Oryantiring - Turuncu - 50
₺70
4.4/5 Şuna göre: 1141 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Elektronik Ürünler

Doğa sporları için özel olarak üretilen elektronik ürünler, spor deneyiminizi en üst seviyeye çıkarmayı amaçlayan oldukça kullanışlı araçlardır. Dağcılık, kaya tırmanışı, kamp, sualtı dalıcılığı gibi birçok doğa sporunu sizin için daha kolay ve güvenli hale getiren bu elektronik ürünler; kamp lambaları, kol saatleri, telsizler ve balık bulucu sonarlar gibi birçok farklı çeşidi kapsar. Bu elektronik ürünler, kullanım amacı ve yerine göre farklılık gösterirken hepsinin ortak amacı size daha güvenli ve kontrollü bir spor deneyimi yaşatmaktır. Birçok doğa sporunda ihtiyaç duyacağınız bu ürünleri satın almadan önce kapsamlı bir araştırma yapmak oldukça faydalı olacaktır.

Outdoor Elektronik Ürün Çeşitleri

Outdoor ekipmanları ve aksesuarları, çadır, mat ve çeşitli spor kıyafetlerini içerdiği gibi aynı zamanda elektronik ürünleri de kapsar. Bu ürünler; kamp lambası, amatör telsiz, walkie talkie gibi pil, batarya veya şarjla çalışan ve spor deneyiminizi kolaylaştıran çeşitli cihazlardan oluşur. Kampçılık ve mağaracılık gibi karanlık ortamlarda da bulunmanızı gerektiren sporlar için kafa lambası, pusula ve el feneri gibi ürünler, hem doğru bir yolda ilerlemeniz için hem de güvenliğinizi sağlamanız açısından oldukça önemli ve faydalıdır. Doğa yürüyüşü ve koşu gibi sürekli hareket halinde olduğunuz sporlarda ise size ağırlık yapmayacak ve hareketlerinizi kısıtlamayacak kol saati ve kablosuz kulaklık gibi ürünler, spor deneyiminizi iyileştirmeye yardımcı olacaktır.

Walkie Talkie Nedir?

Amatör telsiz olarak da adlandırılan walkie-talkie telsiz, özellikle dağlık alanlarda yapılan trekking aktivitelerinde grubunuz ile iletişim içerisinde kalmanıza olanak sağlayan bir elektronik üründür. Açık alanda 5 kilometreye kadar iletişim kurabilmenize imkan veren bu ürün, grup halinde ve açık alanda yapılan aktiviteler için oldukça uygundur. Walkie talkie geniş alanlarda minimum eforla iletişim kurmayı mümkün kılarak sizin ve grubunuzun güvenliğinizi sağlarken aynı zamanda tatmin edici bir spor deneyimi yaşamanıza da yardımcı olur. 20 saate kadar pil ömrü sunan walkie talkie çeşitleri, aynı zamanda oldukça az yer kaplayarak taşıma kolaylığı da sağlar. Dağlık alanların yanı sıra orman, kamp alanı ve şehir içinde de kullanımı mümkün olan walkie talkie telsiz, doğa sporlarıyla ilgilenenlerin kolay iletişim kurmasını sağlayarak spor deneyimlerini bir üst seviyeye taşıma amacıyla üretilmiştir. Sergilediği performans için oldukça uygun ve kullanıcı dostu olan walkie talkie telsiz fiyatları, her bütçeye hitap eder.

Kamp Lambası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Keyifli bir kamp deneyimi yaşamak isteyenlerin vazgeçilmezlerinden biri olan kamp lambasının birçok farklı modeli bulunur. Boyut, enerji kaynağı ve tasarım açısından çeşitlilik gösteren kamp lambalarını satın alırken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli noktayı göz önünde bulundurmakta fayda var. Örneğin, kamp lambanızın boyutunu çadırınızın büyüklüğüne göre ayarlamanız, yer tasarrufu açısından oldukça faydalı olacaktır. Uzun bir süre için kamp yapmayı düşünüyorsanız, güneş enerjisi ile çalışan bir kamp lambası tercih etmeniz ise sizi pil israfından kurtaracaktır. Bunların yanı sıra seçeceğiniz lambanın aydınlatma mesafesini göz önünde bulundurmak da oldukça önemlidir.

Balık Bulucu Sonar Nedir?

Balık avcılığı deneyiminizi kolaylaştırmak için tasarlanan garmin balık bulucu sonar; balıkları, bitki örtüsünü ve denizaltı ortamını rahatça görmenize olanak sağlar. Sahip olduğu GPS sayesinde yerinizi bulmanızı ve harita oluşturmanızı da kolaylaştıran ürün, güvenli bir seyri mümkün kılan cihazlar arasındadır. Balık bulucu sonarlar birçok farklı modele sahiptir. Bu modeller ebat, ekran boyutu, aktarım hızı ve çözünürlük gibi özellikleriyle farklılık gösterir. Balık bulucu sonar satın alırken sizin için en uygun boyuta ve çözünürlüğe sahip sonarı tercih etmek deneyiminizden maksimum verimi alabilmeniz için oldukça önemlidir.