Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
ARTENGO

Hafif, nefes alan ve darbe emicilik sunan yapı!

Referans numarası : 8374055

TS560 AYAKKABI

4.7/5
Her türlü zeminde, düzenli olarak orta seviyede TENİS oynayan ve OKULDA spor yapan çocuklar için tasarlandı. Çok amaçlı çocuk tenis ayakkabısı. Hafif, dayanıklı ve darbe emici yapıya sahip spor ayakkabı! Dayanıklı ve iz bırakmayan kauçuk taban. Çocuklarınıza hareketli günlerinde eşlik edecek!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

BİLEŞENLER / TAVSİYELER

BİLEŞENLER
Üstü
20.00% Polyester, 80.00% Poliüretan
Dış taban
50.00% Kauçuk, 50.00% EVA
Astar ve çorap
100.00% Polyester
Bakım önerileri Kurutma makinesi kullanmayın. Çamaşır makinesinde renk karışımını önleyen bezle yıkayın. Islak bezle temizleyin.
Saklama önerisi Her kullanımdan sonra kuru ve havadar bir yerde saklayın.

ÜSTLENDİKLERİMİZ

Özellikle hareketli çocuklar tarafından tenis ve okul sporları için denendi ve onaylandı! Özellikle hafif olan yapısının yanı sıra, sağlamlığı ve dayanıklılığı ile yapılan fiziksel aktivite ve zemin türünden bağımsız olarak çocuklarınızın günlük kullanımı için idealdir. Kalın taban darbeleri emer. Spor salonları ondan daha iyisini görmedi!
Ürün testi Ayakkabılarımız tenis kortuna çıkmadan önce, hem laboratuvarda hem de sahada bir çok testten geçirilmiştir. Ürünün teknik özelliklerini kontrol etmek amacıyla laboratuvarda gerçekleştirilen testler: bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskitme. Ürünler üzerinde yapılan saha testleri gerçek kullanım koşullarında gerçekleştirilir.
Garanti 2 Yaş

YORUMLARINIZ

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM