Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
ARTENGO
10650

Yeni başlayanlar için maksimum darbe emicilik!

Referans numarası : 8487757

TS190 AYAKKABI

4.2/5

Renk : Siyah yeşil

Başlangıç seviyesinde tenis oynayan, her türlü zeminde dayanıklı ve darbe emicilik sunan bir ayakkabı arayanlar için tasarlandı Hafif yapısı ve EVA köpük ara tabanı ile maksimum rahatlık ve darbe emicilik sunar. Kauçuk tabanı aşınmaya karşı oldukça dayanıklıdır!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER

Ağırlık

43 numarada 300 g.

İç ayakkabı hacmi

Tenis antrenmanı için ideal olan ayakkabı hacmi, Ar-Ge ekibimiz tarafından binlerce kullanıcının ayak taraması yapılarak ve antrenman sırasında ayakkabının içindeki ayak hareketlerini analiz ederek test edilip onaylandı.
Bu hacim size ideal rahatlık sağlayacak!

BİLEŞENLER / TAVSİYELER

BİLEŞENLER
Üstü
100.00% Poliüretan
Dış taban
40.00% EVA, 60.00% Doğal Kauçuk (NR) - Latex
Astar ve çorap
100.00% Polyester
Bakım önerileri Kurutma makinesi kullanmayın. Çamaşır makinesinde renk karışımını önleyen bezle yıkayın. Islak bezle temizleyin. Kuru ve havalandırılmış yerde kurutun. Elde yıkayın.
Saklama önerisi Ayakkabılarınızın hijyeninizi koruyabilmeniz adına kuru ve serin bir yerde saklamanızı, kullanımdan sonra düzenli olarak iç tabanı çıkarmanızı öneriyoruz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ

Bu ayakkabılar, kullanıcılarımız ve kulüp ortaklarımız tarafından test edildi ve onaylandı.
Ürün testi Aşağıdaki unsurların denetlenip onaylanması amacıyla laboratuvar testleri gerçekleştirilmektedir: bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskitme.
Garanti 2 Yaş

YORUMLARINIZ

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM