Deniz Şortları

Deniz Şortları

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
4.4/5 Şuna göre: 1137 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

DENİZ ŞORTLAR

Yaz aylarınızın ve tatil bavullarınızın vazgeçilmezi olan birbirinden renkli ve desenli erkek deniz şortu ve kadın deniz şortu modelleri, plajda geçireceğiniz zamanları daha keyifli hale getiriyor. Yüzerken, güneşlenirken, sörf tahtası üzerindeyken, plaj voleybolu oynarken, dans ederken, eğlenir ya da gölgede dinlenirken hem size çok yakışan hem de içinde rahatça hareket edebileceğiniz güzel bir deniz şortu, yaz aylarında yanınızdan ayırmayacağınız joker parça oluyor.

Deniz Şortu Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Deniz şortu erkek için kısa ya da uzun paçalı, rengarenk ve eğlenceli ya da sade modelleri ile öne çıkıyor. Bayan deniz şortu modelleri de birbirinden şık, renkli, desenli ya da düz ve klasik modeller ile plaj şıklığını garanti ediyor. Doğru deniz şortu seçimi için, vücudunuza uygun renk, desen, model ve paça boyu seçimlerinin yanında, şortun materyalleri de önem arz ediyor. Decathlon’da deniz şortları, elastik bel özelliği, bağlanabilen bel, hızlı kuruma sağlayan su tutmazlık işlemi görmüş, hareket özgürlüğü sağlayan çift yönlü esneyen kumaşlar gibi seçenekler ile üretiliyor.

Erkek Deniz Şortu ve Kadın Deniz Şortu Modelleri Nelerdir?

Vücut tipiniz ve ihtiyaçlarınız ile doğru orantılı olarak, birbirinden farklı birçok deniz şortu modeli bulunuyor. Plajda eğlenceli ve farklı bir görünüm elde etmek isteyenler için rengarenk şort modellerinin yanında, deniz, plaj ve yaz temasına uygun desenlere sahip şortlar da bulunuyor. Klasik ve şık bir görünüm isteyenler; tek renkli, parçalı renkli ya da sade tasarımları tercih ediyor. Erkek boardshort ve kadın boardshort modelleri de hem plaj hem de plaj sporları için çokça tercih ediliyor. Deniz şortu olarak da geçen bu şortlar arasında da renkli ya da düz, kısa ya da uzun seçenekler bulunuyor.

Kısa Deniz Şortu Modelleri Nelerdir?

Kısa deniz şortu modelleri oldukça tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Deniz şortu boyuna karar verirken vücut tipiniz önem arz ediyor. Kısa boylu kadın ve erkek deniz şortu kısa seçildiğinde bacak boyunu daha uzun göstererek daha hoş bir görünüm elde edilebiliniyor. Deniz şortu bayan ve erkek modellerinin kısa olanları arasında, beli bağlamalı, bağlamasız ve elastik olanlar, boxer modelinde olanlar, desenli ve düz, cepli ve cepsiz olanların yanında paçalarının sağı ve solunda hafif bir oyuk dekolte olan modeller de bulunuyor.

Büyük Beden Deniz Şortu Modelleri Nelerdir ve Kaç Bedene Kadardır?

Büyük bedene sahip olanlar, vücutlarına yapışmayan, çok açık renklerde olmayan ve düz ya da çok dikkat çekmeyen desenlere sahip uzun, diz hizasında ya da kısa paça boylu deniz şortlarını tercih edebiliyor. Decathlon büyük beden deniz şortu arayanlar için de uygun ürünler sunuyor. Small/36 bedenden başlayan beden boyu, 3XL/46 bedene kadar devam ediyor.

Büyük Beden Deniz Şortu Bayan Modelleri Nelerdir?

Büyük beden deniz şortu bayan modelleri arasında kısa, diz hizasında ya da uzun deniz şortları yer alıyor. Bunlar arasında elastik belli, sıkma ipli, hızlı kuruyan kumaşlı boardshort modelleri bulunuyor. Bu şortlar hareket etmek için çok uygun ve su sporlarında kullanım için iyi bir seçim olmasının yanında, mayo ve bikini üzerine de giyilebiliyor. Uzun kesimli, çift yönlü esneme özelliği ile hareket özgürlüğü sunan, düz bel özelliği ile dalgalarda kavrama sağlayan şortlar da güzel seçimler arasında yer alıyor. Diz hizasında olan klasik deniz şortları da farklı desenleri, renkleri ile göz dolduruyor ve su sporları ile ilgilenenler için hareket kabiliyetini destekleyen yapılar sunuyor. Sahilde vakit geçirirken mayonuzun, şortunuzun üstüne geçirebileceğiniz birbirinden renkli ve desenli panço plaj havlusu da görünümünüze farklılık ve şıklık katarken kurtarıcı bir parça oluyor.

Decathlon deniz şortları, hem yüzmek, güneşlenmek ve plaj aktivitelerine katılıp rahatça hareket etmek için hem de sörf ya da diğer su sporları ile ilgilenmek için çok uygun seçenekler barındırıyor. Plaj giyiminin olmazsa olmaz parçası deniz şortu, size en yakışan ve ihtiyaçlarınıza en uygun olan boardshort modelleri ve daha fazlasını Decathlon’da keşfedebilirsiniz.