Aralık Ayı Boyunca Tüm Bisikletlerde Kargo Bedava! Kışın Bisiklet Keyfine Devam Et!
DOMYOS

Daha fazla rahatlık için daha geniş çalışma alanı

TC5 KOŞU BANDI

Tempolu yürüyüş ve koşu egzersizleri yoluyla formunu korumak isteyenler için tasarlandı. 16 km/saate kadar hızla koşan ve farklı ağırlıklara sahip sporcular için ideal koşu alanı sunan koşu bandı. Hedeflerinizi yakalamanız için sizi motive eden 16 farklı program.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8288569
TEKNİK BİLGİLER
KOŞU ALANI

Domyos TC5 koşu bandının alanı, daha rahat antrenman yapmanızı sağlamak üzere genişletilmiştir (45X127 cm). Tempolu yürüyüş ve koşu egzersizleri yoluyla performansını korumak isteyen tüm sporcular için uygundur.

MOTOR GÜCÜ ve MAKSİMUM HIZ

Domyos TC5 koşu bandı, 1 saat kadar tempolu yürüyüş veya koşu egzersizleri yapmak isteyen ve ağırlığı 130 kg'a kadar olan kullanıcılar için ideal kesintisiz 2.25 HP performans sunan bir motora sahiptir.
Maksimum hız: 1-16 km/sa
TC5 modelimiz, interval antrenmana başlamak isteyenler için vazgeçilmez bir özellik olarak çok daha yüksek bir maksimum hız sunar.

DARBE EMİCİ SİSTEM

Domyos TC5 koşu bandı, darbe emici yapısı sayesinde koşu için uygun bir zemin sunar. "Domyos Soft Impact" sistemine sahip esnek tahtadan tabanı, eklemleri koşu esnasında maruz kalınan darbelerden korur ve temponun artırılmasını kolaylaştırır. Domyos Soft Impact: Tahta taban ve metal yapı arasına kauçuk ek parçalar yerleştirilmiştir. Ek bilgi: Daha fazla koruma isteyen koşucuların darbe emici ayakkabı kullanmaları önerilir.

KONSOL VE ANTRENMAN PROGRAMLARI

Domyos TC5 koşu bandı, belirlediğiniz sportif hedeflere ulaşmanızı sağlamak için önceden düzenlenmiş 16 program ve 4 farklı fonksiyon içerir: - 4 fonksiyon: Zaman, hız, mesafe, yakılan tahmini kalori miktarı. - 8 "performans artırıcı" antrenman programı (interval antrenman)
- 8 "kilo kaybı" antrenman programı (kalori yakma amaçlı). Hoparlörler ve jak girişi (3,5 mm) sayesinde antrenman esnasında mp3 çalarınızı dinleyebilirsiniz.

KATLAMA ve SAKLAMA

Domyos TC5 koşu bandı, yerden tasarruf etmenizi sağlayacak şekilde katlanır. Mühendislerimiz, az yer kaplayan ve dengeli bir tasarım sunmak için ürün boyutları üzerinde özel olarak çalışmıştır.

SPOR YAPARKEN RAHATINIZI EN ÜST SEVİYEYE TAŞIYACAK ÖNERİLER

Rahat hareket etmek için seviyenize uygun bir koşu ayakkabısı seçmeniz önerilir. Koşu bandını sabitlemek, titreşimleri ve gürültüyü azaltmak ve aynı zamanda, zemini de korumak için ürünü mat üzerine yerleştirmeniz önerilir. Bu amaçla, Domyos Fitness Matını öneriyoruz.

KOŞU BANDI ÜZERİNDE DOĞRU POZİSYONU ALMAK İÇİN ÖNERİLER

Egzersize başlamak için önce ayaklarınızı platformun kenarına yerleştirerek koşu bandını 1 km/sa hızda çalıştırın, ardından koşu bandının ortasına geçin. Artık başlayabilirsiniz! Dikkat: TC5 koşu bandı otomatik olarak 2 km/sa hızla çalışmaya başlar. Daha güvenli olması açısından, koşu bandının üzerine çıkmadan önce hızın 1 km/sa olarak değiştirilmesi tavsiye edilir.

KOŞU BANDINI KATLAMA ve SAKLAMA ÖNERİLERİ

TC5 koşu bandı hızlı ve emniyetli bir katlama sistemine sahiptir. Katlama prosedürüne ilişkin detaylı bilgi için kullanma kılavuzuna bakın. Belinizi incitmemek için eğilerek koşu bandını tutun ve belinizi mümkün olduğu kadar dik tutarak koşu bandını kilitli pozisyona gelinceye kadar kaldırın.

SATIŞ SONRASI HİZMETLER / YARDIM / KULLANMA KILAVUZU

www.domyos.com sitemizi ziyaret ederek: - Ürünün garanti bilgilerini öğrenebilir,
- Ürünün nasıl kurulduğunu, ayarlandığını ve kullanıldığını öğrenebilir,
- Teknik problemler için çözüm bulabilir,
- Kullanma kılavuzunu indirebilirsiniz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti Gövde 5, motor, parçalar ve işçilik 2 yıl garantilidir. Satış Sonrası Hizmetler www.domyos.com
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM