DECATHLON

Modüler Masaj Çubuğu - 500

₺420
Ref. : 8757637

Bu yenilikçi masaj çubuğu spor sonrası masaj yapabilmek için tasarlandı. Masajı antrenmandan sonra, müsabakalara hazırlanırken, istediğiniz şekilde yapın!

Yaptığınız antrenman kaslarınızı mı yoruyor?Ense, sırt, kalçalar, baldırlar... Bu ürün sizin için ideal!Çıkarılabilir parçalarıyla bu masaj çubuğu vücudunuzun her bölgesine ve tüm yoğunluklara uyar.

Renk: Siyah / Su mavisi

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Çok işlevlilik

Farklı bölgelere uygulanabilir: sırt, ense, bacaklara uygundur.

Farklı kullanım çeşitleri

Yenilik: Çıkarılabilir parçaları sayesinde masaj yapacağınız bölgeye göre ayarlayın!

Kullanım kolaylığı

Çıkarılabilir parçaları kolayca takılabilir/sökülebilir.

Vücuda uygunluk

Masaj yoğunluğunu kaslarınıza baskı yaparak kendinize göre ayarlayabilirsiniz

ürün fotoğrafları

Modüler Masaj Çubuğu - 500
Modüler Masaj Çubuğu - 500
Modüler Masaj Çubuğu - 500

teknik bilgiler

Masaj çubuğu nasıl ayarlanır?

Tek bir ürünle birçok masaj grubuna masaj yapabilmenizi sağlamak için size ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde uyum sağlayacak masaj çubuğunu sunuyoruz:
Çıkarılabilir 2 yarım halkayı bastırarak çekin ve çubukta istediğiniz yere takın. Siyah renkli silindirleri kullanarak genişletebilir ve X ya da O şeklinde birleştirebilirsiniz.

Masaj çubuğu nasıl kullanılır?

Size antrenmandan sonra, akşam ya da ertesi gün masaj yapmanızı öneriyoruz.
Masaj çubuğunu masaj yapacağınız noktaya ve istediğiniz yoğunluğa göre ayarladıktan sonra iki sapından tutarak kaslarınızın açılmasını sağlamak için öne ve arkaya doğru masaj yapabilir ya da alttan üste doğru yaparak kaslarınızı rahatlatabilirsiniz. Basıncı istediğiniz şekilde ayarlayın ve 5 dakika boyunca masaj yapın.
Daha fazla bilgi almak mı istiyorsunuz? Aşağıda yer alan öğretici videolarımızı izleyin.

Spor sonrasında neden masaj yapmalısınız?

Masaj yaparak kaslarınızı rahatlatın. Daha iyi toparlanmanıza yardımcı olur. Antrenmanlarınızı daha seri yapabilir ve kendinizi daha kolay geliştirebilirsiniz!
Bu masaj çubuğu masaj rulosuna göre daha kolay kullanılır, kalın parçaları sayesinde derin kas gruplarınıza masaj yapabilmenizi ve tetik noktalarını rahatlatabilmenizi sağlar.

Oldukça kullanışlıdır: 500 Modüler masaj çubuğunun hikayesi

"Bir kişinin sırtına masaj yapması kolay bir durum değildir."
Peki ya vücudunuzun tamamına nasıl masaj yapacaksınız? Bu sorudan yola çıkan tasarım ekibimiz kolay kullanılabilecek ve hızlıca ayarlanabilen bir masaj çubuğu geliştirmek için çalışmalar yapıyor: Çıkarılabilir yapıdaki 2 parçası ve 4 kayar parçası ile daha az parçayla daha fazla ayar sağlar.
18 ay süren tasarım sürecinin ve sporcularla yapılan testlerin ardından size ihtiyaçlarınıza uygun, çok işlevli bir masaj çubuğu sunuyoruz.

Tutkuyla triatlon yapan ekibimizin toparlanma hakkındaki sözleri:

Antrenman yaptıktan sonra toparlanma sürecinize yardımcı olması için masaj yapmalısınız. Bir tavsiye? Yorgunsanız masajı ertesi gün yapabilirsiniz. Spor sonrasında öncelik, toparlanma sağlayan bir içecek ve kompresyon çorabı kullanmaktır.
Çok sık koşmadığım için antrenman sonrasında masaj çubuğunu kullandığımda sonraki günlerde yorgun hissetmeyeceğimi biliyorum. Akşam masaj yaptığınızda ertesi gün fark edilir bir etki göreceksiniz. Bu sayede performansınızı artırabilirsiniz.

Masaj çubuğunun boyutları nelerdir?

Uzunluk: 400 mm
Çap: 75 mm. 

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Yatak 100% Polipropilen Sap/tutma yeri 100% Polipropilen Bar 70% Poliamid, 30% Cam Elyaf

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz