100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Yanlardan büzgülü kadın mayo üstü.

Referans numarası : 8203534

TANKİNİ MAYO (ÜST)-Siyah

Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlanmıştır. Yanlardan büzgülü kadın mayo üstü. Boyundan ayarlanabilmesi ve göğüs altındaki dikişleri sayesinde destek sağlar. Sırt dekolteli (alt ayrı satılır).

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk

Tankini mayo, 2 parça bikinilerin rahatlığı ve tek parça mayoların desteğini bir arada kullanmak isteyenler için uygundur.
Tek parça mayoların aksine üst ve altı ayrı ayrı ve farklı bedenlerde seçebilirsiniz. Göbeği kapatan, beli destekleyen yapısı sayesinde her vücut tipine ve hamilelere uygundur.

Kuru ve ıslak haldeki beden

Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Mayoyu kabinde denediğinizde üzerinize tam oturmalıdır: Vücudunuzu kavradığını hissetmelisiniz. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, suda yumuşayıp esnemektedir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM