CORENGTH

El Yayı - 40 kg - Kırmızı - Zor Seviye

₺90
Ref. : 8576808

Ön kolunuzu güçlendirmeniz için tasarlandı. 40 kg'lık yüksek bir dirençle kas geliştirme antrenmanlarında kavramayı geliştirmek için tavsiye edilir.

Hafif, tutması kolay, kompakt, yüksek dirence sahip bu yay, her yerde kavrama beceriniz üzerinde çalışmanıza olanak tanır. Sadece bir çantaya veya cebe koyun.

Eve teslimat
Şu anda internet sitemizde mevcut değil

Ücretsiz mağazadan teslim al

Gizlilik politikası hakkında

ürün faydaları

Yer kaplamama

Hafif ve az yer kaplayan bu ürünü her yerde kullanabilirsiniz.

Kullanım kolaylığı

Hiçbir ayarlamaya gerek duymadan ürünü elinize alın ve güçlenmeye başlayın!

ürün fotoğrafları

El Yayı - 40 kg - Kırmızı - Zor Seviye
El Yayı - 40 kg - Kırmızı - Zor Seviye

teknik bilgiler

Kırmızı yayın boyutları

Kırmızı yayın boyutları:
- Dış 85 mm
- İç 44 mm
- Çap 21 mm

Direnci yaklaşık 40 kg'dır, bu da yayın iki ucunu bir araya getirmek için 40 kg'lık bir kuvvetin kullanılması gerektiği anlamına gelir.

Yüksek seviye dirence sahip el yayının avantajları nelerdir?

Bu yüksek seviye dirence sahip el yayıyla kendinize meydan okuyun. Kompakt ve hafif, kavramanız üzerinde kolayca çalışmanız için her yere yanınızda götürebilirsiniz. Zaman içinde dayanıklı olduğu için birçok seans boyunca kullanabileceksiniz!
Ön kollarınızı güçlendirmek, kas geliştirme, tırmanış, tenis performansınızı artırmanıza yardımcı olur veya sadece elde yük taşımanızı kolaylaştırır (su şişeleri, alışveriş vb.).

Sert el yayını doğru şekilde nasıl kullanırım?

Yayı yerini doğru bir şekilde kullanmak için tek yapmanız gereken onu avucunuzun içine yerleştirip sıkmaktır. Bu en yüksek direnç seviyesi olduğundan yayın iki tarafını bir araya getirmekte oldukça zorluk çekmeniz son derece normaldir! Her zaman aynı yerde kullanılmasını önlemek için yayı iki set arasında çeyrek tur döndürün.

Antrenörümüz size el yayının kullanımı hakkında tavsiyeler sunuyor

Yüksek dirençli bu el yayı, ön kolları güçlendirmek ve kavramanızı geliştirmek için tavsiye edilir. Sırt veya kol egzersizlerinin sonunda kullanın. Çok sayıda tekrar yerine, aleti gücünüzün yettiği kadar sıkarak uzun süre tutmayı tercih edin. Seanslar boyunca tutma süresini artırın. Bunun yerine, tek bir günde çok sayıda set yerine, hafta boyunca birkaç kez el başına 2 ila 3 set yapın.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Metal yapı 100% Termo Polimer Elastomer

Kullanıcı Talimatları

Bu ürün diş kaşıma halkası değildir.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz