Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
DOMYOS

Bebek jimnastiğine yönelik ilk ayakkabı!

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/fe5566a841f7474eb30235f1eb07453c.zip/index.html
Referans numarası : 8278585
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Bebek Jimnastik Ayakkabıları

ULTRALIGHT JİMNASTİK AYAKKABISI - BEBEK - KOYU GRİ DOMYOS

DOMYOS
Bebek jimnastiği için tasarlandı. Bebek jimnastiğine yönelik ilk ayakkabı! Giyilmesi oldukça kolay ayakkabı, çocuğunuzun jimnastik aletlerinden kaymasını engeller. UYARI: Ürün bedenleri küçük yapıdadır, 1 beden büyüğünü almanızı öneririz.
UYARI:
ÜRÜNÜN KALIBI DARDIR.BİR BEDEN BÜYÜĞÜNÜ ALMANIZI ÖNERİRİZ

Renk : Koyu gri

Kullanıcı değerlendirmesi
Decathlon
34.99TL - %

34.99TL*
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
34.99TL  %
Eski Fiyat0.00TLYeni Fiyat34.99TL**
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Mağaza Stoğuna Bak
AVANTAJLARI
Esneklik Esnek gövde ve taban.
Kaymazlık Kaymaz tabanı ve ön ve arkada bulunan destekleri sayesinde yer tutuşu sağlar.
Giyme / çıkarma kolaylığı Sağ ve sol ayakta işaret, cırt cırtlı bant, arkada kulak.
TEKNİK BİLGİLER
Genç yaşlardan itibaren yapılan fiziksel aktivitelerin faydaları:

Genç yaşlardan itibaren yapılan düzenli fiziksel aktiviteler, çocuğun fiziksel ve entellektüel gelişimine katkı sağlar. Bu öğreti, hayat boyunca karşılaşılacak sağlık problemlerini engelleyerek iyi ve sağlıklı bir yaşam sunar. Ayrıca, toplu şekilde yapılan fiziksel aktiviteler, çocuğun sosyal yaşama adapte olmasına ve kişisel gelişimine katkıda bulunur.

Fiziksel ve entellektüel faydaları:

Fiziksel faydaları nelerdir? - Başlıca fiziksel becerilerin kazanımını artırır (psikomotor gelişimi)
- Gelişimi destekler
- Obeziteye karşı savaşır
Entellektüel faydaları nelerdir?
- Kendine olan güveni artırır
- Bir gruba katılmayı teşvik eder
- Çocuğun kişisel gelişimine katkıda bulunur

Kullanım önerileri:

Domyos bebek jimnastiği ayakkabıları, iç mekanda giyilmelidir (kuru ve düz yüzeyler). Minik ayakların zeminle maksimum temas sağlaması için ayakkabıları çorapsız giymek yeterli olacaktır. Böylece, ayağının altında bulunan sinirleri zemini "hissedecek" ve dengesini sağlamasına yardımcı olacaktır.

Çocuk ayağının karakteristik özellikleri:

Bebeklerin çıplak ayakla yürümesi, dokunma duyularını tanımaları ve öğrenmeleri için en iyi yoldur. Ayağın altında bulunan sinirler, iyi bir denge sağlamak için vücut ağırlığının eşit şekilde dağıtılmasına yardımcı olur. Geniş ve esnek yapılı Domyos bebek jimnastiği ayakkabıları, bebeklerinizin ayaklarının soğuktan ve tehlikeli zeminlerden koruyarak herhangi bir kısıtlama olmadan gelişmesini ve güçlenmesini sağlar. Tüm ayakkabılarımız, bebeklerin minik ayak yapısına uygun olarak tasarlanmıştır.

Antrenman:

Bebek jimnastiği nedir? Uygun araç gereçler eşliğinde, belirli parkurlar dahilinde ve eğitmenler beraberliğinde gerçekleştirilen jimnastik aktiviteleri ve oyunlarıdır. En miniklerin bile kullanımına uygun çeşitli boylardaki jimnastik aletlerinden oluşan bu parkurlar, (denge tahtası, yürüme aleti, paralel bar ile rulo ve silindir minder) çocukların dengeli bir şekilde yürümesine atlamasına, kaymasına ve tırmanmasına, vb. olanak sağlar. Bebek jimnastiği, 10 aylıktan - 6 yaşa kadar yapılabilir.

Egzersizin faydaları:

Bebek jimnastiğinin faydaları nelerdir? Bebek jimnastiği antrenmanı, miniklerin psikomotor becerilerinin, dengelerinin, koordinasyonlarının ve dokunma duyularının gelişimini sağlayan özel aktivitelerdir. Ayrıca, jimnastik aletleri üzerinde denge sağlamak, atlamak, yuvarlanmak, tırmanmak, gibi aktiviteler, çocuğunuzun kendine olan güvenini artıracak ve ona otonomi kazandıracaktır.

Egzersiz kıyafeti:

Bebek jimnastiği için en uygun kıyafet nedir? Mevsime uygun rahat ve esnek bir kıyafet: Isınmaya başlarken, bir tişört ve bir şort veya esnek eşofman altı, eşofman üstü ya da eşofman takımı tercih edin. Ve jimnastik aletlerinin üzerinden kaymamak için de bir çift Domyos ayakkabı giyin.

Doğru ayakkabı numarasını seçmenin önemi:

Ayak numarasını nasıl seçmeliyim? Ayak ölçüsünün ayakkabı numarasına uygunluğu çok önemlidir, küçük veya büyük numaralar (5mm olsa dahi) tercih edilmemelidir. Küçük numaralar, ayak bileğini ve parmaklarını yaralayabilir ya da cildi tahriş edebilir; büyük numaralar ise, yürüme bozukluklarına ve sürtünmeden dolayı ayakta oluşacak su toplamalarına neden olabilir. 1 ve 2 yaşlarındaki bir çocuğun ayak numarası ortalama 3 - 4 ayda değişir. Düzenli olarak ayak numarasını kontrol etmeyi unutmayın.

Daha Fazlası Daha Azı
Ürünlerimizi nasıl üretiyoruz
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Üstü
90.00% Polyester, 10.00% Poliüretan
Dış taban
100.00% Termoplastik Polietilen (TPE)
Astar ve çorap
100.00% Polyester
Bakım önerileri Elde yıkayın. Kurutma makinesi kullanmayın.
Saklama önerisi Domyos bebek jimnastiği ayakkabılarınızı, nemden ve ışıktan uzak, havadar bir yerde saklamanız önerilir.
Uyarılar Domyos bebek ayakkabısı, iç mekanda kullanım için tasarlandı.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi UltraLight Domyos bebek jimnastiği ayakkabıları, minik jimnastikçiler tarafından, motor becerilerinin yapıldığı parkurlar üzerinde test edilmiştir. Tüm Domyos ayakkabılarımız laboratuvarda yapılan kaymazlık özelliği gibi bazı testlere tabi tutulur. Ayrıca ürünlerimiz, Decathlon'un zehirli madde kullanımını da içeren şartnamesine uygun şekilde üretilmektedir. Böylece ürün bileşenlerimizin dayanıklı oldukları kanıtlanmıştır.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI