WED'ZE

Ürün gamının en sıcak tutanı: % 20 yün oranı

Kayak Snowboard Kadın Kıyafetleri Kayak, Snowboard - XWARM KAYAK İÇLİĞİ WED'ZE - Kayak, Snowboard
Kayak Snowboard Kadın Kıyafetleri

XWARM KAYAK İÇLİĞİ - kadın, siyah pembe WED'ZE

WED'ZE
KAYAK veya SNOWBOARD yaparken polyester YUMUŞAKLIĞI ve yün SICAKLIĞI ile çok sıcak tutan bir içlik arayanlar için tasarlanmıştır. Ürün gamının en sıcak tutanı: % 20 yün oranı

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8343701
TEKNİK BİLGİLER
BİLEŞEN Yün kalitesi, son yıllarda oldukça artmıştır. Bu doğal malzeme, sıcak tutar, yumuşaktır, nefes alır, esneyebilir ve kokusuzdur. Bu özellikleri onun kayak ve snowboard için mükemmel olmasını sağlar. %20 oranındaki yün sayesinde doğal bir sıcaklık sağlar ve ısı yalıtımı oluşturur. Yünün polyester ile karışımı ile aktiviteleriniz boyunca size büyük ölçüde rahatlık sağlar. Bilek kısımlarında bulunan entegre manşetleri soğuk havanın içeri girmesini engeller.
Teri dışarı atma özelliği Kayak pistlerinde, antrenman sırasında terleyebilirsiniz. Sizi kuru tutmak için, nefes alan kumaşlar vücudunuz tarafından üretilen teri dışarıya atar. Fermuarlı ve yüksek boyun kısmı sayesinde boynunuz üşümez. Koltuk altı bölgelerinde bulunan fırçalanmamış bileşeni sayesinde, ana kumaştan daha esnek bir yapısı ve teri daha iyi dışarı atma özelliği vardır.
Soğuk hava girmesini engeller Bilek kısımlarında bulunan entegre manşetleri soğuk havanın içeri girmesini engeller.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER