DECATHLON

Düz Masaj Rulosu

₺350
Ref. : 8647288

Bu masaj rulosu spor sonrasında kendinize masaj yapmanız için tasarlandı. Kendi vücut ağırlığınızla kaslarınızı rahatlatın.

Sırt, baldır, kalça, bu masaj rulosu derinlemesine ve rahat bir şekilde masaj yapmanız için idealdir. Düz yapısıyla kendinize yaptığınız ilk masajlarınız için idealdir.

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Çok işlevlilik

Çok bölgeli. Sırtta, kalçalarda ve baldırlarda kullanım için ideal.

Kullanım kolaylığı

Kendi kendinize masaj yapmanızı sağlar. Zeminde kullanılır

Vücuda uygunluk

Düz köpüğü ve orta sertliği ile rahatça yoğun masajlar yapabilirsiniz.

ürün fotoğrafları

Düz Masaj Rulosu
Düz Masaj Rulosu
Düz Masaj Rulosu
Düz Masaj Rulosu

teknik bilgiler

Masaj rulosu ile hangi kaslara masaj yapabilirim?

Çok işlevli olan masaj rulomuz vücudun birçok bölümünde kullanılabilir: kalça kasları, uyluklar (fasya lata, hamstringler ve kuadrisepsler) ve baldırlar. Ayrıca sırtınıza da masaj yapabilirsiniz!
Spor antrenmanından sonra kaslarınızı rahatlatmanızı sağlar. Antrenmandan hemen sonra, akşam ya da ertesi gün, istediğiniz zaman masaj yapabileceksiniz. Hiç spor yapmamış olsanız bile kendi kendinize masaj yapabilirsiniz ;-)

Spor antrenmanından sonra nasıl masaj yapacağım?

Bu masaj rulosunu kullanmak çok kolaydır! Yere oturun, masaj yapmak istediğiniz bölgede ileri - geri gidin. Etkili bir şekilde masaj yapmak için vücudun her bölgesine en az 5 dakika masaj yapmanızı öneriyoruz. Daha fazla bilgi ve yapabileceğiniz diğer egzersizler için videolarımızdan faydalanabilirsiniz!

Kullanım önlemleri nelerdir?

Masaj rulosu yetişkinler için geliştirilmiştir. Masaj rulosunu kullanmaya yeni başlayanların ağrı hissetmeleri ya da vücutlarında morarma olması sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Ağrılar şiddetliyse ve uzun sürüyorsa bir doktora danışın.
Morarma deriye yakın olan kan damarları nedeniyle meydana gelir, morarma oluşması durumunda endişelenmenize gerek yoktur, ürünü kullanmaya devam ettiğinizde geçecektir.

Masaj rulosunun boyutları nelerdir?

Çap: 13 cm
Uzunluk: 33 cm 

vıdeo

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Köpük 100% Köpüklü Polipropilen

Bakım tavsiyesi

Islak bezle temizleyin.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz