Montlar

Erkek Mont & Erkek Kışlık Mont

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
4.4/5 Şuna göre: 2585 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Erkek Mont Modelleri

Erkek mont modelleri, farklı spor dallarıyla ilgilenen ve outdoor aktivitelere katılan erkeklerin sağlığını koruyan en önemli kıyafet türleri arasında ilk sırada yer alır. Her seviyedeki soğuğa karşı etkili bir koruma gösteren ve vücut ısınızı dengede tutan erkek mont çeşitleri, farklı seçenekleri sayesinde hem bahar geçişlerinde hem de kış aylarında kullanılabilir. Erkek kaban, şişme mont erkek, outdoor mont erkek gibi farklı türleri bulunan ürünler, ilgilendiğiniz spor türüne özel olarak üretilir ve bu sayede spor dalındaki performansınızı artırır. Decathlon imzası taşıyan spor erkek mont türleri, yüksek kaliteleriyle sizi her koşulda sıcak ve güvende tutarken özel tasarımlarıyla da tüm spor dallarında rahatlıkla tercih edilebilir.

Erkek Mont Çeşitleri Nelerdir?

Erkek montları, kışlık mont erkek ve mevsimlik mont erkek gibi farklı türlere ayrılır. Erkek kışlık mont çeşitleri, en soğuk havada dahi vücut ısınızı dengeleyecek donanımda üretilir. Kış ayları için üretilen seçenekler arasında içi yünlü erkek mont, su geçirmez mont erkek, kayak montu erkek gibi türler bulunur. İçi yünlü montlar, sert havalarda gerçekleştireceğiniz doğa yürüyüşü, tırmanıcılık, avcılık gibi etkinliklerde tercih edilir.

En önemli av malzemeleri ve ekipmanları arasında yer alan ürünler, yoğun kar yağışında dahi vücut ısınızı dengede tutar. Su geçirmez mont çeşitleri ve kayak montları ise kayak snowboard gibi kar sporlarında ve yoğun yağış alan doğal ortamlarda gerçekleştireceğiniz keşif gezilerinde kullanılır. Kış ayları için üretilen modeller arasında kaz tüyü mont erkek türleri de bulunur. Özel dolgulu bölümleri sayesinde kullanıcılarına eşsiz bir konfor sunan erkek şişme mont modelleri, esnek yapıları sayesinde size geniş bir hareket alanı sağlar ve böylece outdoor etkinliklerde kendinizi özgür hissetmenize olanak tanır. Erkek mont modelleri ve fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve kullanım alanlarına göre değişiklik gösterebilir.

Erkek Mont Fiyatları Ne Kadar?

Erkek mont fiyatları en ucuz 270 TL iken en yüksek erkek mont fiyatı 1500 TL olarak sitemizde yer almaktadır.

Erkek mont fiyatları, ürünün hangi mevsim için üretildiğine göre değişebilir. Baharlık mont erkek ve yazlık mont erkek seçenekleri, daha ince dokulu ve daha az malzemeyle üretilen çeşitler olmaları sebebiyle diğer türlere göre daha uygun fiyatlarla satılabilir. Erkek kışlık mont modelleri ve fiyatları ise performanslarıyla kıyaslandığında son derece ideal bulunur. Mont modelleri arasındatercihte bulunurken ürünlerin fiyatlarıyla birlikte özelliklerine de dikkat etmenizde yarar bulunur. Yazlık ve baharlık ürün seçerken katlanabilir özellikteki modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle kamp ve trekking gibi etkinliklerde tercih edeceğiniz mont seçeneklerinin kolay katlanabilmesi, ürünleri dilediğiniz zaman çantanızda ya da çadırınızda rahatça muhafaza edebilmenize yardımcı olur. Kışlık mont seçerken ise ayrılabilir katmanlara sahip ürünler arasında tercihte bulunabilir ve böylece montunuzu değişen hava koşullarına kolayca adapte edebilir ve vücut ısınızı koruyabilirsiniz. .

Kaz Tüyü Mont Nasıl Yıkanır?

Kaz tüyü mont modellerini yıkamadan önce yumuşak ve ürün dokusuna zarar vermeyecek bir fırçayla hafifçe temizlemeniz önerilir. Kuru bir şekilde uygulayacağınız fırçayla ürün üzerindeki çamur ve kir birikimlerini temizleyebilirsiniz. Fırçalama işlemi bittikten sonra ürünün kapüşon, cep ve fermuar bölümlerini sabitlemenizde yarar bulunur. Bu sayede makinede gerçekleşecek yıkama işlemleri esnasında montunuzun zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Montunuzu makineye atarken etiketinde yer alan programa dikkat etmeye ve talimatlara uygun su sıcaklığı seçmenize özen göstermeniz tavsiye edilir. Yıkama işlemleri esnasında doğal temizlik ürünleri haricinde herhangi bir madde kullanmamanız da son derece önemlidir. Orta seviyeli programda gerçekleştireceğiniz yıkama işlemi sonrasında montunuzu asarak kurumaya bırakabilir ve kusursuz bir temizliğe kavuşturabilirsiniz. Eğer siz de birbirinden seçkin erkek mont modelleri arıyorsanız, hemen Decathlon'un size sunduğu ürünlere göz atabilirsiniz. Decathlon'un etkileyici modelleri ve birbirinden caziperkek mont fiyatları sayesinde size en uygun ürünü kolayca bulabilir ve dört mevsim boyunca açık alan etkinliklerine güvenle katılabilmenintadını çıkarabilirsiniz.