EVADICT
Referans numarası : 8590438
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün

TAYTLI ŞORT CONFORT M GRİ

4.8/5
4.8/5

Renk : Koyu gri

Bu taytlı şort, sıcak havalarda arazi koşusu yapan, tahriş önleme ve ekstra cep arayan koşuculara özel tasarlandı. Koşu DNA'sını her yönüyle taşıyan bu ikonik şort, sonuna kadar eksiksiz bir konforu garanti eder.Tayt sizi tahrişten korur ve taşınabilir kemeri bağımsızlığınızı artırır.

Ürün Faydaları

Teri dışarı atma özelliği Şort ve tayt bileşenleri sizi kuru tutarak rahatlık sağlar
Rahatlık Ultra rahat ve tahriş önleyici düz dikişli entegre tayt
Cep 250 ml'lik matara için 2 büyük cep ve jelleriniz için 4 yan cep.
Denge Kemeri ve sıkma ipi sayesinde tayt sizi sarar, stabildir.
Destek Tayt hareket etmez ve koşu sırasında mükemmel kavrama sağlar.
Hafiflik L boyu 224 mm olan bu 2'si 1 arada şort tam bir hareket serbestliği sağlar

Üstlendiklerimiz

Ürün testi Uzun yıllardır koşucular tarafından test edilen bu ferah ve taytlı şort herkesin onayını almıştır.En çok beğenilen özellikleri: Ultra pratik taşıma kemeri, sürtünmeyi ve tahrişi önleyen taytın uzunluğu ve tasarımı, entegre ve konforlu iç çamaşırı ve havadar bileşenleri olağanüstü bir hareket serbestliği ve kuru kalma imkanı sağlar.
Garanti 2 Yıl

Teknik bilgiler

Hafif ve tahrişi önleyen tayt

Koşularınız sırasında size rahatlığın yanı sıra maksimum ve kesintisiz konsantrasyon sağlamak için bu entegre taytı geliştirdik. İdeal uzunlukta olması sayesinde, bacak içlerini sürtünmeye karşı korur.Düz dikişleri sayesinde cildiniz tahriş olmaz (böylece rahat edersiniz). Yumuşak ve hafiftir, eforlu koşularda optimum rahatlık arayan sporcular için idealdir... Manzarayı seyredin

Çok sayıda cep: Akıllıca!

Koşu çantasını yanında taşımak istemeyenler için ideal olan bu portatif entegre kemer sayesinde önemli eşyalarınızı yanınızda taşıyabilirsiniz. Ön kısımda, file kaplı bir iç cep mevcuttur. İlk cebe telefonunuzu , ikinci cebe ise 250 ml'lik bir matara koyabilirsiniz. Yine fermuarlı olan geniş arka cebe de 250 ml'lik bir matara konabilir.Son olarak, 4 adet fileli yan cebe jellerinizi, batonlarınızı, mendillerinizi vb. koyabilirsiniz...

Koşucunun konforu için tasarlanmış detaylar:entegre iç çamaşırı (çıkarılabilir)

Maksimum rahatlık ve hafiflik için, bu ferah ve taytlı şort entegre bir iç çamaşır ile tasarlandı.Son derece yumuşak, minimum dikiş içeren ve iç çamaşırsız giyilebilecek şekilde tasarlanan bu iç çamaşır mükemmel rahatlık sağlar.
İç çamaşırınızla koşmayı tercih ederseniz, kolayca çıkarabilirsiniz. Üstelik, şortun bacak arasında esnek ve hava alabilen file bir kısım bulunur.

Rahat bir koşu için harika bir kavrama

Kemerin sıkma ipi sayesinde, koşarken yedi adet cebi ölçülerinize göre ayarlayabilir ve sabitleyebilirsiniz. Böylece şort hareket etmez ve onu hissetmezsiniz, üstelik karnınızı sıkıştırmaz.Sade, zarif ve her dönemin modasına uygun olmasının yanı sıra, bu ipin bronz rengi, entegre kemerinizin önünde ve arkasında yer alan iki büyük cebin fermuarlarının rengine de uyar.

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır.
En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

BİLEŞENLER
Ana kumaş
89% Polyester, 11% Elastan
Roba
76% Poliamit, 24% Elastan
Bakım önerileri Tersten yıkayın. Fermuar kapalı olarak yıkayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Ütülemeyiniz
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Kuru temizleme yapmayınız
Saklama önerisi Katlı ya da asılı bir şekilde kuru ve temiz bir yerde saklayın.
Uyarılar Ütülemeyin.

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM