Bayan Mont Modelleri

22 Adet Adet

Sıralama:

Ürününüz eklendi
Seçilen Ürünleri Karşılaştır (0/5)
Karşılaştırılacak hiçbir ürün yok
Karşılaştırıcınız dolu Lütfen bir ürün silin
Sil

2019 Bayan Mont Modelleri

Türkiye’nin en büyük spor mağazası Decathlon’un sağladığı kargo hizmeti sayesinde ile satın alacağınız kadın mont modelleri snowboard, kayak gibi spor aktivitelerinde ve günlük hayatta giyilebileceğiniz şekilde tasarlanmaktadır. Kapüşonlu olarak üretilen fermuarlı bayan montlarının kilit sistemi giyip çıkarırken kolaylık sağlıyor. Üretiminde tercih edilen kalıp ürünün vücuda tam olarak oturmasını sağlıyor. Bayan mont modelleri; kullanışlı cepleri sayesinde hem değerli eşyalarınızı taşıyabilmeniz hem de soğuk havalarda ellerinizi koruyabilmeniz için yeterli genişlikte tasarlanıyor. Üretiminde tercih edilen materyal ürünleri su geçirmeyen ve hava alan bir yapıya sahip olduğu için yağmurlu havalarda su geçirmeyen mont modellerini tercih edebilirsiniz.Tarzınıza uygun ürüne kredi kartına özel taksit seçenekleri ile sahip olmak için hemen alışverişe başlayın!

Bayan Mont Çeşitleri

Mont, soğuk havalardan korunmak için sonbahar ve kış mevsimlerinde giyilen bir kıyafet türüdür. Pek çok farklı amaca hizmet eden çok çeşitli modeller bulmak mümkündür. Genelde uzun kollu olan mont çeşitleri, kapüşonlu veya kapüşonsuz tasarlanabilir. Deri, keten, keçe, kot, polar, kürk ve yün gibi birçok malzemeden üretilebilir. Bazı modellerin kapüşonunda, kollarında, yakasında veya eteklerinde, daha fazla sıcaklık sağlamak için suni kürk bulunabilir. Özellikle kış ve kar sporlarından, doğayla iç içe olan spor türlerinden keyif alanlar, spor mont modellerini sıklıkla kullanmaktadır. Sporun yalnızca erkekler değil kadınlar arasında da yaygınlaşması, amatör ve profesyonel kadın sporcuların çoğalmasını sağlamıştır. Artık spor tutkunu kadınlar için en az erkeklerinki kadar çeşitli, son teknolojiyle üretilmiş, kullanışlı bayan mont modelleri bulabilmek mümkün hale gelmiştir. Bayan mont modelleri arasında bazı şişme montlar dizlere kadar uzanabilir. Ama spor kadın mont çeşitleri, genelde rahat hareket etmeye yönelik üretilir ve uzunlukları bel bölgesine kadar olur. Kadın mont seçenekleri arasında her spor tercihinin ihtiyacını karşılayacak uygun bir model bulmak mümkündür.

Spor Tercihine Göre Bayan Mont Modelleri

Eğer kış sporlarıyla uğraşıyorsanız; amatör ya da profesyonel de olsanız mutlaka kış sporlarına uygun mont satın almanız gerekecektir. Öncelikle sevdiğiniz aktivite ne olursa olsun, sağlıklı, nefes alabilen malzemelerden üretilmiş kıyafetleri seçmek, her zaman ilk dikkat edilecek noktalardan birisidir. Snowboard ve kayak için üretilen kadın mont modelleri arasından seçiminizi yaparken ilk dikkat edeceğiniz nokta, seçiminizin hareketinizi kısıtlayıp kısıtlamadığıdır. Normalde nasıl bir içlik giyiyorsanız, montunuzu benzer kalınlıkta bir kıyafetle denemeniz, hareket aralığınızı test edebilmeniz için yararlı olacaktır. Şişme montlar ise trekking, doğa yürüyüşü, kamp ve koşu gibi bir çok faaliyet için kullanışlı olacağı gibi günlük kıyafetlerinizle de kombin edilebilecek, şık seçenekler yaratacaktır. Tercih ettiğiniz spor yürüyüş ise karşılaşabileceğiniz çeşitli hava koşullarında sizi yarı yolda bırakmayacak, kapüşonlu, hafif, rüzgâr ve su geçirmez modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle su tutmayan, yani üzerine gelen suyun kayıp gitmesini sağlayan özel kumaşlardan üretilmiş modeller son derece kullanışlı olabilir. Decathlon'da sunduğumuz şık ve hesaplı bayan mont modellerinden birine sahip olun, spor yaparken bile harika görünebilirsiniz!

Bayan Mont Fiyatı

Bayan mont modellerine bakıldığında Decathlon kadın mont ürünlerinin ortak özelliği dayanıklılıktır. Bunun yanında kullanım yerine göre özellikler değişmekle beraber, mont modelleri arasında kapüşonlu olan modeller fonksiyonel kullanım avantajları ile öne çıkar. Ürünlerde tasarlanan görünen ve gizli ceplerde, her türlü küçük objenin güvenle taşınması sağlanır. Kışlık montlar arasında en çok tercih edilen tasarımlardan biri de 2 saatlik yağmura karşı koruyan, sızdırmazlık özelliği olan ısı yalıtımı olan montlardır. Decathlon imzalı tüm ürünler, ilgili testlerden geçtikten sonra piyasaya sunulmuş olan kadın montlarıdır. Koleksiyonda XS ile XXL arasında farklı beden aralığında değişen modeller yer alır. Kimi modeller tek renk tasarlanırken seçkideki kimi ürünler bloklu olarak iki farklı renktedir. Ürünler, kış aylarında soğuğu geçirmeyen ve kişiyi sıcak tutan montlardır. Kadın mont fiyatları ise ürünlerin özelliğine göre değişiklik gösterir. Decathlon kadın kışlık mont modelleri, özellikle kış aylarında spordan vazgeçemeyenler için idealdir.