Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
WED'ZE

Yüksek düzeyde koruma için sert kulak koruyucusu

Referans numarası : 8344053

STREAM 500 KAYAK KASKI

3 - 8 yaş aralığında ileri seviye kış sporları yapanlar için tasarlanmıştır. Sert kulak koruyuculu bu kask, en üst düzeydeki standartlara uygundur.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Turnring Sistemi

Turnring kaskın sağladığı kavrama özelliği için vazgeçilmez bir unsurdur. Bu sistem, kayak eldivenleriyle bile kullanılabilen sıkma mekanizması sayesinde her an kolay ve hassas ayar yapmaya olanak sağlar. Size kullanım rahatlığı ve maksimum güvenlik sunar. Sıkma mekanizmasını sıkmak için sağa, açmak için sola çevirebilirsiniz.

Full Earpad

Full Earpad, kulakların mükemmel şekilde kavranmasını, sıcak tutulmasını sağlayan ve kullanımda daha fazla rahatlık sunan bir konseptir. İki kulaklık, enseyi saran yapıda tek bir kumaş parçasından oluşur. Dişli ile ayarlama sistemi bu ense çevresini saran yapıya entegredir.

Venting Sistemi

Venting Sistemi kaskınızın ısı dengesini artırır ve maskenizin içinde buğu oluşmasını önler. Bu tasarım kask ve maskenin birlikte kullanılması sırasında ürünleri çıkarmadan sıcaklık ve terin dışarı atılması amacıyla havayı yönlendirir.

Hard Shell Yapı

Hard Shell Yapı kaskınızın sert ve oldukça dayanıklı olmasını sağlar. Bu yapı güçlü darbelere karşı dayanıklı olabilmesi amacıyla ABS bileşenli dış kabuğa enjekte edilerek uygulanan bir kalıptır. Bu sayede çarpmalarda ve düşmelerde dayanıklılık ve sağlamlık sunar. EPS bileşenli iç kabuğu darbe sırasında oluşan şokları emer. Kaskınızı, bu süre dahilinde önemli bir darbe almadığı takdirde, en geç 5 yılda bir değiştirmenizi öneriyoruz.

COLD BARRIER

Cold Barrier ek sıcaklık sağlayan bir sistemdir. Kayak veya snowboard antrenmanlarınızda alnınızda bir soğukluk hissi oluşabilir. Bu durum maskenin üst kısmı ve kask arasında bulunan büyük boşluktan kaynaklanmaktadır. İç bere (ya da rahatlık sağlayan köpük) alın seviyesinde katlanan bir yapıya sahiptir, bu yapı alnın üstüne indirildiğinde soğuğa karşı korumasının yanı sıra kask ve maske arasında termal bir bariyer oluşturur.

ÇIKARILABİLİR KUMAŞ

İç kısmı çıkarılarak yıkanabilme avantajına sahiptir. Kaskın iç beresi çıkarılıp makinede 30°C'de yıkanabilir.

EN 1077 STANDARDI

EN 1077, kayak veya snowboard yaparken kafatasınızın desteklenmesi amacıyla kullanılan tüm kasklar için geçerli olan bir Avrupa standardıdır. Bu standart, darbeleri emme kapasitesi ve sızıntılara karşı dayanıklılığı üzerine yapılan testlerle belirlenmiştir.

Daha Fazlası Daha Azı
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana Astar - İç Yüzey
100.00% Genleştirilmiş Polistren (EPS)
Ana Astar - Dış Yüzey
100.00% Akrilonitril Butadiyen Stiren
Bakım önerileri Kullandıktan sonra, kaskın içindeki süngerleri bir sıcaklık kaynağına temas ettirmeden kurutmanızı tavsiye ederiz. Kaskı bir sünger ya da nemli bezle temizleyin. Orjinal parçaları kesinlikle değiştirmeyin. Yalnızca Decathlon satış sonrası hizmet departmanı tarafından sağlanan parçaları kullanın. Kaskınız üzerinde kesinlikle değişiklik yapmayın. Boya veya baskı uygulamayın, deterjan ve benzeri maddeler kullanmayın.
Saklama önerisi Kaskı nemli bir yerde, bir ısı veya UV ışını kaynağının yakınında saklamayın. Kaskı kuruttuktan sonra, tercihen mağazalarımızda satılan Wed'ze Kılıf türü bez bir torbaya koyup kaldırın.
Uyarılar Darbe almış kasklar değiştirilmelidir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Laboratuvar onaylıdır
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, tasarım amaçlarına uygun gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir. Karlı, soğuk ve kayak esnasında karşılaşılması olası tüm hava koşullarında denenmiştir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve modelistler, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM