Bebek Mayoları ve Aksesuarları

Bebek Mayosu ve Deniz Aksesuarları

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Yüzücü Bonesi - Siyah
Yüzücü Bonesi - Siyah
₺55
NABAIJI Yüzücü Bonesi - Siyah (21)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
SİLİKON YÜZÜCÜ BONESİ - SİYAH
SİLİKON YÜZÜCÜ BONESİ - SİYAH
₺20
NABAIJI SİLİKON YÜZÜCÜ BONESİ - SİYAH (66)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
SILIMESH Yüzücü Bonesi - Siyah
SILIMESH Yüzücü Bonesi - Siyah
₺40
NABAIJI SILIMESH Yüzücü Bonesi - Siyah (31)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Kumaş Yüzücü Bonesi - Lacivert
Kumaş Yüzücü Bonesi - Lacivert
₺16
NABAIJI Kumaş Yüzücü Bonesi - Lacivert (285)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
SİLİKON YÜZÜCÜ BONESİ - MAVİ
SİLİKON YÜZÜCÜ BONESİ - MAVİ
₺20
NABAIJI SİLİKON YÜZÜCÜ BONESİ - MAVİ (66)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
İnce Silikon Yüzücü Bonesi - Gri
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
İnce Silikon Yüzücü Bonesi - Gri
₺11
NABAIJI İnce Silikon Yüzücü Bonesi - Gri (19)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Bebek UV Korumalı Uzun Kollu Tişört - Mavi
EKO TASARIM
Bebek UV Korumalı Uzun Kollu Tişört - Mavi
₺75
NABAIJI Bebek UV Korumalı Uzun Kollu Tişört - Mavi (4)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.5/5 Şuna göre: 1684 Çevrimiçi ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Bebek Mayo ve Modelleri>

Bebek mayosu modelleri;bebekli ailelerin tatillerde, havuz kenarı aktivitelerindeve outdoor etkinliklerde en çok ihtiyaç duyacağı bebek giyim ürünleri arasında ilk sıralarda yer alır. Bebeklerin su içinde ve güneş altında güvende kalmasını sağlayan mayo türleri, bu sayede bebeklerin hassas ciltlerine özen gösterir ve çeşitli sağlık problemlerinin ortaya çıkmasını önler. Her yaştaki bebek için güvenle satın alabileceğiniz mayo seçenekleri, kız ve erkek bebekler için de ayrı olarak tasarlanır ve böylece bebeğinizin kendisine en uygun üründen faydalanabilmesine olanak tanır.

Bebek Mayosu Nasıl Olmalıdır?

Bebek mayosu seçenekleri arasında tercihte bulunurken, ilk olarak ürünü hangi ortamda kullanacağınıza dikkat etmeniz önerilir. Eğer bebeğinizi denizde ya da açık havuz modellerinde yüzdürecekseniz, güneş korumalı bebek mayosu modelleri arasından tercihte bulunmanız tavsiye edilir. Hem kız hem erkek bebekler için ideal olan UV korumalı bebek mayosu modelleri, zararlı güneş ışınlarını filtreler ve bu sayede bebeğinizin cildinde güneş kaynaklı yanıklar, kuruluklar ve döküntüler oluşmasının önüne geçer. Bebeğiniziilerleyen yaşlarda ortaya çıkabilecek güneş kaynaklı cilt sağlığı sorunlarına karşı da koruyan ürünler, aynı zamanda esnek dokularıyla da dikkat çeker. Bebeğinizin su içinde güvenle ve rahatça hareket edebilmesini sağlayan mayo seçenekleri, deniz ve havuz kenarları için özel olarak üretilen bebek ayakkabıları ile de uyum sağlar.

Bebek Mayosu Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Mayo seçerken ürünün bebeğinizin cinsiyetiyle uyumlu olmasına özen göstermenizde yarar bulunur. Erkek bebek mayosu ve kız bebek mayosu modelleri, erkek ve kız bebeklerin fiziksel gelişim süreçlerindeki farklılıklar göz önünde bulundurularak üretilir. Bu sebeple de bebeğinizin ayına göre seçeceğiniz ürünler, erkek ve kız bebekler için ayrı boyutlarda tasarlanır. Bebeğinize uygun mayoyu seçerek ürünün bebeğinizin vücuduna kusursuz bir şekilde oturmasını ve bebeğinize eşsiz bir konfor sunmasını sağlayabilirsiniz. Bebek yüzücü mayosu satın alırken ürünün sızdırmaz özellikte olmasına da dikkat etmeniz tavsiye edilir. Sızdırmaz bebek mayosu seçenekleri, bebek bezleriyle birlikte güvenle kullanılabilmeleri ve size hijyenik bir deneyim sunmaları sayesinde bebek sahibi aileler için en ideal modeller arasında başı çeker.

Bebek Mayosu Fiyatları Nelerdir?

Bebek mayolarının fiyat seçenekleri, ürünlerin yapımında kullanılan malzemeye, tasarım detaylarına ve ürün boyutlarına göre farklılık gösterir. Bebek mayolarının bir bölümü, alt üst olmak üzere iki parça hâlinde üretilir. Bu parçalar, set olarak tercih edilmeleridurumunda size son derece ekonomik seçenekler sunar. Alt üst mayo modelleri, dileyen kullanıcılar için ayrı ayrı da satılabilir ve bu sayede bebeğiniz için farklı kombinler oluşturmanız mümkün hâle gelir. Bebek mayolarının bir bölümü ise tek parçalı olarak tasarlanır. Tek parçalı mayolar, özellikle yüzmeyi bilen bebekler için ideal ürünlerdir. Bebeğinizin su içindeki hızlanma seviyesini artıran tek parçalı yüzücü mayoları, canlı renkleriyle öne çıkarken ideal fiyat seçenekleriyle de beğeni toplar.

Bebeklerin Denizde Kullanabileceği Malzemeler Nelerdir?

Bebeklerin denizde güvenle yüzebilmesini sağlayan ürünler, yalnızca mayo çeşitleriyle sınırlı değildir. Bebekler için üretilen kolluklar, can simitleri ve yüzme yelekleri de bebeğinizin güvenliğini sağlama ve sağlığını koruma açısından son derece büyük önem taşır. Bebekler için özel olarak tasarlanan havlu çeşitleri de aileler tarafından sıkça tercih edilen bebek yüzme ürünleri arasında bulunur. Eğer siz de bebeğinizin maksimum performansla yüzmesini ve bu esnada güvende kalmasını istiyorsanız, hemen Decathlon’daki mayo modellerine ve deniz ürünlerine göz atabilirsiniz. Birbirinden kaliteli Decathlon ürünleri sayesinde bebeğinize sağlıklıbir yüzme deneyimi sunabilir ve geleceğin rekortmen sporcusunu yetiştirmeye bugünden başlayabilirsiniz.