Hakkımızda

İlk Decathlon mağazası Michel LECLERC tarafından 1976 yılında kurulmuştur.


Decathlon kendi sektöründe, Avrupa'da 1. ve Dünyada ilk 3'e giren spor mağazasıdır.

Türkiye'de, İstanbul'da 3, Ankara'da 1, İzmir'de 1,Bodrum'da 1,Adana'da 1,Mersin'de 1 ve Samsun'da 1 mağaza ile hizmet vermekteyiz. Mağazalarımızda, ürün deneme alanları ve mağazalarımız önünde, ücretsiz spor alanları bulunmaktadır.

Decathlon, Oxylane Grup çatısı altında yer almaktadır. Oxylane iki alanda faaliyet gösterir: Spor ürünlerinin tasarımı, üretimi ve bu ürünlerin mağazalar ile farklı kanallarda satılması; Ar-Ge'den tasarıma, üretimden lojistiğe ve mağazalara kadar olan bütün ürün gelişim zinciri Oxylane'e bağlıdır.

Değerlerimiz

Tüm çalışanlarımız, şirketimizin 4 değerini paylaşmaktadır.

Dünya çapındaki markalarımızla bu değerler günlük yaşamımızın bir parçasıdır.

  1. Samimiyet

  2. Canlılık

  3. Sorumluluk

  4. Cömertlik


Amacımız

"Sporu, sporun faydalarını ve zevkini herkese ulaşılabilir kılmak"

Decathlon'un Sosyal Sorumlulukları

Bütün markaları ve perakende formatlarıyla Oxylane, şirketin bulunduğu her ekonomik ve sosyal alanda sorumluluk sahibi bir marka olmayı sürdürmektedir. Oxylane Vakfı, Oxylane grup çalışanlarının spor bazlı sosyal yardım projeleri geliştirmesi amacıyla kurulmuştur.

Tutku Markalarımız


1997'den beri Oxylane Grup'un Tutku Markaları herkes için uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli yenilikçi ve rahat kullanılabilen ürünler tasarlayarak spor tutkusunu ve keyfini bir arada sunmaktadır. Uzun test ve deneme süreçlerinin bir ürünü olan Tutku markası ürünleri gerçek kullanım ve yaşam koşullarında profesyonel sporcu ve kullanıcılar tarafından test edilip onaylanarak tasarlanır. Bu testler ürünlerin güvenli ve kullanıma uygun olmasını sağlar. Testtten geçen ve onaylanan ürünler Oxylane'in farklı satış kanallarında müşterilerle buluşur.

Decathlon Group'a ait diğer internet adresleri: