Çocuk Jimnastik Kıyafetleri

Çocuk Jimnastik Kıyafetleri

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Çocuk Lacivert Kapüşonlu Sweatshirt 100
SERİ SONU
Çocuk Lacivert Kapüşonlu Sweatshirt 100
₺110 −13%
₺95
*31.03.2022 tarihinden itibaren ve stoklar bitene kadar
Çocuk Siyah Jimnastik Taytı 500 - Artistik ve Ritmik Jimnastik
SERİ SONU
Çocuk Siyah Jimnastik Taytı 500 - Artistik ve Ritmik Jimnastik
₺120 −16%
₺100
*24.03.2022 tarihinden itibaren ve stoklar bitene kadar
DOMYOS

Çocuk Siyah Jimnastik Taytı 500 - Artistik ve Ritmik Jimnastik

(2)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Çocuk Siyah Gri Eşofman Takımı
Çocuk Siyah Gri Eşofman Takımı
₺175
DOMYOS

Çocuk Siyah Gri Eşofman Takımı

(5)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Çocuk Turkuaz Sporcu Atleti
EKO TASARIM
Çocuk Turkuaz Sporcu Atleti
₺45
DOMYOS

Çocuk Turkuaz Sporcu Atleti

Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.2/5 Şuna göre: 22 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

ÇOCUK JİMNASTİK KIYAFETLERİ

Jimnastiğe yeni başlayan veya halihazırda devam eden miniklerin, daha verimli ve etkin performans gösterebilmeleri için doğru kıyafet ve ekipmanlara sahip olmaları şart. Küçük sporcunuzun tüm jimnastik hareketlerini başarıyla gerçekleştirebilmesini sağlayan çok sayıda farklı kıyafet seçeneği mevcut. Kız ve erkek çocuklar için tasarlanan tek parça mayo, tişört, sporcu üstü, tayt veya pantolon gibi seçenekler arasından ihtiyacınız olan doğru ürünü bulabilirsiniz. Küçük sporcunun görünümünü tamamen yeni bir seviyeye taşıyacak çocuk jimnastik kıyafeti seçeneklerini Decathlon ayrıcalıklarıyla keşfedebilirsiniz.

Çocuk Jimnastik Giysileri Nelerdir?

Çok çeşitli, kaliteli, dayanıklı ve uygun fiyatlı çocuk jimnastik kıyafetleri arasından ideal ürünü seçerek, minik sporcunuzun kendini daha iyi ve motive hissetmesini sağlayabilirsiniz. Kız ve erkek çocuklar için rahatlık, stil, tasarım ve performans açısından farklı özellikler sunan tüm jimnastik kıyafetlerine kolayca göz atarak en doğru ürünü satın alabilirsiniz.

Kız Çocuk Jimnastik Giysileri

Söz konusu kız çocuk jimnastik kıyafetleri olunca, en çok tercih edilen seçeneklerin başında tek parça mayo modelleri gelir. Çocuk jimnastik hareketleri üzerinde maksimum konfor ve hakimiyet sağlamak için geliştirilen mayolar, kısa kollu ve uzun kollu olarak iki farklı şekilde tasarlanır. Atlet mayoları genellikle antrenman için tercih edilirken uzun kollu seçenekler performanslar ve yarışmalar için idealdir. Çocuk jimnastik mayosu seçeneklerinin dar kesim olması oldukça önemli. Çünkü bol giysilerin ekipmana takılma riski bulunur. Kız çocukları için tek parça mayo dışında şort, tayt, crop üst, atlet veya tişört gibi seçenekler de mevcut.

Erkek Çocuk Jimnastik Giysileri

Jimnastik, çoğu zaman kızlar tarafından tercih edilse de erkekler için de pek çok farklı kıyafet seçeneği bulunur. Kızların tek parça mayo stiline alternatif olarak jimnastik kıyafetleri erkek çocuk kategorisinde tek parça tulum, tişört veya eşofman altları bulunabilir. Spor salonunda veya amatör düzeyde jimnastik hareketleri yaparken erkeklerin rahat bir tişört giymeleri gerekir. Tişörtün hareketi engellemeyecek düzeyde dar olması önemlidir. Erkek çocuklar ayrıca, spandeks malzemeden tek parça tulum şeklinde kıyafetler tercih edebilirler. Şort ve eşofman altı gibi manevra kabiliyetini kısıtlamayan altlar, daha çok antrenmanlarda önerilir.

Çocuk Jimnastik Ayakkabıları

Jimnastik, genellikle çıplak ayakla yapılır. Bu nedenle çocuklar için özel ayakkabılar satın almanıza gerek yoktur. Paspaslar üzerinde kaymalara neden olabileceğinden jimnastik sırasında çorap kullanılması da önerilmez. Ancak slip-on gibi kaymayı önleyen özel jimnastik ayakkabısı seçenekleri de bulunur. Minik sporcular için en uygun modelleri, çocuk yürüyüş ayakkabıları kategorisinde keşfedebilirsiniz.

Çocuk Jimnastik Kıyafeti Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Jimnastik malzemeleri ve kıyafetleri için fiyat belirlenirken ürünün kalitesi ve işlevselliği göz önüne alınır. Dünyaca ünlü markaların çocuk jimnastik kıyafetleri, pamuk, polyester, spandeks ve naylon gibi çeşitli malzemelerden üretilir. Bu malzemelerin bazıları, esneklik ve manevra kabiliyeti yaratması bakımından özel teknik üretim proseslerinden geçer. Genelde spandeks gibi esneklik sunan kumaşların karışımlarından oluşan çocuk jimnastik taytı ve mayo seçenekleri, kalitesine ve markasına göre farklı fiyatlarda sunulur. Ayrıca yarışma sırasında giyilmesi için özel olarak tasarlanan kıyafetler, daha parlak renk ve süslü desenlerden oluştuğu için yüksek maliyetli olabilir.

Çocuk Jimnastik Kıyafeti İndirimleri ve Kampanyaları

Küçük sporcuların en iyi performansı sergileyebilmek için doğru ekipmanlara sahip olmaları gerekir. Decathlon, en kaliteli çocuk jimnastik kıyafetlerini bütçenizi sarsmayan kampanya ve indirim ayrıcalıklarıyla sunar. Her sezon yenilenen jimnastik kıyafetleri kategorisinde mevsime ve markalara göre çeşitli kampanyalar düzenlenir. Siz de en kaliteli jimnastik kıyafetlerini ve ekipmanlarını uygun fiyatlarla satın alarak miniklerin spor macerasına en iyi şekilde katkıda bulunmanın keyfini çıkarabilirsiniz.