DOMYOS

Daha fazla rahatlık için daha geniş çalışma alanı

Koşu Bantları Fitness, Jimnastik ve Dans - TC5 KOŞU BANDI DOMYOS - Spor Aletleri
Koşu Bantları

TC5 KOŞU BANDI DOMYOS

DOMYOS
Tempolu yürüyüş ve koşu egzersizleri yoluyla formunu korumak isteyenler için tasarlandı. 16 km/saate kadar hızla koşan ve farklı ağırlıklara sahip sporcular için ideal koşu alanı sunan koşu bandı. Hedeflerinizi yakalamanız için sizi motive eden 16 farklı program.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

1.899.99TL -  %

1.899.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 20/01/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 50.0 TL .
Referans numarası : 8288569
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Çok işlevlilik %0 - %10 eğim ve 16 km/saate kadar hız ile yürüme ve koşma olanağı sağlar.
Koçluk Hedeflerinize ulaşmanız için 16 antrenman programı ve 4 fonksiyon içerir.
Darbe emici Domyos Soft Impact sistemi ve esnek tahtadan tabanı ile darbelere dayanıklıdır.
Kurulum Ürün kurulumu için lütfen müşteri hizmetleri birimimizle iletişime geçiniz.Ürün kurulumu teknik servisimiz tarafından yapılmalıdır.Kurulumu teknik servisimiz tarafından yapılmayan ürünler garanti kapsamından çıkmaktadır.
ÖZELLİKLERİ
Koşu bandı
45 X 127 cm
Maksimum hız
16 km/sa (2.25 HP)
Kurulu boyut
U 168 cm x G 81 cm x Y 140 cm
Katlı boyut
U 82 cm x G 81 cm x Y 159 cm
Koli boyutu
U 171 cm x G 74 cm x Y 28 cm
Kutu ağırlığı
75 kg
TEKNİK BİLGİLER
KOŞU ALANI Domyos TC5 koşu bandının alanı, daha rahat antrenman yapmanızı sağlamak üzere genişletilmiştir (45X127 cm). Tempolu yürüyüş ve koşu egzersizleri yoluyla performansını korumak isteyen tüm sporcular için uygundur.
MOTOR GÜCÜ ve MAKSİMUM HIZ Domyos TC5 koşu bandı, 1 saat kadar tempolu yürüyüş veya koşu egzersizleri yapmak isteyen ve ağırlığı 130 kg'a kadar olan kullanıcılar için ideal kesintisiz 2.25 HP performans sunan bir motora sahiptir.
Maksimum hız: 1-16 km/sa
TC5 modelimiz, interval antrenmana başlamak isteyenler için vazgeçilmez bir özellik olarak çok daha yüksek bir maksimum hız sunar.
DARBE EMİCİ SİSTEM Domyos TC5 koşu bandı, darbe emici yapısı sayesinde koşu için uygun bir zemin sunar. "Domyos Soft Impact" sistemine sahip esnek tahtadan tabanı, eklemleri koşu esnasında maruz kalınan darbelerden korur ve temponun artırılmasını kolaylaştırır. Domyos Soft Impact: Tahta taban ve metal yapı arasına kauçuk ek parçalar yerleştirilmiştir. Ek bilgi: Daha fazla koruma isteyen koşucuların darbe emici ayakkabı kullanmaları önerilir.
KONSOL VE ANTRENMAN PROGRAMLARI Domyos TC5 koşu bandı, belirlediğiniz sportif hedeflere ulaşmanızı sağlamak için önceden düzenlenmiş 16 program ve 4 farklı fonksiyon içerir: - 4 fonksiyon: Zaman, hız, mesafe, yakılan tahmini kalori miktarı. - 8 "performans artırıcı" antrenman programı (interval antrenman)
- 8 "kilo kaybı" antrenman programı (kalori yakma amaçlı). Hoparlörler ve jak girişi (3,5 mm) sayesinde antrenman esnasında mp3 çalarınızı dinleyebilirsiniz.
KATLAMA ve SAKLAMA Domyos TC5 koşu bandı, yerden tasarruf etmenizi sağlayacak şekilde katlanır. Mühendislerimiz, az yer kaplayan ve dengeli bir tasarım sunmak için ürün boyutları üzerinde özel olarak çalışmıştır.
SPOR YAPARKEN RAHATINIZI EN ÜST SEVİYEYE TAŞIYACAK ÖNERİLER Rahat hareket etmek için seviyenize uygun bir koşu ayakkabısı seçmeniz önerilir. Koşu bandını sabitlemek, titreşimleri ve gürültüyü azaltmak ve aynı zamanda, zemini de korumak için ürünü mat üzerine yerleştirmeniz önerilir. Bu amaçla, Domyos Fitness Matını öneriyoruz.
KOŞU BANDI ÜZERİNDE DOĞRU POZİSYONU ALMAK İÇİN ÖNERİLER Egzersize başlamak için önce ayaklarınızı platformun kenarına yerleştirerek koşu bandını 1 km/sa hızda çalıştırın, ardından koşu bandının ortasına geçin. Artık başlayabilirsiniz! Dikkat: TC5 koşu bandı otomatik olarak 2 km/sa hızla çalışmaya başlar. Daha güvenli olması açısından, koşu bandının üzerine çıkmadan önce hızın 1 km/sa olarak değiştirilmesi tavsiye edilir.
KOŞU BANDINI KATLAMA ve SAKLAMA ÖNERİLERİ TC5 koşu bandı hızlı ve emniyetli bir katlama sistemine sahiptir. Katlama prosedürüne ilişkin detaylı bilgi için kullanma kılavuzuna bakın. Belinizi incitmemek için eğilerek koşu bandını tutun ve belinizi mümkün olduğu kadar dik tutarak koşu bandını kilitli pozisyona gelinceye kadar kaldırın.
SATIŞ SONRASI HİZMETLER / YARDIM / KULLANMA KILAVUZU www.domyos.com sitemizi ziyaret ederek: - Ürünün garanti bilgilerini öğrenebilir,
- Ürünün nasıl kurulduğunu, ayarlandığını ve kullanıldığını öğrenebilir,
- Teknik problemler için çözüm bulabilir,
- Kullanma kılavuzunu indirebilirsiniz.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Tahta
35.0% Çelik , 10.0% Pirinç, 10.0% Epoksi, 40.0% Bakır (CU), 5.0% Alüminyum
Şasi
80.0% Çelik , 20.0% Polistren (PS)
Bakım önerileri To clean with a wet cloth.
Saklama önerisi Ürünü nemli bir ortamda bırakmayın ve açık havada muhafaza etmeyin.
Uyarılar Haftada 5 saat kullanım. Maks. kullanıcı ağırlığı: 130 kg.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti Gövde 5, motor, parçalar ve işçilik 2 yıl garantilidir. Satış Sonrası Hizmetler www.domyos.com
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
1.899.99TL
1.899.99TL
2
950.00TL
1.899.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
1.899.99TL
1.899.99TL
2
950.00TL
1.899.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
1.899.99TL
1.899.99TL
2
950.00TL
1.899.99TL