Sörf Tahtaları ve Aksesuarları

Sörf Tahtaları ve Aksesuarları

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Köpük Sörf Tahtası -500
Köpük Sörf Tahtası -500
₺4.500
OLAIAN

Köpük Sörf Tahtası -500

Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Surf Buddy Rider
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Surf Buddy Rider
₺140
Kitesurf Kaskı - Neon Sarı - KS 500
Kitesurf Kaskı - Neon Sarı - KS 500
₺740
ORAO

Kitesurf Kaskı - Neon Sarı - KS 500

(1)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.4/5 Şuna göre: 10 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Sörf Tahtası ve Sörf Tahtası Fiyatları

Açık denizde dalgalar üzerinde veya rüzgarlı havalarda sörf yaparak keyifli vakitler geçirmeniz için Decathlon sörf tahtası çeşitleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Adrenalin seviyesi en yüksek sporlar arasında yer alan sörf, rüzgar ve dalga sörfü olarak ikiye ayrılıyor. Dalga sörfünü malibu adı verilen sörf tahtaları üzerinde, dalgaların yüksek olduğu ve kıyıya yaklaştığı bölgelerde dengeli bir şekilde hareket ederek yapabilirsiniz. Dalgaları tanımak ve koordinasyon sağlamak için bodyboard yapabileceğiniz veya direkt olarak ayağa kalkarak hareket edebileceğiniz tahta seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Sörf Tahtası Çeşitleri Nelerdir?

Genellikle longboard ve shortboard olarak ikiye ayrılan sörf tahtaları sert ya da hafif materyallerine göre de sınıflandırılabilir. Birbirinden farklı tasarımlara sahip sörf tahtası seçenekleri Decathlon ayrıcalıklarıyla kullanıcılarına sunulur. Farklı renk ve tasarım özelliklerine sahip olan modeller köpük veya sert bir materyalden yapılır. Göçük oluşumuna karşı dayanıklı olan sörf tahtaları, hareketlerinizi kolaylaştırmak için dengeli bir yapı ile tasarlanır. Sörfe tamamen hazır olmak için wetsuit, sörf tahtası ve sörf kayışı gibi gerekli olabilecek aksesuarları kullanabilir, farklı özelliklere sahip olan sörf tahtaları içinden kendinize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Sörf Tahtası Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Sörf tahtası alırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey tahtanın dayanıklılığı, dengesi ve ağırlığıdır. Fazla manevra yapmanıza olanak tanıyan, dalga üzerinde dengeyi korumanızı sağlayan ve hareket için gerekli ağırlıktaki bir tahta ile rahatça sörf yapabilirsiniz. Plaj çantanıza plaj terliği, havlu, wetsuit ve sörf tahtası gibi eşyalarınızıalarak plajın tadını çıkarabilir ve ardından sörf yapabilirsiniz.

Sörf Tahtası Fiyatları Ne Kadar?

Dalga sörf tahtası fiyatları tahta özelliklerine göre değişiklik gösterir. Uzun, kısa, farklı ağırlıkveya türdekimateryallerden yapılan sörf tahtaları çeşitli fiyatlara sahiptir. Deniz sporları arasında önemli bir yere sahip olan sörfe başlamak için tercih ettiğiniz sörf tahtasını uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Decathlonsörf tahtası fiyatları farklı model tahtalardadeğişiklik gösterir. Hem ekonomik hem de kaliteli sörf tahtası seçeneklerini inceleyerek sörfe hazırlanabilirsiniz.

Satılık Sörf Tahtası Çeşitleri Nelerdir?

Sörf tahtası seçeneklerinden kısa tahtalar başlangıç seviyesi için zor bir kullanım sağlayabilir. Küçük bir hacme sahip olduğu için üzerinde ayağa kalkmak zordur. Uzun sörf tahtası ise hacmi sebebi ile kolayca batmaz. Dalgayı yakalayıp üzerinde rahatça hareket etmenize olanak sağlar. Genellikle sert malzemelerden yapılan sörf tahtaları yumuşak malzemelerden de yapılabilir. Tercihinize veya başlangıç seviyenize bağlı olarak sörf tahtası satılık seçeneklerini Decathlon'dan inceleyebilirsiniz!

Köpük Sörf Tahtası Nasıl Olur, Ne Zaman Kullanılır?

Köpük sörf tahtası genellikle sörfe yeni başlayanların tercih ettiği, çarpma ve düşme esnasında acı vermeyecek olan tahtalardır. Hafif oldukları için su üzerinde tamamen yüzerler. Genellikle sörf yapmak isteyen çocuklar için üretilir ve belli bir ağırlık taşıma kapasitesi bulunur.

Deniz Sörf Tahtası Ölçüleri Nelerdir?

Sörf tahtası ölçüleri 7 ft ve altı, 7-8 ft, 8ft ve üstü, 9 ft ve üstü olarak karşınıza çıkar. Farklı ölçülere sahip olan sörf tahtaları sörfçünün tercihine bağlı olarak kullanılabilir. Deniz sörf tahtası seçeneklerinden size uygun olan ölçülerdeki ile sörfe başlayabilirsiniz.

Çocuk Sörf Tahtası Nasıl Olmalıdır?

Yetişkin sörfçülerin kullanması için tasarlanan farklı sörf tahtası seçeneklerinin yanı sıra çocuk sörf tahtası seçenekleri de mevcuttur. Su sporlarına ve sörfe ilgi duyan çocuklarınız için alabileceğiniz tahtalar eğlenceli renk ve tasarımlara sahiptir. Sert olmayan, dengeli ve kaliteli çocuk sörf tahtası modelleri arasından istediğinizi alarak çocuklarınızı sörf ile tanıştırabilirsiniz.