TRIBORD

Islakken bile UV ışınlarına karşı korur!

UV Korumalı Üstler Çocuk Spor Giyim - UV KORUMALI ÜST TRIBORD - Çocuk Spor Giyim
UV Korumalı Üstler

UV KORUMALI UZUN KOLLU ÜST - ÇOCUK - MAVİ / BEYAZ / RIDE TRIBORD

TRIBORD
20°C'nin üzerindeki su sıcaklarında güneşten korunmak isteyen genç sörfçüler için tasarlandı. Sudayken bile güneş ışınlarına karşı koruma sağlayan uzun kollu UV korumalı vücuda oturan çocuk tişörtü. Board tahtası ile temas halinde tahrişleri önler.
Beden
Decathlon
19.99TL - %

19.99TL*
Dont écoparticipation: /

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
19.99TL  %
19.99TL*
Dont écoparticipation: /

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8356700
ÜRÜN AVANTAJLARI
Güneşe karşı koruyucu PROFILTER UPF 50+ kumaş. Uzun kollu. Islakken bile UV korumalı.
Tahrişi önleme Vücuda oturan kesimi ve kol altlarındaki paneller sayesinde tahrişleri önler.
Çabuk kuruma özelliği Çabuk kuruyan polyesterli sentetik kumaş.
Destek Giysinin alt kısmında bulunan sıkma ipi sudayken sabit kalmasını sağlar.
Bakım kolaylığı Kum tutmaz bileşen = Bakım kolaylığı, uzun kullanım ömrü ve rahatlık.
TEKNİK BİLGİLER
PROFILTER - UV koruması UV korumalı bu TRIBORD ürününün kumaşı UVB ışınlarına karşı %98 ve UVA ışınlarına karşı %95 oranında koruma sağlar (UPF 50+). EN - 135758 - 2 no'lu standarda göre bu oranlar güneşe karşı etkili koruma sağlar. Su sporları yapanlar tarafından hem suda hem suyun dışında kullanılabilir. Ürünün liflerine doğrudan katılan seramik parçacıkları yıkamadan sonra bile özelliğini kaybetmeyen uzun süreli koruma sağlar.
Hızlı kuruma Polyester kumaşı sayesinde sudan çıktıktan sonra kolayca kurur.
Güneşe karşı alınması gereken önlemler Bu tişört güneşe karşı korunmayı sağlamakla birlikte, yansıma etkisi (suyun veya kumun üzerinden), sıcaklık, günün saati dikkate alınmalıdır. Bu tişörtü giydiğinizde aşağıdaki önlemleri de almayı unutmayın: Güneş gözlüğü, şapka veya kasket kullanma, düzenli olarak uygun bir güneş kremi sürme, düzenli su içme vb.
SPF 50+ ne anlama gelmektedir? UPF; dünya genelinde standartları belirlenmiş güneş koruma faktörünü (Ultra Viyole Işınlarına Karşı Koruma) simgeler. Kumaşın koruma düzeyini; daha doğru bir deyişle UV ışınlarını geçirgenlik oranını belirtir. Standartlara uygun olması açısından kumaş UV ışınlarının %95'ini engellemelidir. UPF 50+; kumaşın UVA ışınlarının %95'ini; UVB ışınlarının %98'ini engellediğini belirtir.
Kum tutmaz bileşen Kumaşın bileşenleri sayesinde kum yüzeye yapışmaz.
Tahriş önleme Bodyboard ya da sörf tahtası nedeniyle oluşan tahrişlere ve aşınmalara karşı koruma sağlar. Boyun ve koltuk altlarında oluşacak tahrişleri engellemek için wetsuit altına içlik olarak da giyilebilir. Bu Tribord üst giyim ürününü, kürek çekme hareketlerinden kaynaklanan tahrişleri önlemek için kol altlarında dikişsiz panellerle ve vücuda oturan bir kesime sahip olacak şekilde tasarladık.
Sabitleme sistemi Bu Tribord UV korumalı üst giysinin kalça hizasına denk gelen kısmında sıkma ipi bulunur. Maksimum sabitlik sağlamak için giysiyi vücudunuza göre ayarlamanızı sağlar.
Ayrıca, spor sırasında giysinin üzerinizden çıkmasını engellemek için deniz şortunuzun ipini de bu ipe bağlayabilirsiniz.
Güneşten korunma rehberi http://www.tribord.tm.fr/conseils/comment-se-proteger-du-soleil-le-guide-de-la-protection-solaire
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana kumaş
85.00% Polyester, 15.00% Elastan
Bakım önerileri İlk kullanımdan önce yıkayın. Kullanımdan sonra duru suyla durulayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Hassas yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Uyarılar Ürün sadece vücudun kapalı bölgelerini korur.
TAVSİYE KILAVUZU Ürün hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız Kullanım Kılavuzu
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Güneşe karşı koruyan bileşenlerin tamamı mühendislerimiz tarafından laboratuvarda test edildi. Standartlara uygunluk: EN 13758-2. Üretime geçmeden önce kullanılan materyalleri test ederiz. Bağımsız laboratuvarlarda gerçekleştirilen testlerin tamamlayıcısı olarak kendi ölçüm araçlarımızı da kullanırız. Islak ve kuruyken laboratuvarda test edilen ürünler ayrıca spor sırasında gerçek kullanım koşullarında da denenir (kullanım kaynaklı esneme).
Ürün testi Hendaye'deki (Fransa) ekiplerimiz tarafından tasarlandı ve test edildi. Bu ürün için kullanılan bileşenler, en yüksek kalite ve kullanım ömrünü sağlamak için laboratuvarda test edildi.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI