Voleybol Dizlikleri, Korumalıkları

Voleybol Dizliği & Korumalığı

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
a11y.skip-filters
Filtre alanı
Fiyat
4.3/5 Şuna göre: 116 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Voleybol Dizlikleri ve Korumalıkları

Her spor dalı kendisini özel kılan kurallara ve ekipmanlara gereksinim duyar. İhtiyaç duyulan bu ekipmanlar, oyunun izlenirliğine pozitif katkı yaptığı gibi oyuncuların performans ve sağlığına da olumlu etkiler yaratır. Aksiyon dolu anların yaşandığı voleybol, kendisiyle özdeşleşen dizlik ve korumalıklarla oyunun daha özel hale gelmesini sağlar. Fiziksel özelliklerinizle uyumlu, oyun anında sizi tamamlayan voleybol korumalıkları oyuna dahil olmanız için Decathlon voleybol koleksiyonunda sizlere sunulur.

Voleybol Dizlik Fiyatları Nelerdir?

Voleybol dizlik modelleri oyun içi hareketleri kolaylaştırması, sakatlık riskine karşı koruma sağlaması gibi nedenlerle sporcular için vazgeçilmez parçalardır. Kadın ve erkek sporcular tarafından ortak kullanılan bu ürünler, hem antrenmanlarda hem de maçlarda ihtiyaç duyduğunuz fiziksel desteği kazanmanızı sağlar. Vücut yapınıza uygun olarak farklı tasarımlarda ve özelliklerde üretilen voleybol dizlik çeşitleri, sundukları yapısal destekle oyun sırasında hamlelerinizi dilediğiniz şekilde yapmanıza yardımcı olur. Esnek ve dayanıklı kumaş kullanılarak üretilen dizlikler, sporcular için büyük önem taşıyan menisküs bölgesinin korunmasına imkan tanır. Jel, silikon, poliüretan ve kauçuk dolgularla desteklenen dizlik yüzeyleri, zeminle temas etmenizi gerektiren anlarda darbelere karşı üstün koruma sağlar.

Amatör ve profesyonel seviyedeki sporcular için farklı tasarımları bulunan dizlikler, sporcuları tatmin eden çeşitliliğe sahiptir. Diz kapağı bölgesinde yer alan koruma tabakası farklı boyutlarda olan ürünleri satın alınırken; ürünlerin koruma bölgelerinin ölçülerine dikkat edilmesi gerekir. Esnek ve vücudu saran yapılara sahip olsalar da ürünler uygun bedene sahip olmadıklarında istenilen konforun elde edilmemesine neden olur. Koruma yüzeylerinin yapısına, kullanılan malzemelere ve darbe dayanıklılık seviyelerine göre çok sayıda özelliği bulunan voleybol dizlik fiyatları, ürünlerin taşıdıkları özelliklere göre değişkenlik gösterir. Maçlarda performansınızı artıracak, dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlere, Decathlon'un uzmanlar eşliğinde hazırladığı koleksiyonundan ulaşabilirsiniz.

Voleybol Kolluk Ne İşe Yarar?

Voleybol dizlik ve kolluk ürünleri, oyunun tamamlayıcı parçalarını oluşturur. Yüksek tempoda ve sürekli darbelere maruz kalan kol eklem bölgeleri için tasarlanan voleybol kolluk modelleri, birden çok konuda sporculara destek olur. Elastik özellikleri sayesinde kolu boydan boya saran ürünler, kol kaslarının risk oluşturmayacak açılarda hareket ettirilmesini sağlar. Nefes alan kumaşlar kullanılarak hazırlanan modeller, oyun ve antrenman sırasında kol bölgesinin nefes almasına katkıda bulunur. Kol bölgesinde oluşan teri emen ve vücuttan uzaklaştıran tasarımlar, topun kontrol edilmesi kolaylaştırır. Kolluk çeşitleri, modern voleybol maçlarında büyük önem taşıyan manşet alma işlemini mükemmel hale getirir. Nem kontrolü, darbe koruması ve doğru eklem hareketinin gerçekleştirilmesi gibi kazanımlarla maç içi performansınızı artıran ürünler, oyuna konsantre olmanız için gerekli katkıyı sizlere sunar.

Kol bölgesinde yer alan kasları voleybol hareketlerine uygun olarak çalıştıran kolluklar, oluşan vücut ısısının korunmasına da destek olur. Sporcular için büyük önem taşıyan kas ısısı, kollukların varlığı sayesinde korunarak olası sakatlıkların önüne geçer. En heyecanlı savunmaları, izlemesi keyif veren blokları gerçekleştirmenize eşlik eden voleybol kolluk fiyatları ile oyunun ruhunu doyasıya yaşayabilirsiniz. Junior kategorisinden veteran kategoriye kadar her yaş grubuna uygun modeller içeren koleksiyon, estetik tasarımlarıyla sportif tarzın pekiştirilmesini sağlar. Farklı renk seçenekleri sayesinde forma ve şortlarınızla uyum yakalayacağınız voleybol kollukları, kişisel olarak sizi yansıtan ürünlere sahip olmanıza imkan tanır. Hareketlerinizi özgürce, dilediğiniz gibi gerçekleştirmenize imkan tanıyan kolluk ve dizlikler, vücut sağlığınızı koruyarak spor yapmanın kolaylığını yaşamanız için sizlere sunulur.

Kadın ve erkek spor ürünleri için aradığınız tüm ürün çeşitlerini sizlere sunan Decathlon, voleybolu profesyonel seviyelere taşıyan ekipmanları bir tık kadar yakınınıza getirir.