Masaj Aletleri ve Yağları

Masaj Aletleri & Masaj Yağları

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
a11y.skip-filters
Filtre
Fiyat

En yüksek fiyat en düşük fiyattan küçük olamaz.

Masaj Aleti
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Masaj Aleti
₺30
Sürtünme Önleyici Krem
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Sürtünme Önleyici Krem
₺80
Miktar başına Fiyat ₺800L
APTONIA

Sürtünme Önleyici Krem

(21)
Sadece mağazada mevcut
Kompresyon Çorabı - Siyah
Kompresyon Çorabı - Siyah
₺120
APTONIA

Kompresyon Çorabı - Siyah

Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Doğal Masaj Yağı - 100 ml
Doğal Masaj Yağı - 100 ml
₺140
Miktar başına Fiyat ₺1.120L
4.4/5 Şuna göre: 550 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Masaj Aletleri

Masaj aletleri düzenli olarak egzersiz yapan profesyonel ve amatör sporcuların en sevdiği ürünler arasında yer alır. Kullanıldıkları bölgeye göre özel olarak tasarlanan bu aletlerin farklı türleri bulunur. Titreşimli masaj aleti çeşitleri çok yaygın kullanılsa da bu özelliğe sahip olmayan pek çok model de etkili bir şekilde sonuç verir. Kafa masaj aleti, mini masaj aleti ve hatta saç masaj aleti gibi farklı seçenekleri ve çok daha fazlasını Decathlon’da bulmanız mümkün. İnsanların yanı sıra hayvanlar için de bu gibi ürünler kullanılabilir. Örneğin tımar işleminden önce atları rahatlatmak için el masaj aleti sık sık kullanılır. Binicilik masaj eldiveni olarak da adlandırılan bu ürün sayesinde atların tüylerini de temizlemek mümkün olur.

Masaj Aletleri Nasıl Kullanılmalı?

Masaj aletlerinin kullanım şekilleri ürünlere göre değişkenlik gösterir. Yumuşak bir yapıya sahip olan çeşitleri vücudunuzun ayak, baldır, bacak, bel, kol ve boyun gibi pek çok alanında kullanabilirsiniz. Rulo ve top formlarına sahip olan bu cihazları düz bir zemin üzerine yerleştirerek uygulama yapabilirsiniz. Ayak masajı için top masaj aletlerinin üzerine ayağınızı yerleştirerek ileri ve geri yöndeki hareketleri tekrar edebilir ya da aynı hareketi rulo halindeki çeşitlerle bel, baldır ve boyun bölgeleri için yapabilirsiniz. Bilyalı, roll on, elektronik ya da titreşimli bir ürün kullanıyorsanız uygulamayı doğrudan elle yapmanız gerekir. Yüz masaj aleti de bunlar arasındadır. Tüm çeşitleri masaj yapmak istediğiniz bölge üzerinde direkt olarak kullanabilirsiniz. Modüler masaj çubukları ise tek ürünle birkaç işlev elde etmenizi sağlar. Uygulama yapacağınız bölgeye göre masaj çubuğunun modüler parçalarını yeniden düzenleyebilirsiniz. Ağırlıklı olarak pilatesle ilgileniyorsanız köpükten elde edilen uzun masaj rulolarını kullanabilir ve zorlu pilates hareketlerini daha kolay uygularken bedeninizi de rahatlatabilirsiniz.

Masaj Aleti İndirimleri ve Kampanyaları

Masaj aletleri her dönem çokça tercih edilen ürünler arasında yer alır. Bu sebeple Decathlon da masaj aletleri için daima yeni indirim fırsatları ve kampanyalar sunar. Düzenli olarak Decathlon’u takip ederek ihtiyaç duyduğunuz tüm masaj aletlerine daha ekonomik şartlarla sahip olabilirsiniz. Bu fırsatlarla sunulan ürünler arasında titreşimli ve elektronik masaj aleti çeşitlerini bulabilirsiniz.

Titreşimli aletler farklı çalışma kademeleri içerir. Bu sayede kendi bedeninize en uygun ayarı kolayca bulabilir ve etkili bir masaj uygulaması yapabilirsiniz. Spor egzersizlerinden daha etkili sonuç elde edilmesi için masaj aleti tavsiye eden antrenörlerin önerdiği tüm güncel ürünleri de indirimli olarak bulmanız mümkün. Avantajlı masaj aleti fiyatları ile ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra pilates malzemeleri ve yoga matları için sunulan Decathlon kampanyalarını da inceleyebilirsiniz.

Masaj Aleti Ne İşe Yarar?

Masaj aletleri genellikle egzersizlerden önce ve sonra kullanılır. Spor öncesinde uygulayarak alternatif ve kolay bir ısınma yöntemi elde edebilirsiniz. Kaslarınızı masaj ile uyararak canlandırmanız ve harekete geçirmeniz de mümkün. Bu sayede spor esnasında oluşabilecek sakatlanmaların da önüne geçilir. Yoğun egzersizlerin ardından ise bedeni rahatlatmak için masaj aletleri tercih edilebilir. Bu rahatlama esnasında kas oluşumu da desteklenir ve egzersiz süreci bütünlüklü bir şekilde tamamlanır. En iyi sonucu elde etmek için etkin olarak çalışmış her kas grubuna azami 5 dakika süre ile masaj yapmanız gerekir.

Isınma amacı ile bir ürün seçmek isterseniz poliüretan köpükten elde edilen ve oldukça yumuşak bir yapıya sahip olan masaj rulolarını ya da toplarını tercih edebilirsiniz. Yumuşak masaj ürünlerini sırt masaj aleti, ayak masaj aleti ya da boyun masaj aleti olarak değerlendirebilirsiniz. Spor sonrası için ovmalı masaj aleti sınıfında olanları inceleyebilirsiniz. Ovmalı masaj aletleri özellikle bilyalı ve roll on şeklinde tasarlanır. Daha sağlıklı bir spor hayatı için siz de Decathlon’u tercih edebilir ve güvenilir ödeme yöntemleri ile dilediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz.