100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
ELITE

Güçlü manyetik home trainer. (1090 Watt).

Referans numarası : 8369393

Supercrono E-Force 1090 W

İç mekanda bisiklet egzersizleri yapmak için tasarlandı. Güçlü manyetik home trainer (1090 Watt) ve 8 direnç seviyesi.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Mag Force Teknolojisi

Gidon üstündeki seçici sayesinde 8 manyetik seviyeden birini seçebilirsiniz. 8 direnç seviyesine sahip yeni sistem sayesinde hafif (seviye 1) egzersizlerden düşük hızda bile yüksek güç gerektiren (en üst seviye) egzersizlere kadar, tüm antrenmanlar çeşitlerine uygun, geniş bir güç cetveline sahipsiniz.

Supercrono kadro

Pergelli özel sistemi sayesinde, kadro gerçek bir yolun özelliklerine sahip gibi davranır (ağırlık/güç). İki çelik destek ile özellikle dengelidir.

Elastojel rulo

Rahatsız edici gürültüyü %50 engeller, pnömatik kullanımı %20 düşürür ve tutuşu arttırır.

Misuro B+ ile uyumlu

Sistem Elite marka MISURO B+ kadans/hız sensörü ile uyumludur, ayrı satılır (ref. 8377089). Bu sensör direkt olarak direnç ünitesinin üstüne kolayca monte edilir ve kablosuz bağlantısı sayesinde kadans ve hız verilerini ANT+ vites sistemi protokolü ve Bluetooth Smart aracılığıyla iletir.

My E-Training ile uyum

Roluya belli gerekli aksesuarları ekleyerek, bu ürün Elite tarafından geliştirilen My E-Training ile uyumlu hale gelir; böylece güç, kadans, kalp ritmi, hız, zaman ve hız verilerini antrenman süresince Apple akıllı telefon ve tabletler (iPhone, iPod Touch, iPad) aracılığıyla görebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Saklama önerileri

Koruma için:
İç mekanda spor yaparken terleyeceksiniz ve teriniz sabit olduğunuz için antrenman yaptığınız noktaya damlayacaktır. Bu sebepten size bazı ürünleri öneriyoruz :
1- Koruyucu file, ter damlalarının (asit) bisiklete zarar vermesini engeller. (ref. 8056757)

2- Home trainer matı, hem ter damlalarını engeller, hem genel sabitlemeye yardımcı olur hem de ses kesme etkisine sahiptir. (ref. 8369937)

Lastik önerisi

Lastikler: Yol ve dağ lastikleriyle kullanılabilse de, home trainer lastiğiyle kullanılması önerilir. Bu sayede avantajlar :
1- Güçlendirilmiş yapısı ve daha sert lastiği sayesinde daha uzun süreli kullanım. 2- Daha az gürültü.

Sabitleme önerisi

Sabitleme : Home trailer yaparken arka tekerleğiniz iyice sabitlenir ve hafifçe havada kalır. Bu yüzden ön tekerlek desteği kullanılması önerilir. Avantajlar :
1- Ön tekerleği sabitleme.
2- Bisikletin önünü kaldırmak, size mükemmel ve düz bir sürüş pozisyonu sağlar.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM