Kadın Koşu İç Giyimi

Bayan Koşu İç Giyim

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
a11y.skip-filters
Filtre
Fiyat

En yüksek fiyat en düşük fiyattan küçük olamaz.

4.6/5 Şuna göre: 198 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Kadın Koşu İç Giyim

Hız ve yüksek performans gerektiren bir spor dalı olan koşu için, vücudunuzu saran giyim ürünlerinin de ergonomik yapısının olması oldukça önemlidir. Decathlon, kadın koşu iç giyim ürünlerindeki sayısız çeşidi ile koşu için ihtiyacınız olan tüm parçaları bir arada sunar. Sezonun trend desen ve renklerinden ilham alan tasarımları ile her koleksiyonda yepyeni ürünler tasarlayan Decathlon, kadınların vücut ergonomisine uygun olarak ürettiği modeller sayesinde kullanım performansı sağlar. Şık, dinamik ve esnek tasarımlara sahip bayan koşu sütyeni ve atlet modellerine, hızlı hareket etmenize katkıda bulunan koşu tangası ve koşu külodu çeşitleri eşlik eder.

Kadın koşu iç giyim ürünleri nelerdir?

Ayarlanabilir askılı olarak tasarlanan spor sütyeni çeşitleri, ürünleri göğüs ölçülerinize ve kullanım alışkanlıklarınıza göre düzenlemenize imkan tanır. Bu tip sporcu sütyeni modelleri, klasik sütyen modellerine benzemesine rağmen teknik özellikler bakımından spor yapmaya elverişli niteliklerle tasarlanmıştır. Terlemeyi önleyen özel kumaş dokusu, vücudu ergonomik bir biçimde saran sütyen modeline hava alabilen bir özellik sunar. Ürünün klasik sütyen çeşitlerinde olduğu gibi giyilip çıkarılması, kullanıcıya pratik bir kullanım imkanı sağlar. Yüzücü tipi sırt modeline sahip sporcu sütyeni modelleri, özel arka bölüm deseni sayesinde sırt yapısını destekleyen bir tasarıma sahiptir. Kolaylıkla giyilip çıkarılan sütyen modeli, vücudu destekleyen ergonomik yapısının yanı sıra göğüsleri şekillendiren şık bir görünüm de sunar. Spor iç giyim ürünleri, kadın sporcuların özgüvenine sağladığı katkı sayesinde, hem antrenman hem de karşılaşmaların vazgeçilmez ürünleri arasındadır.

Bayan koşu sütyeni kullanmanın avantajları nelerdir?

Göğsü saran kupları ile mükemmel bir kavrama desteği sunan sporcu sütyeni modelleri, kadın sporcuların darbelere karşı olan dayanıklılığına da katkı sağlar. Göğüs bölgesini ergonomik bir biçimde saran file tasarımlı ince kup kumaşı, terlemeye karşı vücudu koruyan özellik taşır. Yoğun spor aktivitesi sonrasında aşırı terlemeye maruz kalan vücut yapısı, kadın sporcu sütyeni modelleri sayesinde daima kuru kalır. Düz olarak tasarlanan dikişler sayesinde, harekete bağlı olarak oluşan cilt tahrişleri önlenir. Koşucu sütyeni olarak tasarlanan ürün modelleri, yüzücü tip sırt modeli ile tasarlanmıştır. Kürek kemiklerini açıkta bırakan bu özel tasarım sayesinde, spor performansı hiçbir engelle karşılaşmadan gerçekleştirilmiş olur.

Elastan kumaş yapısına sahip koşu tangası modelleri, yoğun antrenman performanslarında üzerinizden kaymadan konforlu bir kullanım imkanı sağlar. Ekstra hafif kumaş tasarımı, varlığını hissettirmeden ve terletmeden keyifle kullanmanız için tercih edilmiştir. Minimum dikiş özelliği ile tasarlanan kadın koşu tangası modelleri, tahrişi önleyerek spora odaklanmanıza katkı sağlar. "Seamless" dikiş teknolojisi ile tasarlanan koşu külodu modelleri, ürünün kaymasını önlemek amacıyla %7 oranında elastan içerir. Esnek bir dokuya sahip olan koşu külodu modelleri, tıpkı diğer Decathlon koşu iç giyim ürünlerinde olduğu gibi, terlemeye karşı nefes alabilen özelliklerle tasarlanır.

Kadın Koşu Sütyeninin Özellikleri Nelerdir?

Sağlıklı bir spor performansı için tasarlanmış kadın koşu iç giyim ürünleri, birçok teknik yönden klasik modellerden farklıdır. Yaralanma ve lenf bezlerine baskı yapma risklerini ortadan kaldırmak için, sporcu sütyeni modelleri balensiz olarak üretilir. Sporcu sütyeni modellerinde meme başı tahrişini önlemek için dikişler azaltılmış ve yumuşak kılınmıştır. Sporcu tipi sütyenler, normal zamanlarda kullanılan klasik sütyen çeşitleri ile aynı ölçülerde tasarlanır. Decathlon tarafından tasarlanan kadın koşu kıyafetleri, çamaşır makinesinde ve 30 derece su sıcaklıklarında rahatlıkla yıkanabilir. Ürünlerin temizlenmesinde standart çamaşır deterjanları kullanılabilir. Ancak ağartıcı gibi kimyasal maddelerin kullanılması, kurutma yapılması ve kuru temizleme işlemlerine tabi tutulması, uzun ömürlü kullanımı sağlamak adına önerilmez. Decathlon.com veya Decathlon'da bulabileceğiniz kadın koşu iç giyim ürünleri, koşarken kendinizi rahat hissederek performansınızı en üst düzeyde göstermenize olanak sağlar. Decathlon'un hem estetik hem de kullanışlı olan kadın koşu kıyafetleri arasından dilediklerinizi hemen seçebilirsiniz.