TRIBORD

Sağlam ve rahat!

Tüplü Dalış Ekipmanları Dalış - SUBEA 100 REGULATOR TRIBORD - Dalış
Tüplü Dalış Ekipmanları

SUBEA 100 BİRİNCİ KADEME DENGESİZ PİSTON SİSTEMLİ DALIŞ REGÜLATÖRÜ TRIBORD

TRIBORD
Dalışa yeni başlayanlar ve dalış klüpleri için tasarlandı. Dengeli olmayan bu regülatör sıcak ve soğuk suda kullanılabilir. Ortodontistlerin katkılarıyla geliştirilmiş ergonomik yapılı ağızlığa sahip dalış regülatörü. Yanak hizasında hava kabarcıklarının akışını yönlendiren ergonomik egzozlar.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

569.99TL -  %

569.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 15/12/2016
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.0 TL .
Referans numarası : 8334353
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Ağızda rahatsızlık vermeme özelliği Ortodontistlerin katkılarıyla geliştirilmiş ergonomik ağızlık. Tek kat yoğunluk
Nefes alıp vermeyi kolaylaştırma Hava kabarcıklarının akışını yönlendiren ergonomik egzozlar ve kapak
Sağlamlık Hem sıcak hem soğuk suda kullanıma uygun dengeli olmayan birinci kademe
TEKNİK BİLGİLER
NEFES ALMA / VERME KOLAYLIĞI Yanak hizasında hava kabarcıklarının akışını yönlendiren ergonomik egzozlar. Kapaktaki hidrodinamik açıklıklar nefes almayı kolaylaştırır.
SUBEA dalış regülatörleri: Özel anatomik ağızlık! Bu ürün, ortodontistlerin katkılarıyla geliştirilen anatomik ağızlığı sayesinde ağızdan rahatça nefes almayı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu ağızlık, damak hizasındaki kanatçıklar, dil desteği ve çenenin kapanma açısını dikkate alarak kullanılan farklı kalınlık ve yoğunluklardaki malzemesi (tek veya iki kat) ile ürünün ağızda durmasını kolaylaştıran özel bir yapıya sahiptir.
İkinci kademe nefes almayı kolaylaştırır Dalış regülatörünün ikinci kademesi, doğal nefes alma davranışını mekanik bir harekete dönüştürür. Yüksek kaliteli ikinci kademe, basıncı önemli ölçüde azaltarak dalgıcın ekstra efor sarf etmesine gerek kalmadan yeterli miktarda hava girişi sağlar ve güvenliği artırır. Kapaktaki hidrodinamik açıklıklar nefes almayı kolaylaştırır.
Nefes verme: Yüksek görüş mesafesi ve daha az gürültü. Nefes verme esnasında, ergonomik egzozlar yanak hizasında hava kabarcıklarının akışını yönlendirerek gürültünün dalgıcı rahatsız etmesini ve hava kabarcıklarının maskenin önüne geçmesini engeller.
Hem sıcak hem soğuk suda kullanıma uygun dengeli olmayan birinci kademe Tribord Subea 100, güvenilirliği, sağlamlığı ve bakım kolaylığı ile ön plana çıkan bir üründür. Dengeli olmayan bu Tribord dalış regülatörü hem sıcak hem soğuk suda kullanılabilir, derinliğe bağlı olarak nefes almak için daha fazla çaba gerektirir.
1/3 Su Birinci kademesi dengeli olmayan TRIBORD dalış regülatörleri, soğuk suda (su sıcaklığı +10°C'nin altında) kullanım için uygundur. Birinci kademesi dengeli TRIBORD dalış regülatörleri, ılık suda (su sıcaklığı +10°C'nin üzerinde) kullanım için uygundur. EN 250 standartı ile uyumludur: +10 °C'nin altındaki su sıcaklığı, soğuk su olarak değerlendirilmektedir.
2/3 Su - Ilık su dalış regülatörü : +10°C üzerinde su sıcaklığı için dalış regülatörü.
- Soğuk su dalış regülatörü: +10°C altında su sıcaklığı için dalış regülatörü, +4°C'de yapılan sertifikasyon testi sonunda onaylanmıştır. Hava veya su sıcaklığı 10°C'nin altındaysa yapılan dalış "soğuk su dalışı" olarak nitelendirilir.
3/3 Su Hava veya su sıcaklığı 5°C'nin altındaysa yapılan dalış "buzlu su dalışı" olarak nitelendirilir. Buzlu su dalışı son derece tehlikelidir ve özel eğitim, özel ekipman, hazırlık ve özel prosedürler gerektirir. Dalış yapacağınız su sıcaklığına ve gerçekleştireceğiniz çalışma türüne uygun ısı yalıtımı kullanın.
SSS: Satış Sonrası Servis http://atelier.decathlon.fr/nos-prestations/sports-deau/prestastions-sport-deau
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Roba
100.0% Pirinç
Şasi
5.0% Çelik , 5.0% Silikon, 75.0% Poliamit 12 (PA12), 15.0% Pirinç
Bakım önerileri Yoğun bir sezon veya uzun süre kullanılmadığı bir dönem sonrasında, TRIBORD garantinin korunması amacıyla ürünün incelenmesini ve yıllık veya 100 dalış sonrasında uygulanacak bir bakımdan geçirilmesini önerir.
Saklama önerisi Dalış malzemelerinin, ozon kaynaklarından uzak bir yerde muhafaza edilmesi gerekir. Ekipmanınızı, doğrudan güneş ışığı almayan, ısıdan uzak ve kuru bir yerde saklayın.
Uyarılar Dalış için eğitmen onayı gereklidir.
TAVSİYE KILAVUZU Ürün hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız Kullanım Kılavuzu
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Tüm dalış regülatörleri, kalite uzmanı ve bağımsız bir denetleyici olan DAN Europe ile birlikte yapılan kullanım ve kullanışlılık (Statik, Dinamik ve Biyomekanik Analiz) testlerine tabi tutularak geliştirilmiştir. DAN Europe (Divers Alert Network Europe), tüplü dalış yapanların sağlığı ve güvenliği için tıbbi yardım ve araştırma faaliyetleri gerçekleştiren uluslararası bir sivil toplum kuruluşudur.
Ürün testi Teknik ortağımız: Planet Ocenan. Bu tesis, Tribord'da bulunan 5 yıldızlı PADI sertifikalı bir dalış merkezidir. Merkezde tüm yıl boyunca Tribord ürünleri kullanılır. Eğitmen ekibi; ürün müdürleri, tasarımcılar ve mühendislerle birlikte, üretim sürecinden başlayarak prototiplerin denenmesine ve uzun süreli kullanım testlerine kadar Tribord dalış ürünlerinin geliştirilmesine katkıda bulunur. Yıl boyunca, başlangıç seviyesinden itibaren eğitim gören tüm dalgıçlar bu sürece dahil olur.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
569.99TL
569.99TL
2
285.00TL
569.99TL
3
190.00TL
569.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
569.99TL
569.99TL
2
285.00TL
569.99TL
3
190.00TL
569.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
569.99TL
569.99TL
2
285.00TL
569.99TL
3
190.00TL
569.99TL